[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
http://888.hu/article-a-sved-pisziterror-egy-rendor-szemevel
Peter Springare egy átlagos rendőr Svédország Örebro nevű városkájában:
„Elfáradtam már. Amit most írok, nem lesz politikailag korrekt. Nekünk, állami dolgozóknak tilos ezeket megosztani Önökkel, adófizetőkkel. Ezért kirúghatnak engem és megvonhatják a fizetésemet. De nem érdekel, amúgy is nyugdíjba vonulok nemsokára, 47 év munkaviszony után. Innentől kezdve heti rendszerességgel be fogok számolni a rendőrségi nyomozásaimról itt Örebroban. Nem lesz sok összecsengés az állami statisztikákkal, sem pedig a baloldali kriminológusok álláspontjával.

A nyugdíjasaink szenvednek, az oktatás kaotikus, az egészségügy pedig a rendőrséggel együtt romokban hever. Mindenki tudja ennek az okát, csak senki nem meri kimondani. Svédország mindig is abban az illúzióban élt, hogy nyersanyagkészletének segítségével sikerül egy politikailag korrekt utópiát építenie egy vallások által megnyomorított világban.

Lássuk milyen ügyek kerültek hozzám, hétfőtől péntekig: nemi erőszak, nemi erőszak, tettlegesség, nemi erőszak, zsarolás, fenyegetőzés, hivatalos személy elleni erőszak, hivatalos személy megfenyegetése, drogkereskedelem, illegális drogbirtoklás, emberölési kísérlet, megint nemi erőszak, zsarolás és verekedések.

A gyanúsítottak nevei: Ali Mohamad Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, újra, ismét, megint, Christoffer … nahát. Igen, egy svéd név is feltűnik egy droggal történő visszaélés kapcsán. Mohammed Mahmod Ali, megint, és megint.

A gyanúsítottak származási országa: Irak, Irak, Törökország, Szíria, Afganisztán, Szomália, ismét Szíria, Szomália, két ismeretlen ország, Svédország. A gyanúsítottak több mint feléről nem tudni, honnan jött. Nincsenek papírjaik, ezért hazudnak a származásukkal kapcsolatban.

És itt most csak Örebroról beszélek. Ezek az esetek pedig 100 %-ban kitöltik a nyomozási kapacitásunkat. Lassan már 10-15 éve ez a helyzet. Jövő hét pénteken jelentkezem a heti beszámolóval.”
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 250
12 649
113
Nem tudom hogy , hogyan de Berlinben elgurult a gyógyszer, vagy viagrával szennyezték a vízhálózatott?
trupisis.jpg

egy jó barátság kezdete:)

http://www.spiegel.de/international...a-vision-of-american-autocracy-a-1133313.html

http://lovasistvan.hu/2017/02/07/14-oldalon-rohan-neki-a-spiegel-trumpnak-es-bannonnak/
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

Lord Gazember

Well-Known Member
2015. március 18.
1 349
2 355
113
http://888.hu/article-a-sved-pisziterror-egy-rendor-szemevel
Peter Springare egy átlagos rendőr Svédország Örebro nevű városkájában:
„Elfáradtam már. Amit most írok, nem lesz politikailag korrekt. Nekünk, állami dolgozóknak tilos ezeket megosztani Önökkel, adófizetőkkel. Ezért kirúghatnak engem és megvonhatják a fizetésemet. De nem érdekel, amúgy is nyugdíjba vonulok nemsokára, 47 év munkaviszony után. Innentől kezdve heti rendszerességgel be fogok számolni a rendőrségi nyomozásaimról itt Örebroban. Nem lesz sok összecsengés az állami statisztikákkal, sem pedig a baloldali kriminológusok álláspontjával.

A nyugdíjasaink szenvednek, az oktatás kaotikus, az egészségügy pedig a rendőrséggel együtt romokban hever. Mindenki tudja ennek az okát, csak senki nem meri kimondani. Svédország mindig is abban az illúzióban élt, hogy nyersanyagkészletének segítségével sikerül egy politikailag korrekt utópiát építenie egy vallások által megnyomorított világban.

