Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 842
65 498
113
El tudom képzelni, hogy az olyan vesztesekben a tapsolás szorongást vált ki, akit még az életben nem tapsoltak meg, mert nem volt amiért. Kb még az annya sem tapsolta meg, hogy végre a bilibe sz*rt a pelenka helyett, mert el kellett telnie 15 évnek ehez. Na az ilyeneket zavarja ha valakit megtapsolnak. De mi lesz azzal, akit a "jezzy hands" zavar vagy okoz benne szorongást?
A Csillagkapuban volt egy rész ahol így "tapsolt" vagy értett egyet egy nép. Nagyon gyámoltalan, retardált egy alakulat volt. Szerintem onnan vették a mintát.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 455
10 552
113
Ez egy képzett orvos. Lehet holnap hozzá csengetsz be a rendelésen.
Nem orvos, inkább amolyan bíró. Képes eldönteni hogy hazudsz e, megnyalatva veled az izzó fémet:D ez engem a boszorkányüldözésekre emlékeztet, mikor követ kötöttek a szerencsétlen asszonyokra majd bedobták őket a vízbe, aki feljött az nem boszorkány aki lent maradt az boszorkány. Elképesztő bameg hogy 2018 ban még ekkora a sötétség néhány helyen. Gyorsan be kell fogadni őket is európába
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
A PC társadalom újabb agymenése, ezúttal a Manchaster-i egyetem, életképtelen, agyhalott, degenerált diákjainak maoista agymenése.

https://www.manchestereveningnews.c...lapping-banned-jazz-hands-university-15223965

Aki esetleg nem tud angolul. A lényeg, hogy megtiltják az egyetemen a tapsolást (igen a tapsolást) vagy az éljenzést az előadás befejeztével, mert az szorongást idézhet elő egyes diákoknál, ehelyett bevezetik az úgynevezett "jazzy hands" metódust.

Akinek nem tiszta mi is az, íme egy szemléltetés, hogy hogy néz ki....
a9mwu.gif


Mindig azt hiszem, hogy már nincs lejjebb, de van, de van!:mad: Hihetetlen, hogy az emberi társadalom hova süllyed lefele. A végén 2 IQ-s, nyálcsorgatós, zombi, hülyék fogják alkotni társadalmunkat. :mad:

Igen ez megy a köznépi felső oktatásban ! Az elit képzőkben marad a vas fegyelem ! A kudarc elviselése is a siker kulcsa ! Nem lehetsz erős ha nem tudod elviselni ha a pofonokat.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Igen ez megy a köznépi felső oktatásban ! Az elit képzőkben marad a vas fegyelem ! A kudarc elviselése is a siker kulcsa ! Nem lehetsz erős ha nem tudod elviselni ha a pofonokat.

Ma a nyugati "elitképzőkben" már gender semleges wc-k, safe space-ek és kőkemény cenzúra van, nem vasfegyelem...

Kaliforniai egyetem média szakán (legleglegelitebb a világon) most szeptemberben pl. az első beadandó 2*2 oldal volt a "real" és "fake" news-ról, amiben a professzor azt is megadta mi valódi hír (CNN, Buzzfeed[!!!]) és hamis (Fox News)! Ezzel meg is teremtve az alapot a modern "semleges" újságíráshoz (magyar analógiával élve kb. RTL Klub Híradó és Index valós, TV2 Tények és Origo pedig hazudik).
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 455
10 552
113
Eljutottunk idáig, hogy ilyen szerencsétlen, megnemértett, identitás zavaros fiatalok nőnek fel százezer számmal. Valószínűleg eme nőstény egyed vegán, leszbikus, antifa és extrém feminista egyben, mert ezek a nézetek kéz a kézben járnak. Ez a polkorrektség. Elég csak ránézni a fejére hogy lássuk, van baj nem is kevés a mai társadalomban
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 845
5 046
113
Eljutottunk idáig, hogy ilyen szerencsétlen, megnemértett, identitás zavaros fiatalok nőnek fel százezer számmal. Valószínűleg eme nőstény egyed vegán, leszbikus, antifa és extrém feminista egyben, mert ezek a nézetek kéz a kézben járnak. Ez a polkorrektség. Elég csak ránézni a fejére hogy lássuk, van baj nem is kevés a mai társadalomban

