[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 810
57 648
113
Littlejohn

Nekem a Star Trek Csillagflotta vs. Borg felállása úgy jött le, hogy a balliberális csillagflotta (színes "egyenlőség") találkozik a kommunizmussal (kollektíva).
Persze attól mese a Star Trek, hogy a csiri biri csillagflotta brigád mindig nyer a végén. Pedig valljuk be őszintén, igazából ha kicsit is reális lenne a széria, akkor minden részben kipicsázták volna őket, és már rég nem lenne se csillagflotta se emberiség :)
(Az orosz klingonok, a kínai romulánok és a zsidó ferengik is :D:D:D)
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 881
5 209
113
Hétfő délelőtt, nem sokkal 10 óra előtt Frankfurt főpályaudvarán az érkező gyorsvonat alá löktek egy 8 éves fiút és édesanyját. A gyerek a helyszínen életét vesztette, édesanyja ki tudott menekülni a sínek körül — írta meg a német Welt. A lap szerint a helyszínen gyilkosság gyanújával letartóztattak egy 40 éves eritreai állampolgárt.

Mint írják: a gyereket és édesanyját a férfi szándékosan a sínekre tolta, majd az érkező vonat halálra gázolta gyereket. Több szemtanú is orvosi segítséggel próbálja feldolgozni a történteket, beszámolók szerint a tragédia idején több gyerek is a sínek közelében várakozott, végignézhették a támadást. Az elkövető megpróbált elmenekülni a helyszínről, de a szemtanúk követték, végül megállt.

 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

ozymandias

Well-Known Member
2013. június 4.
2 763
17 835
113
Nagyon kevés helyen beszélnek erről az esetről. Néma csend. Pár oldal van, ahol lejött és meg kevesebb, ahol lehet kommentelni. A kommenteket automatikusan törlik.

Ellenben ami most a nagyon friss hír, hogy egy szegény eritreaira légpuskával rálőttek egy autóból és ez micsoda idegengyűlölet. A Völkischer Beobachter ami a "német" újságokhoz képest kismiska.
 

BiancoGasto

Well-Known Member
2018. november 14.
759
918
93
Lengyel Laszlo agymenese a Nepszavan vasarnap delutani kave helyett? :D A kis ujdemokrata... https://nepszava.hu/3044588_lengyel-laszlo-magyarorszag-az-uj-europaban
Ez az ember félelmetes! Minden jobboldali orgánumban beszélni kell erről a cikkről. Szerencsétlen náci barma.
Fraudi elszólás tetszett a demokratikus választáson nyertes lengyel-magyar kormányokra nincs szükség de az országokra igen.
Azért valahol sajnálom ezt a barnainges faszt,szar lehet magyarnak születni,és wannabe nyugatiként leélni az életét.
Ja meg a végén szinte reméli,hogy valami trianon vagy holokauszt-szerű csapás fogja érni az országot.
Édes Istenem.Legközelebb valaki megkérdezi,hogy miért támogatom Doktor Miniszterelnök Urat,az orra alá dugom ezt a förmedvényt! :p
Pedig Mészáros már nekem is bassza a csőrömet, oktatás-egészségügy bassza a csőrömet, de elolvasok egy ilyet és előtör belőlem a harcos, FIDESZ o Muerte!!!
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
Littlejohn

Nekem a Star Trek Csillagflotta vs. Borg felállása úgy jött le, hogy a balliberális csillagflotta (színes "egyenlőség") találkozik a kommunizmussal (kollektíva).
Persze attól mese a Star Trek, hogy a csiri biri csillagflotta brigád mindig nyer a végén. Pedig valljuk be őszintén, igazából ha kicsit is reális lenne a széria, akkor minden részben kipicsázták volna őket, és már rég nem lenne se csillagflotta se emberiség :)
(Az orosz klingonok, a kínai romulánok és a zsidó ferengik is :D:D:D)

A Star Wars majdnem ugyanez :)
Vannak a demokraták meg a nácik.