Lássuk milyen ügyek kerültek hozzám, hétfőtől péntekig: nemi erőszak, nemi erőszak, tettlegesség, nemi erőszak, zsarolás, fenyegetőzés, hivatalos személy elleni erőszak, hivatalos személy megfenyegetése, drogkereskedelem, illegális drogbirtoklás, emberölési kísérlet, megint nemi erőszak, zsarolás és verekedések.

A gyanúsítottak nevei: Ali Mohamad Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, újra, ismét, megint, Christoffer … nahát. Igen, egy svéd név is feltűnik egy droggal történő visszaélés kapcsán. Mohammed Mahmod Ali, megint, és megint.

A gyanúsítottak származási országa: Irak, Irak, Törökország, Szíria, Afganisztán, Szomália, ismét Szíria, Szomália, két ismeretlen ország, Svédország. A gyanúsítottak több mint feléről nem tudni, honnan jött. Nincsenek papírjaik, ezért hazudnak a származásukkal kapcsolatban.

És itt most csak Örebroról beszélek. Ezek az esetek pedig 100 %-ban kitöltik a nyomozási kapacitásunkat. Lassan már 10-15 éve ez a helyzet. Jövő hét pénteken jelentkezem a heti beszámolóval.”
Tényleg nem tudom kitalálni, hogy mi lesz Svédországgal. Nem akarom ismételgetni a mantrát, de az az őszinte véleményem, hogy úgymond Svédország elveszett. Szerintem ha hirtelen felébrednének és választanának egy erősen jobboldali kormányt, akkor sem lehet ezt a helyzetet megmenteni.
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 711
12 730
113
Tényleg nem tudom kitalálni, hogy mi lesz Svédországgal. Nem akarom ismételgetni a mantrát, de az az őszinte véleményem, hogy úgymond Svédország elveszett. Szerintem ha hirtelen felébrednének és választanának egy erősen jobboldali kormányt, akkor sem lehet ezt a helyzetet megmenteni.
De meg lehet, csak a lehetséges szóba jöhető módszerek miatt Svédország a következő 100 évre náci bélyeggel élne létezne tovább. Ennek már nincsen úgymond humánus megoldása.
Gyűjtőtáborok, tömeges, erőszakos kitoloncolások valamely afrikai vagy közel keleti országba.
 
  • Tetszik
Reactions: sata

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 851
31 046
113
Csak tudnám a britek mit pofáznak bele, hogy az EU tartsa-e a szaknciókat vagy sem. Viktorék is előkereshetnék már a tökeiket és a következő hosszabbítást nem szavazzák meg, azzal meg vége is. Vagy arra várnak, hogy kapjanak zöld utat Paks2-re és utána vétózzák meg a szankciók meghosszabbítását?
 
  • Tetszik
Reactions: borisz and lgabo

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Tényleg nem tudom kitalálni, hogy mi lesz Svédországgal. Nem akarom ismételgetni a mantrát, de az az őszinte véleményem, hogy úgymond Svédország elveszett. Szerintem ha hirtelen felébrednének és választanának egy erősen jobboldali kormányt, akkor sem lehet ezt a helyzetet megmenteni.
Ott már túl vannak a kiritikus 24h a beteg halott csak a rákot táplálja a test!
Nézzétek meg svédek népesség úgy nő egy évtized, hogy a születési rátájuk 1.1-1.4 közötti! Ergo mennek be a migránsok rendesen ezen belül a muszlimok ezerrel!
De ez egész szkandináviára igaz.
Ott még egy AFD szintű párt sincs.
Mivel Európa nemzeti kritikus állapotban vannak azon nemzetek amelyek nem halottak radikális jobboldalnak van pártja amely folyamatosan erősödik.
Lásd osztrák Pál fordulást. Ott akkora a nyomás a szabadság párt miatt hogy kormányzó párt néha jobbról előzi őket!
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Csak a katolikus országokban létezik nemzeti ellenállás a multikulturalizmussal szemben.
De mért jó én jártam refis egyetemi gyülekezetbe de nem értették, mért üzök harcművészet, meg katólikusoknál mi ez szentek tisztelete.
Egy katolikus közösségben is felvette ez a kérdés egy fiatal válaszom két név volt Szent István és Szent László. Úgy éltek Istennek tetsző életet, hogy közben kezükben a vasról gyakran vércsepegett.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Bár ez se igaz AFD németeknél protestáns területeken népszerű.
Ha így haladunk muszlimok jó voltából a keresztényeknek csak egy fő püspöke marad! Az pedik a Bizánci püspök szellemi örököse.
Róma ma inkább kártékony jele helyzetben 50-éven belül megszünik!
 

