[BIZTPOL] Románia

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Rengeteg pénzt fognak veszíteni, mert nincs ember akivel a sok bevállalt projektet kivitelezzék. Erdélyen kívül a rejtett erőforrások sem mozógsithatók!
Nem véletlen, hogy nem mennek az autóút, autópálya és vasútépítések.
Szerintem hiba lenne eladni..
Ki kell tartani. Már nem kell sokat várniuk, egy-két év, és megoldódik a kérdés ez a banki kérdés is.
 

Fade

Well-Known Member
2010. április 20.
3 664
3 516
113
teze cifrele publicate de Eurostat încă din vară, care arată negru pe alb că românii sunt cei mai săraci europeni și că mai mult de o treime din populația României – 34,4% – se află la risc de sărăcie și excluziune socială.

La fel, nimeni nu s-a grăbit să comenteze informațiile Eurostat care arată că România este printre țările a căror producție industrială a scăzut cel mai mult în ultima perioadă (-5,7%).

Fără răspuns au rămas și statisticile date publicității zilele trecute de BNR, care arată că investițiile străine în România au scăzut cu peste 30%, iar datoria externă a administrației publice a crescut cu 23% în primele opt luni ale anului.

Egy gyors javitas, nem jol emlekeztem:
-az ipari termeles 5.7 % -al esett vissza az elso 8 honapban
- a lakossag 34,4 % -a szegenyseg kuszoben
-a kolfoldi befektetesek 30% - al csokkentek
- az adminisztracio kulso adossaga 23% - al nott az elso 8 honapban

15+évről beszéltem. Ezalatt GDPPPPben elénk kerültek.
Ki lehet ragadni minden országnál rövidtávon csúnya dolgokat tőlünk is. De erősen demagóg dolog.
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
15+évről beszéltem. Ezalatt GDPPPPben elénk kerültek.
Ki lehet ragadni minden országnál rövidtávon csúnya dolgokat tőlünk is. De erősen demagóg dolog.
látom elolvastad a fórumtárs Deidonicus ) bejegyzéseit egyértelmű innentől hogy egy igazi fekete öves vagy, ha ennyit tudtál levonni belőlük.
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Közúti balesetek románia jan-szept

1000+ fő ez brutális szám... Halt meg ennyi civil az ukrán-oroszban ? Ez a cikk alátámasztja, hogy miért felülreprezentáltak az itthoni balesetekben is a "délkeletiek".

Összehasonlításképp nálunk ez a szám: 328 jan-szept amivel nekünk is van meló,mert ezek az emberek figyelmetlenségből vagy gondatlanságból haltak meg,azaz értelmetlenül.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 899
77 051
113

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 006
32 992
113
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 988
9 215
113

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 425
56 342
113

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 233
113
Majd azután, ha ti mar visszahuztatok az albán hegyek közé írástudatlan kecskepasztornak...
Állítólag megtalálták a román őshazát. Minden arra utal, hogy itt, ez az a sarok, ahol a románok ősanyja élt és dolgozott:
713f5559da457469e01e3c390a37d484.jpg


Kicsit irigylem őket. Őshazát keresni a végtelen sztyeppén, nekik meg csak a pontos címet kell megtudniuk!

yep-its-a-penis-prostitution.jpg
 

nizdam

Well-Known Member
2021. december 14.
226
801
93
Volt par napja egy nagy hir, roman irast talaltak Erdelyben 1267 - bol. Nem akartam a fraszt ratok hozni akkor, igy vartam egy kicsit. Kezdett kibontakozni a hir:
- cirill betus a szoveg, de tokeletesen ertheto roman
-cirill betus, de latinul van
-cirill betus, latin szoveg, de hamisitvany a XIX - ik szazadbol
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 315
29 872
113
Volt par napja egy nagy hir, roman irast talaltak Erdelyben 1267 - bol. Nem akartam a fraszt ratok hozni akkor, igy vartam egy kicsit. Kezdett kibontakozni a hir:
- cirill betus a szoveg, de tokeletesen ertheto roman
-cirill betus, de latinul van
-cirill betus, latin szoveg, de hamisitvany a XIX - ik szazadbol
AVE CÉZÁR VAVAN?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 425
56 342
113
Volt par napja egy nagy hir, roman irast talaltak Erdelyben 1267 - bol. Nem akartam a fraszt ratok hozni akkor, igy vartam egy kicsit. Kezdett kibontakozni a hir:
- cirill betus a szoveg, de tokeletesen ertheto roman
-cirill betus, de latinul van
-cirill betus, latin szoveg, de hamisitvany a XIX - ik szazadbol



Hamis?
Az meg, hogy lehet?
Akkor Jézus nem român volt?
A piramisokra rá se merek kérdezni innentől.....
:rolleyes:
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 988
9 215
113
Volt par napja egy nagy hir, roman irast talaltak Erdelyben 1267 - bol. Nem akartam a fraszt ratok hozni akkor, igy vartam egy kicsit. Kezdett kibontakozni a hir:
- cirill betus a szoveg, de tokeletesen ertheto roman
-cirill betus, de latinul van
-cirill betus, latin szoveg, de hamisitvany a XIX - ik szazadbol
Hahaha, ez nagyon jo! :D
 

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
porhintés, közben a secu nyomja ezerrel angolszász háttérrel az AUR-t. A következő választást meg az elnöki poziciót meg hozza az aur, és akkor látni fogjuk, hogy mire is készülnek.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 006
32 992
113
porhintés, közben a secu nyomja ezerrel angolszász háttérrel az AUR-t. A következő választást meg az elnöki poziciót meg hozza az aur, és akkor látni fogjuk, hogy mire is készülnek.
Moldovát ukránosítják az anglománok, a románoknak meg kisebb bajuk is nagyobb lesz annál, hogy VHs sírokkal foglalkozzanak. Lesz neki elég friss ásnivaló.