Ez a klingon-romulán hasonlat sose esett le, de a ferengi-zsidó az az első gondolatom volt, amikor megláttam őket (földönfetrengősszmályli)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 261
68 073
113
Ez az ember félelmetes! Minden jobboldali orgánumban beszélni kell erről a cikkről. Szerencsétlen náci barma.
Fraudi elszólás tetszett a demokratikus választáson nyertes lengyel-magyar kormányokra nincs szükség de az országokra igen.
Azért valahol sajnálom ezt a barnainges faszt,szar lehet magyarnak születni,és wannabe nyugatiként leélni az életét.
Ja meg a végén szinte reméli,hogy valami trianon vagy holokauszt-szerű csapás fogja érni az országot.
Édes Istenem.Legközelebb valaki megkérdezi,hogy miért támogatom Doktor Miniszterelnök Urat,az orra alá dugom ezt a förmedvényt! :p
Pedig Mészáros már nekem is bassza a csőrömet, oktatás-egészségügy bassza a csőrömet, de elolvasok egy ilyet és előtör belőlem a harcos, FIDESZ o Muerte!!!
Én is háromszor olvastam vissza azt a részt, magyar kormány nem kell,az azt törvényesen megválasztó magyarok se, de bezzeg a terület az igen.:hadonaszos:
Azt liberális ex komcsi formáját... Na ezért linkeltem be. :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 261
68 073
113
Littlejohn

Nekem a Star Trek Csillagflotta vs. Borg felállása úgy jött le, hogy a balliberális csillagflotta (színes "egyenlőség") találkozik a kommunizmussal (kollektíva).
Persze attól mese a Star Trek, hogy a csiri biri csillagflotta brigád mindig nyer a végén. Pedig valljuk be őszintén, igazából ha kicsit is reális lenne a széria, akkor minden részben kipicsázták volna őket, és már rég nem lenne se csillagflotta se emberiség :)
(Az orosz klingonok, a kínai romulánok és a zsidó ferengik is :D:D:D)
A borg mindent visz. :) Remélem az új filmekkel eljutnak odáig hogy valami úton módon megjelenik, pedig a történet szerint sajnos nem lehetne.
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 558
15 414
113
Bocsánat, nem vitatva a hasonlatokat :) én csak a hatékony asszimilációra gondoltam. Náluk hatékonyabban senki se :) :)
 

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 436
4 213
113
https://www.portfolio.hu/gazdasag/b...s-haborus-kabinetet-alakitott.332665.html?amp
"Jelentések szerint egymilliárd fontos költségvetési csomagot állítanak össze a "no-deal brexitre" való felkészülésre. Boris Johnson új brit miniszterelnök saját híveivel töltötte fel kormányát, és úgy tűnik, komolyan gondolja, hogy október 31-én a sokkoló forgatókönyvet valósítja meg: elődjének az EU-val kötött alkuját elvetve úgy lépteti ki az országot, hogy másnap már vámszabályozás lép életbe a kétoldalú kereskedelemben - tudósít az Info Rádió londoni tudósítója."
 

ruszkik.haza

Well-Known Member
2017. március 19.
541
1 721
93
Itt van az indexen is

https://index.hu/kulfold/2019/07/29/tamadas_frankfurt_vonat_eritreai/

Teljesen betegek ezek a németek, hogy beengednek ennyi migránst!

https://hvg.hu/vilag/20190730_Pelda...Frankfurtban_embereket_a_vonat_ala_loko_ferfi

Az Eritreai férfi 2006 óta élt Svájcban, 2008-ban megkapta a menekültstátuszt is, dolgozott. Egy hete kereste a svájci rendőrség, mivel késsel fenyegetőzött. Azt írják, hogy valamilyen mentális betegsége van és ezért gyilkolt, nem terrortámadás történt.
 

fenntartható fejlövés

Well-Known Member
2019. május 31.
305
648
93
https://hvg.hu/vilag/20190730_Pelda...Frankfurtban_embereket_a_vonat_ala_loko_ferfi

Az Eritreai férfi 2006 óta élt Svájcban, 2008-ban megkapta a menekültstátuszt is, dolgozott. Egy hete kereste a svájci rendőrség, mivel késsel fenyegetőzött. Azt írják, hogy valamilyen mentális betegsége van és ezért gyilkolt, nem terrortámadás történt.
Szerintem sem akart gyilkolni, csak megint valamilyen beilleszkedési zavar lehetett. A fekete afrikai és a német kultúra még nem csiszolódott össze teljesen, de már keresik a felelősöket a nem eléggé toleráns német nyugdíjasok körében.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 445
23 607
113
https://hvg.hu/vilag/20190730_Pelda...Frankfurtban_embereket_a_vonat_ala_loko_ferfi

Az Eritreai férfi 2006 óta élt Svájcban, 2008-ban megkapta a menekültstátuszt is, dolgozott. Egy hete kereste a svájci rendőrség, mivel késsel fenyegetőzött. Azt írják, hogy valamilyen mentális betegsége van és ezért gyilkolt, nem terrortámadás történt.

Végülis logikus, Eritreában nincsennek vonatok.
De ha mentális beteg, akkor se jöjjön ide, tomboljon odahaza.
 
Status
Not open for further replies.