oregbogaras

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 434
4 797
113
De mért jó én jártam refis egyetemi gyülekezetbe de nem értették, mért üzök harcművészet, meg katólikusoknál mi ez szentek tisztelete.
Egy katolikus közösségben is felvette ez a kérdés egy fiatal válaszom két név volt Szent István és Szent László. Úgy éltek Istennek tetsző életet, hogy közben kezükben a vasról gyakran vércsepegett.

Az azért túlzás hogy Istennek tetsző életet éltek volna. A katolikus egyháznak... (Más dolog hogy a magyar nemzet sokat köszönhet nekik).
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi and 2ndt

oregbogaras

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 434
4 797
113
De meg lehet, csak a lehetséges szóba jöhető módszerek miatt Svédország a következő 100 évre náci bélyeggel élne létezne tovább. Ennek már nincsen úgymond humánus megoldása.
Gyűjtőtáborok, tömeges, erőszakos kitoloncolások valamely afrikai vagy közel keleti országba.

És miután nem ezt választják így inkább az orosz fóbiát erősítik.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Az azért túlzás hogy Istennek tetsző életet éltek volna. A katolikus egyháznak... (Más dolog hogy a magyar nemzet sokat köszönhet nekik).
Tudod mit ha elfogadod a vallást a teremtés története és hogy csak az első emberek tagadták meg Isten parancsait.
Ebből következik Isten tövényeit követi a természet. A természet törvényei Isten törvény!
Ott bizony populációk versengenek és a gyenge egyedek elhullanak!
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 459
23 711
113
Ezek a svédek teljesen megbolondultak:

Egy nyugdíjazás előtt álló svéd rendőr megírta az igazat a bevándorlóbűnözésről: ő lett a rasszista közellenség, vizsgálat is indult ellene
Forrás: https://kuruc.info/r/4/169180/

"Baromira belefáradtam. Amit írok, nem lesz politikailag korrekt. De nem érdekel. Nyugdíjasaink összetörve, iskoláink káoszban, az egészségügy egy pokol, a rendőrség szétverve. Mindenki tudja, miért, de senki nem meri vagy akarja kimondani. Tessék, ezekkel az ügyekkel foglalkoztam hétfőtől péntekig: nemi erőszak, nemi erőszak, rablás, súlyos testi sértés, testi sértés és nemi erőszak, zsarolás, garázdaság, hatóság elleni erőszak, hatóság fenyegetése, kábítószerrel való visszaélés, vagyon elleni bűncselekmény…
A gyanúsítottak: Ali Mohamed, Mahmúd, Mohamed, Mohamed Ali, megint, megint, aztán Christopher… Igen, egy svéd név is felbukkan kábítószerügyben. Mohamed, Mahmúd Ali, megint és megint. A bűncselekményeket elkövetők származása: Irak, Irak, Szíria, Afganisztán, Szomália, Szomália, Szíria ismét, ismeretlen ország, Svédország. A gyanúsítottak felének a nemzetiségét nem ismerjük, mert papírjaik sincsenek. Ami azt jelenti, hogy hazudnak az állampolgárságukról és a személyazonosságukról. … És ez így megy itt 10-15 éve."

Az örebrói rendőrség vizsgálatot indított az ügyben, a nyugdíj előtt álló férfinak hamarosan a hatóság előtt személyesen kell felelnie "felforgató" kijelentéseiért...
hétfőn az örebrói rendőrség épülete előtt már rengeteg volt a virágcsokor, a szimpatizánsok így fejezik ki Peter Springare iránti támogatásukat. A rendőrség viszont fotózási tilalmat rendelt el az épület előtt, a virágokat senkinek nem szabad megörökíteni...
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and nekerdez