Ezt kéne elvinni vmi muszlim országba, ott hirdesse az FEMIN-IGÉT :rolleyes:
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 465
17 796
113
Eljutottunk idáig, hogy ilyen szerencsétlen, megnemértett, identitás zavaros fiatalok nőnek fel százezer számmal. Valószínűleg eme nőstény egyed vegán, leszbikus, antifa és extrém feminista egyben, mert ezek a nézetek kéz a kézben járnak. Ez a polkorrektség. Elég csak ránézni a fejére hogy lássuk, van baj nem is kevés a mai társadalomban
Borzalom. Önfeladó, önmagát végletekig gyűlölő, önpusztító lény. A 21. század pc agyrémének (vég)terméke.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Ma a nyugati "elitképzőkben" már gender semleges wc-k, safe space-ek és kőkemény cenzúra van, nem vasfegyelem...

Kaliforniai egyetem média szakán (legleglegelitebb a világon) most szeptemberben pl. az első beadandó 2*2 oldal volt a "real" és "fake" news-ról, amiben a professzor azt is megadta mi valódi hír (CNN, Buzzfeed[!!!]) és hamis (Fox News)! Ezzel meg is teremtve az alapot a modern "semleges" újságíráshoz (magyar analógiával élve kb. RTL Klub Híradó és Index valós, TV2 Tények és Origo pedig hazudik).

Akkor az nem elit képző ! Gender és egyébb hülyeség, valódi vezetők képzőkben nem tűrik meg mert pontosan tudják, hogy agyhalott hülyeség egy fajta tömegpusztító fegyver!
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 466
23 994
113
Eljutottunk idáig, hogy ilyen szerencsétlen, megnemértett, identitás zavaros fiatalok nőnek fel százezer számmal. Valószínűleg eme nőstény egyed vegán, leszbikus, antifa és extrém feminista egyben, mert ezek a nézetek kéz a kézben járnak. Ez a polkorrektség. Elég csak ránézni a fejére hogy lássuk, van baj nem is kevés a mai társadalomban
szerintem ez férfi, vagyis fiúcska vagy valami, aki/ami eredetileg ceruzával a lába között született nem pedig hegyezővel.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 842
65 498
113
Nem orvos, inkább amolyan bíró. Képes eldönteni hogy hazudsz e, megnyalatva veled az izzó fémet:D ez engem a boszorkányüldözésekre emlékeztet, mikor követ kötöttek a szerencsétlen asszonyokra majd bedobták őket a vízbe, aki feljött az nem boszorkány aki lent maradt az boszorkány. Elképesztő bameg hogy 2018 ban még ekkora a sötétség néhány helyen. Gyorsan be kell fogadni őket is európába
Igen, csak ki nem hagyhattam. :) Az nem úgy volt hogy aki lent maradt az ártatlan aki feljött meg boszorkány? Mert hogy lehetetlen volt feljönni, csak a víz kivetette mert neki se kellett, vagy amolyan légkönnyű teste lett vagy mi?
 
  • Tetszik
Reactions: csibeszke

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 455
10 552
113
Igen, csak ki nem hagyhattam. :) Az nem úgy volt hogy aki lent maradt az ártatlan aki feljött meg boszorkány? Mert hogy lehetetlen volt feljönni, csak a víz kivetette mert neki se kellett, vagy amolyan légkönnyű teste lett vagy mi?
Nem tudom lehet úgy volt ahogy mondod,a "teszt" eredményén úgysem változtat:)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Vazze,megint bekészültem,kaptam egy villanylevelet valami maxdeluxe sráctól,hogy majd ő jól megtanít csajozni...:eek:
Hol tartunk b@sszameg,meg kell tanítani a mai fiúkat csajozni?
A kis cerkáját is be kell tennie valakinek,mert szegény nem tanulta meg a fészbúkon,meg a videójátékokból?
A qrva életbe már,mi lesz így velünk,nekem kell majd unokát csinálnom magamnak?
Ráadásul tele vannak a tréningjeik,vannak vip tréningek,meg minden,nem találok szavakat....
Süldő koromban nem mertem a kocsmákba járni,mert ahogy beléptem,az összes lányos apuka a szájához emelte a korsót,és egy slukkra beverte a tartalmát,hogy a korsót a fejemen verhesse szét...:D:rolleyes:
Na,szép vasárnapot mindenkinek,főleg a süldő fiúkat nevelő apukáknak,a lányos papák megnyugodhatnak...:confused:

