[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 221
67 768
113
13m18_10_Homs_Province_Syria_War_Map1-1024x637.jpg
Palmyránál még mindig nem sikerült kiszélesíteni a frontot a hegyekig. Vagy ez csak az én foteltábornoki hülyeségem lenne és ők ott a sivatagban jobban tudják? Mindenesetre nekem fontos lépés lenne ha délen a hegyekre felmásznának mert akkor az a főút ellenőrizhető lenne ezáltal. Északon látom hogy Jazalnál kevernek valamit , az szintén fontos terület, a hegyekről biztosíthatnák észak felől a Palmíra felé tartó utat, de ha tovább mennének a következő hegyláncig akkor viszont kiegyenesíthetnék a frontot levágva azt a benyúló Daesh nyelvet.
 
  • Tetszik
Reactions: gioo
T

Törölt tag 008

Guest
Érdekes hogy nyugaton még nem kapták fel az LMBT-k. :) Amúgy vajon ezzel nyilvános bu.....dással vajon hergeli az ellenfeleket? Mert azért egy melegtől ekkora pofonokat bekapni amit a tigrincsek osztogatnak évek óta háát nem egy dicsőség lehet allah előtt. Ilyenkor mi várja őket fent, 72 b..i?
Ugyan úgy ahogy van jó terrorista meg rossz terrorista, vagy jó náci meg rossz náci van jó buzi meg rossz buzi is.
A Tigrisek a rossz oldalon vannak...szerintük. Ők nem LGBTQ-k. Ha valaki megmondja nekem, mi a f"sz a Q benne, kap egy sört.
 
  • Tetszik
Reactions: gioo

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 221
67 768
113
Ugyan úgy ahogy van jó terrorista meg rossz terrorista, vagy jó náci meg rossz náci van jó buzi meg rossz buzi is.
A Tigrisek a rossz oldalon vannak...szerintük. Ők nem LGBTQ-k. Ha valaki megmondja nekem, mi a f"sz a Q benne, kap egy sört.
Én csak a G-t tudtam eddig mit jelent belőle, a Q talán a Qr.a?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 810
30 767
113
Ugyan úgy ahogy van jó terrorista meg rossz terrorista, vagy jó náci meg rossz náci van jó buzi meg rossz buzi is.
A Tigrisek a rossz oldalon vannak...szerintük. Ők nem LGBTQ-k. Ha valaki megmondja nekem, mi a f"sz a Q benne, kap egy sört.
Queer / Questioning, tükörfordításban úgy jöhet le, hogy furcsa / nem tudja (gondolom csiklónak nagy f*sznak meg kicsi). Na de inkább nem agyalok a témán mert visszajön a sonkás pizza.
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 311
10 245
113
Palmyránál még mindig nem sikerült kiszélesíteni a frontot a hegyekig. Vagy ez csak az én foteltábornoki hülyeségem lenne és ők ott a sivatagban jobban tudják? Mindenesetre nekem fontos lépés lenne ha délen a hegyekre felmásznának mert akkor az a főút ellenőrizhető lenne ezáltal. Északon látom hogy Jazalnál kevernek valamit , az szintén fontos terület, a hegyekről biztosíthatnák észak felől a Palmíra felé tartó utat, de ha tovább mennének a következő hegyláncig akkor viszont kiegyenesíthetnék a frontot levágva azt a benyúló Daesh nyelvet.

Pont ma indultak meg dél/kelet irányba, Aleppónál rossz idő volt nagyon(két falu ma Deir Hafer felé kihúzva),lehet Palmíránál is, nem tudom hogy mi a cél az iráni pénzen múlik hogy folytatják-e az offenzívát, mindenért ők fizetnek.