[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 857
47 392
113

Ez egy NAGYON jo hir ti. BARKI, csak ne a VampireLeyen, azt a korrupt, gerinctelen szarhazit ki kell rugni paros labbal, es utana birosag ele rangatni az osszes korrupcios ugyeert.

Draghit sem szeretem - igazi szuszomaszo, barhol megtalalja a helyet, raadasul ex-Goldman Sachs bankar, a vilag egyik legundoritobb, leggonoszabb parazita cegenek dolgozni onmagaban szinte kizaro tenyezo nalam -, de barmelyik belga-nemet-holland parazitanal jobb lenne, az biztos. Ha Orban ezzel kiirtja a jelenlegi csotanyfeszket Brusszelbol Macronnal kozosen, az nagyon nagy huzas lenne, raadasul igy szinte biztosan baratibb EC is lenne Draghi korul (hint: visszatartott penzek)...
Én úgy érzem hogy nekünk már teljesen mindegy, Juncker után is mindenki ezt mondta, csak ne az a korrupt alkoholista fasz, Ursula jobb lesz. Lett a faszt...

Na most Ursula ha megy, annak pont megint addig örülhetünk majd, míg a Macron (bankár háttér) által odasegített Draghi (bankár háttér) nem ott folytatja ahol az előbbi kettő abbahagyta!

Olaszoknak meg amúgy sem hiszem el még azt se amit kérdeznek az új elnökasszonyuk óta, a kis szöszinek is örültem, azt pofára esés lett abból is!
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 322
37 362
113

Meg tudom magyarázni a Scholz flip flopping okát

A fejsérülések és az erős feleség erőszaka megteszi a magáét.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 945
56 935
113
Én úgy érzem hogy nekünk már teljesen mindegy, Juncker után is mindenki ezt mondta, csak ne az a korrupt alkoholista fasz, Ursula jobb lesz. Lett a faszt...

Na most Ursula ha megy, annak pont megint addig örülhetünk majd, míg a Macron (bankár háttér) által odasegített Draghi (bankár háttér) nem ott folytatja ahol az előbbi kettő abbahagyta!

Olaszoknak meg amúgy sem hiszem el még azt se amit kérdeznek az új elnökasszonyuk óta, a kis szöszinek is örültem, azt pofára esés lett abból is!
Sajnos igazad van. Draghi is csak egy elvetemült globalista.
Kiváncsi vagyok, mit hoz junius 9, majd
júliustól a magyar elnökség.
A remény hal meg utoljára.:)
 

Ashtar

Well-Known Member
2022. március 13.
652
2 250
93

Meg tudom magyarázni a Scholz flip flopping okát

A fejsérülések és az erős feleség erőszaka megteszi a magáét.
Ez a nő olyan, mintha a győzike mamája lenne! (gyanús)
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 564
93 947
113
Sajnos igazad van. Draghi is csak egy elvetemült globalista.
Kiváncsi vagyok, mit hoz junius 9, majd
júliustól a magyar elnökség.
A remény hal meg utoljára.:)
Egy változás ritkán olyan, hogy radikális fordulat lesz, Főleg ha az Uniót nézzük. Először csak többeknek lesz különvéleménye. Lásd ukrán fegyverszállítások. A németek is fokozatosan mentek bele abba, hogy Leopardokat küldjenek. Először sisakok, aztán kiképzés az önvédelemhez, aztán fegyverek, ma meg már akár orosz területet is támadhatnak vele. És vki katonákat is küldene. Baltiak, franciák.
A visszaút is hasonló lesz, ha lesz.
Eddig csak mi elleneztük a fegyverszállítást. Ma már a szlovákok sem küldenek a hadseregükből fegyvert. Az olaszok ellenzik, hogy az általuk küldött fegyverrel orosz területet lőjenek és kifejezetten őrültségnek tartják a katonák küldését.