http://pua.hu/
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 056
9 573
113
Vazze,megint bekészültem,kaptam egy villanylevelet valami maxdeluxe sráctól,hogy majd ő jól megtanít csajozni...:eek:
Hol tartunk b@sszameg,meg kell tanítani a mai fiúkat csajozni?
A kis cerkáját is be kell tennie valakinek,mert szegény nem tanulta meg a fészbúkon,meg a videójátékokból?
A qrva életbe már,mi lesz így velünk,nekem kell majd unokát csinálnom magamnak?
Ráadásul tele vannak a tréningjeik,vannak vip tréningek,meg minden,nem találok szavakat....
Süldő koromban nem mertem a kocsmákba járni,mert ahogy beléptem,az összes lányos apuka a szájához emelte a korsót,és egy slukkra beverte a tartalmát,hogy a korsót a fejemen verhesse szét...:D:rolleyes:
Na,szép vasárnapot mindenkinek,főleg a süldő fiúkat nevelő apukáknak,a lányos papák megnyugodhatnak...:confused:

http://pua.hu/

Azért ebben a lányok / nők (meg a rendszer) is hibásak, mivel ma nem elég úgy csajozni, mint régen. Ma minden nőnek a legmenőbb alfahím kell, a többi férfi meg mehet a kukába. Ennek oka pedig az, hogy ma a fiatalok nem házasodnak, tehát a legmenőbb alfahím sem nős, hanem szabad, és ezért végigd*hatja a környezetében lévő nők 80%-át, akik szintén nem házasok, hanem szinglik még 30+ évesen is. Miután ezek a nők megkaphatták az alfahímet, utána nem kell nekik a kevesbé domináns, kevesebb hatalommal rendelkező férfi. És persze nyavalyognak, mert az alfahímnek pedig ők nem kellenek, hiszen az nem vehet feleségül 200 nőt, csak 1-et. Így 199 nő csak "arra" kellett, és utána picsog, hogy mekkora szemetek a férfiak, aztán ezekből a kikosarazott nőkből leszek a vérmes feministák, meg a divat-leszbikusok, a férfiak iránti bosszúból. Aztán ezek kötelezővé teszik a PRIDE-ot, a munkahelyen pedig HR-esként reklámozzák a LGBTQ-t. Ettől a normális férfiak méginkább megundorodnak a nőktől, a nők pedig ezeket a nőktől félő vagy undorodó férfiakat méginkább megvetik, és ki az alfahímel (vagy netán migránssal) d*agja meg magát (tudván, hogy semmi értelme, mert abból értelmes kapcsolat nem lesz, de legalább az a férfi még "arra" képes) - ettől persze az a férfi, aki abbe a nőbe volt szerelmes, méginkább megkeseredik ("hogy már te is"), ki pedig leszbikus, vegán, antifa lesz, hogy megmutassa, hogy férfiakra semmi szükség a társadalomban, mert a férfiak csak erőszakolók ("me too").
Na, szóval, kb. így állt elő a mostani helyzet.
 

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 781
3 235
113
Vazze,megint bekészültem,kaptam egy villanylevelet valami maxdeluxe sráctól,hogy majd ő jól megtanít csajozni...:eek:
Hol tartunk b@sszameg,meg kell tanítani a mai fiúkat csajozni?
A kis cerkáját is be kell tennie valakinek,mert szegény nem tanulta meg a fészbúkon,meg a videójátékokból?
A qrva életbe már,mi lesz így velünk,nekem kell majd unokát csinálnom magamnak?
Ráadásul tele vannak a tréningjeik,vannak vip tréningek,meg minden,nem találok szavakat....
Süldő koromban nem mertem a kocsmákba járni,mert ahogy beléptem,az összes lányos apuka a szájához emelte a korsót,és egy slukkra beverte a tartalmát,hogy a korsót a fejemen verhesse szét...:D:rolleyes:
Na,szép vasárnapot mindenkinek,főleg a süldő fiúkat nevelő apukáknak,a lányos papák megnyugodhatnak...:confused:

