1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Szíriai helyzet

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

2. gioo

gioo Well-Known Member

jani22, minszk2 and jimkirk like this.
  3. gioo

gioo Well-Known Member

Aleppo ahova visszatért az Aszadi alavita diktatúra.Kell mellé egy Idlebi utcakép!? Ugye nem;)

4. wolfram

wolfram Well-Known Member

Borsodi vagyok. :) Szóval... De nekem a némi külső hasonlóság ellenére valahogy mégis másnak tűnik egy olyan valaki, aki nem fosztogat, hanem cselekszik.

Szíria 85 százaléka az... (Asszadék bandája is!) Ha nagyon kritikusak akarunk lenni. Én amúgy pont nem bírom a muszlimokat. Egyébként a kurdok egy jelentős része nem muszlim. A többiek főképp szunniták, amennyire tudom... De Szíriában ők, meg Asszadék szalonképesek a nagyobb közösségek közül. Vagy jöhet az atom. Nos?

dragonette and jani22 like this.
  5. MuldR

MuldR Well-Known Member

Nemcsakhogy muszlimok, de keresztény gyilkolásban világelsők voltak. Most ránk vannak szorulva és teszik a szépfiút.

6. ornagy

ornagy Well-Known Member

Sukanah bevetelenek es Deir Ezzor felszabaditasanka a kulcsa a rajzon bekeritett terulet (szinte atjarhatatlan hegyseg) bevetele. Az eddigi probalkozasok Sukanah bevetelere azert buktak el, mert nem volt meg ez a strategiai pont, a hegyseg mellett probaltak eddig elmenni. Sok katona es kivalo tiszt veszett oda a harcokban. Most a Tigrisek erre oszpontositjak figyelmuket, ha elfoglaljak ezt a Shukanan - Seik Hilal - Uqvayribat ut mellett fekvo teruletet, akkor megvan a hadmuvelet kulcslepese: ezzel elvagjak az ISIS egyetlen utanpotlas utvonalat Uqvayribat fele, be tudjak loni Shukanahot es kornyeket ami magaval hozza a kornyek elestet es felszabaditasat.

szegcsab, fishbed, jani22 and 2 others like this.
  7. wolfram

wolfram Well-Known Member

Az örmény-témára gondolsz? Igen, én is úgy tudom, hogy abban a kurdok is nagy számban benne voltak. 100 éve. Ami kérdés, jár-e nekik a saját föld?

rappali_ likes this.
  8. blogen

blogen Well-Known Member

Igen, az örmény népirtás egyenrangú társtettesei a kurdok voltak.

jimkirk and gioo like this.
  9. gioo

gioo Well-Known Member

10. gioo

gioo Well-Known Member

11. gioo

gioo Well-Known Member

12. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Van erre más verzió is. Filmforgatás volt Latakiában, abban robbantottak.

13. nyugger

nyugger Well-Known Member

fishbed likes this.
  14. Python

Python Well-Known Member

15. bat77

bat77 Well-Known Member

16. gioo

gioo Well-Known Member

17. ulippo

ulippo Well-Known Member

A vegyi fegyverek használata miatt 8 szíriai katonatisztet és 8 tudóst szankciós listára tett az Európai Tanács.

18. gioo

gioo Well-Known Member

19. jani22

jani22 Well-Known Member

20. gioo

gioo Well-Known Member

Ezen oldal megosztása