Draghi globalista. Már ki nem? Orbán is az és a kínaiak most a legnagyobb globalisták. Az USA sokkal protekcionistább gazdaságpolitikát visz mint az EU.
Az a globalista, akinek a gazdasága erős és lenyomja a partnereket. Vkivel szemben a szabadkereskedelem előnyös, vkivel szemben hátrányos. Ez nem abszolút érték, hanem gazdasági pozíció függő.

Draghi hajlandó sok mindenben kiegyezni a jobboldallal, mint az olasz belpolban. Neki köszönhető, hogy az olasz gazdaság, pénzügy áll. Az Európai Központi Bank elnökeként megmentette az olasz állampapírpiacot.Ma is az ő intézkedései az olasz pénzügyi rendszer támaszai.

Az EP-ben erősödni fog a radikál, konzervatív jobboldal, de az orosz háború, Putyin, megtörte a bevándorlásellenes politika miatt kialakult egységet, ami változást hozhatott volna. Minimum 2 nagy ECR-ID és egy kis részre szakadt, AFD, ha ők találnak 7 országból szövetségest, mert ha nem, nincs frakciójuk.

Amíg a Néppárt balra nyitott., jobbra zárt, addig nem lesz valódi változás, csak taktikai győzelmek. Ahhoz hogy az EPP jobbra nyisson, sikeres kormányok kellenek a radikális jobb-konzervativ részvétellel. Ilyen ma a magyaron kívül nincs vagy kevés. Az új holland kormány ilyen lehet, az olasz egyelőre otthon sikeres nagyon nehéz gazdasági helyzetben, talán a következő osztrák ilyen lehet és franciáknál is jobbra dőlt a sakktábla csak a szavazás még messze van.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 857
47 392
113
Sajnos igazad van. Draghi is csak egy elvetemült globalista.
Kiváncsi vagyok, mit hoz junius 9, majd
júliustól a magyar elnökség.
A remény hal meg utoljára.:)
Őszintén? Semmi olyat nem várok ami a szakadékból felfelé kormányozná az EU-t, semmit!!!

Ki van ez találva úgy, hogy jól nem jöhetünk ki belőle, mindenhova 7 gyerekes keresztény konzervatív elsőre az alkoholista gyökér elődnél sokkal jobbnak tűnő, majd legalább olyan rossz Ursulák vannak elrejtve, bármerre mész, bármit választasz, valahogy mindig amcsi káderképzőben végzett, és vagy ezer szállal az amcsi bázisú pénzhatalmi elithez bekötött, annak lekötelezett Macronok, Junckersek, Baerbockok, Draghik, Stoltenbergek, meg szép reményű Melonik akik ahogy megválasztják őket, másnap fordulnak 180 fokot jönnek szembe!

A valódi változást hozni akaró pártok marginális szerepet játszanak totális ellenszélben, ha mégsem akkor törlik őket Facebook, Insta, YouTube etc mindenhonnan, tv/rádió megjelenés alig, de ha még így is sikeresek lennének, jön a betiltás mint az AFD, meg ellenük a szurkálós támadás, terror.


Szerintem Európa amit én szerettem, ahová tartozni akartam, MÁR elbukott.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 884
58 066
113

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 341
68 635
113

Ez egy NAGYON jo hir ti. BARKI, csak ne a VampireLeyen, azt a korrupt, gerinctelen szarhazit ki kell rugni paros labbal, es utana birosag ele rangatni az osszes korrupcios ugyeert.

Draghit sem szeretem - igazi szuszomaszo, barhol megtalalja a helyet, raadasul ex-Goldman Sachs bankar, a vilag egyik legundoritobb, leggonoszabb parazita cegenek dolgozni onmagaban szinte kizaro tenyezo nalam -, de barmelyik belga-nemet-holland parazitanal jobb lenne, az biztos. Ha Orban ezzel kiirtja a jelenlegi csotanyfeszket Brusszelbol Macronnal kozosen, az nagyon nagy huzas lenne, raadasul igy szinte biztosan baratibb EC is lenne Draghi korul (hint: visszatartott penzek)...
Valakinek be kell majd hajtani a hiteleket. Erre egy bankár tökéletes.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 945
56 935
113
Őszintén? Semmi olyat nem várok ami a szakadékból felfelé kormányozná az EU-t, semmit!!!