http://pua.hu/
Mert van rá igény.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Azért ebben a lányok / nők (meg a rendszer) is hibásak, mivel ma nem elég úgy csajozni, mint régen. Ma minden nőnek a legmenőbb alfahím kell, a többi férfi meg mehet a kukába. Ennek oka pedig az, hogy ma a fiatalok nem házasodnak, tehát a legmenőbb alfahím sem nős, hanem szabad, és ezért végigd*hatja a környezetében lévő nők 80%-át, akik szintén nem házasok, hanem szinglik még 30+ évesen is. Miután ezek a nők megkaphatták az alfahímet, utána nem kell nekik a kevesbé domináns, kevesebb hatalommal rendelkező férfi. És persze nyavalyognak, mert az alfahímnek pedig ők nem kellenek, hiszen az nem vehet feleségül 200 nőt, csak 1-et. Így 199 nő csak "arra" kellett, és utána picsog, hogy mekkora szemetek a férfiak, aztán ezekből a kikosarazott nőkből leszek a vérmes feministák, meg a divat-leszbikusok, a férfiak iránti bosszúból. Aztán ezek kötelezővé teszik a PRIDE-ot, a munkahelyen pedig HR-esként reklámozzák a LGBTQ-t. Ettől a normális férfiak méginkább megundorodnak a nőktől, a nők pedig ezeket a nőktől félő vagy undorodó férfiakat méginkább megvetik, és ki az alfahímel (vagy netán migránssal) d*agja meg magát (tudván, hogy semmi értelme, mert abból értelmes kapcsolat nem lesz, de legalább az a férfi még "arra" képes) - ettől persze az a férfi, aki abbe a nőbe volt szerelmes, méginkább megkeseredik ("hogy már te is"), ki pedig leszbikus, vegán, antifa lesz, hogy megmutassa, hogy férfiakra semmi szükség a társadalomban, mert a férfiak csak erőszakolók ("me too").
Na, szóval, kb. így állt elő a mostani helyzet.

Mi az alfa hím? Kolléganőm 1,5 év után vált el a férjétől. A hölgy jó szituált Eltén környeztan MSc-et, családi hátere is nagyon erős. Édes apja CNC vállalkozó stb. Hozzá ment egy zenész és hangosítóhoz. Házasságuk előtt is a kolléganő sokkal jobb jövedelme volt. Az kedves férj munka helyek között csapongott konfliktusos személyiség. Megszületett a lányuk és utána a kolléganőmet a férje többször megcsalta stb. A kolléganő utána olvasott kiderült a férje anyakomplexusos bántalmazó ellentmondás nem tűrő személyiségi típusa van a férjének. El is vált ! A kolléga nőm öccse 28 éves fiatal ember könyvelő basszus gitáros jó kiállású igényes öltözködésű férfi. Sorra kapja a kosarakat mert rendes ember! Ez az nagy baja. Tisztességes jó érzésű embernek nevelték a szülei. De ő a hölgyeknek unalmas.

Vagy mondhatnám Zsolti barátom egy olasz cég leányvállalatánál Miskolcon laborvezető helyettes. Miskolcon jobb egyik jó nevű részén van saját 50 nm 2 szobás lakása stb Sportos hosszú távú fél amatőr kerékpár versenyekre jár stb sportos. Szegeden egyetemi évek alatt nem egy barátnője volt orvostan hallgató hölgyek közül stb. Lassan 5 éve ott és 163K lakosú Miskolcon és nem jár szerencsével a hölgyeknél 1 éve már nem is próbálkozik.

Ezek után lassan nem alfa hímekről kellene beszélni hanem ki kell mondani a büdös bunkó élet képtelen férfiakat preferálják mostanság a hölgyek. Utána meg sírnak bezzeg a mai férfia töketlenek, ha pedig nem akkor megbízhatatlan szemétládák stb
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 365
54 974
113
nekerdez

Mondjuk számomra ismeretlen okból a zenészeket, és a sportolókat imádják a nők. Lövésem sincs, hogy ennek mi lehet az evolúciós háttere...o_O
(bizonyos sportolókat meg is értek, mert jó testfelépítéssel jár, de egy taknyos tízen éves giliszta sokad osztályú focistán mi a francot esznek? :eek:)
 
Status
Not open for further replies.