Ki van ez találva úgy, hogy jól nem jöhetünk ki belőle, mindenhova 7 gyerekes keresztény konzervatív elsőre az alkoholista gyökér elődnél sokkal jobbnak tűnő, majd legalább olyan rossz Ursulák vannak elrejtve, bármerre mész, bármit választasz, valahogy mindig amcsi káderképzőben végzett, és vagy ezer szállal az amcsi bázisú pénzhatalmi elithez bekötött, annak lekötelezett Macronok, Junckersek, Baerbockok, Draghik, Stoltenbergek, meg szép reményű Melonik akik ahogy megválasztják őket, másnap fordulnak 180 fokot jönnek szembe!

A valódi változást hozni akaró pártok marginális szerepet játszanak totális ellenszélben, ha mégsem akkor törlik őket Facebook, Insta, YouTube etc mindenhonnan, tv/rádió megjelenés alig, de ha még így is sikeresek lennének, jön a betiltás mint az AFD, meg ellenük a szurkálós támadás, terror.


Szerintem Európa amit én szerettem, ahová tartozni akartam, MÁR elbukott.
Egy bizonyos hangulatváltozás elképzelhető junius 9 után. De több aligha... Én kérem az EWG-t vissza... Mindenféle politikai, szociális közösködés nélkül, ami mindig csak a hatalom átcsúszását álcázza Brüsszel felé.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 498
33 925
113
Ha ezt a videót megnézed talán jobban megérted Izraelt.


Megérti? Ki hozta Európára a nagy népességcserét? És ne gondold, hogy a zsidók valaha is hátraarcot csinálnak ebben. "Nacionalizmus, fennmaradás nekünk, de nem nektek fehér gójoknak" az elvük. Azért hozták be a muszlimokat a fehérek nyakára, hogy azok majd "jobban megértsék", miért irtják a palesztinokat. Ami persze nem azt jelenti, hogy a fehér gójoknak valaha is szabad lesz valami hasonló otthon. Hová is vezetne ez, "a legrosszabb ösztönök" elszabadulásához. Azok az ösztönök csak akkor jók, ha az IDF katonáit vezetik. Meg kellene érteni azt is, hogy történelmileg nagyon is jól kijöttek az iszlámmal. Ez a mostani ellenségeskedés csak a hon(vissza)foglalásuk következménye.

Ki hozta létre és támogatta azt az ideológiai "multikulturális" keretet és törvényrendszert, amely a mai Egyesült Államok és Európa kapuinak megnyitásához vezetett? A liberális zsidók hencegnek azzal, hogy ők állnak mögötte, és mégis a "kóserjobboldal" védelmée veszi őket. A muszlimok csak azért jelentenek problémát, mert itt vannak. Ki hozta őket ide? A zsidók szándékosan alakították ki a feltételeket arra, hogy a muszlimok és a keresztények harcoljanak egymás ellen. Ez mind szándékos volt.

 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 498
33 925
113
A Budát felszabadító keresztény sereg anno valamiért nem barátként azonosította a budai zsidókat, és azok sem felszabadítóként várták őket.... Fura mi?
Ki szervezte meg azokat a háborúkat, amelyek az Afrikából és a Közel-Keletről Európába áramló milliónyi muszlim emberhez vezettek? Ki tervezte meg a szíriai és líbiai háborúkat, amelyek ezt Európára szabadították, és kinek az érdekeit szolgálta ez?
Ki hozta őket ide?

Csak nem ugyanaz a csoport volt, amelyik megnyitotta Toledo kapuit?
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 564
93 947
113
Megérti? Ki hozta Európára a nagy népességcserét? És ne gondold, hogy a zsidók valaha is hátraarcot csinálnak ebben. "Nacionalizmus, fennmaradás nekünk, de nem nektek fehér gójoknak" az elvük. Azért hozták be a muszlimokat a fehérek nyakára, hogy azok majd "jobban megértsék", miért irtják a palesztinokat. Ami persze nem azt jelenti, hogy a fehér gójoknak valaha is szabad lesz valami hasonló otthon. Hová is vezetne ez, "a legrosszabb ösztönök" elszabadulásához. Azok az ösztönök csak akkor jók, ha az IDF katonáit vezetik. Meg kellene érteni azt is, hogy történelmileg nagyon is jól kijöttek az iszlámmal. Ez a mostani ellenségeskedés csak a hon(vissza)foglalásuk következménye.

Sztem a zsidók nem egységesek, ahogy mi sem. Nyugaton majdnem minden radikális jobboldali párt a zsidókat támogatja a gázai háborúban. Ez sem véletlen..Ez nem szerelem, csak ugyanaz a közös ellenség. Mind Soros és a Nyílt társadalma, mind az ő támogatásukkal zajló muszlim migráció. Azt azért ne felejtsd el, a Száhelben, Líbiában a Wagner és az általa támogatott hadurak az egyik szervezője, haszonelvezője a muszlim migraciónak. És a szíria menekulthullámot anno ha nem is elsősorban direktben de terelgetve részben az oroszok munkájának is az eredménye, Most a Mutti nélkül nem ment volna, de volt benne részük.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 498
33 925
113
Sztem a zsidók nem egységesek, ahogy mi sem. Nyugaton majdnem minden radikális jobboldali párt a zsidókat támogatja a gázai háborúban. Ez sem véletlen..Ez nem szerelem, csak ugyanaz a közös ellenség. Mind Soros és a Nyílt társadalma, mind az ő támogatásukkal zajló muszlimok migráció. Azt azért ne felejtsd el, a Száhelben, Líbiában a Wagner és az általa támogatott hadurak az egyik szervezője, haszonelvezője a muszlim migraciónak. És a szíria menekulthullámot anno ha nem is elsősorban direktben de terelgetve részben az oroszok munkájának is az eredménye, Most a Mutti nélkül nem ment volna, de volt benne részük.

Az oroszok 2015 szeptemberében avatkoztak be Szíriában. Hol tudtak volna az oroszok nyáron migránshullámot szervezni? Max. a Balkánon tudhattak odahatni, hogy engedjék át őket. De alapvetően a törökök voltak azok, akik miatt özönlöttek azon az útvonalon. Az mondjuk valószínű, hogy nem bánják, ha a Nyugat ezzel szív.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 564
93 947
113
Az oroszok 2015 szeptemberében avatkoztak be Szíriában. Hol tudtak volna az oroszok nyáron migránshullámot szervezni? Max. a Balkánon tudhattak odahatni, hogy engedjék át őket. De alapvetően a törökök voltak azok, akik miatt özönlöttek azon az útvonalon. Az mondjuk valószínű, hogy nem bánják, ha a Nyugat ezzel szív.
Nem is rájuk tolom2015--öt, de azóta rászerveztek. A héten muzulmánok által nyakon szúrt lengyel katona esete is érdekes a belorusz határon. Ezek a bevándorlókat már rendszeresen direktben az orosz titkosszolgálat utaztatja és irányítja,
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 619
17 924
113
Nem is rájuk tolom2015--öt, de azóta rászerveztek. A héten muzulmánok által nyakon szúrt lengyel katona esete is érdekes a belorusz határon. Ezek a bevándorlókat már rendszeresen direktben az orosz titkosszolgálat utaztatja és irányítja,
Sőt személyesen Medvegyev mutatja nekik,hogy merre van a lengyel határ. A kábszi rossz.