1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Társadalmi folyamatok

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - nekerdez által indítva @ 2012. december 27..

1. milagro

milagro Well-Known Member

Azt a + 10%-nyi pénzt akkor nem kell felvenni, hanem fel kell ajánlani karitatív célokra. Nem kötelező elfogadni a több pénzt és nem is kötelező azt az embernek saját magára vagy a családjára költeni! ADAKOZÁS! Ezt javasolom!

2. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Hm, en is 10%-ot kaptam. Amig ketszamjegyu az emeles es egy szamjegyu az inflacio addig ok.

gergo55 likes this.
  3. Fennek

Fennek Well-Known Member

Szenzációs videó a modern nyugati társadalom beleszarásáról, a generációk eltávolodásáról és hogy Japánban mennyivel másabb a helyzet.

laiki likes this.
  4. notaricon

notaricon Well-Known Member

5. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Azon morfondíroztam, hogy ez a járványhelyzet és a belőle fakadó válság nagyon odaver a középosztálynak. Megint. Ismét a kisebb vállalatok hullnak szét, a felhalmozott szellemi értékeik ismét mennek a kukába. Szakmai és tudományos karrierek szakadnak meg, fejlesztések állnak le. És a bődületes anyagi veszteség megint a középosztályt érinti -- a napról-napra élőknek ugye nincs miből veszteni -- az "elitek" pedig meg sem érzik anyagilag mindezt, vagy keresnek rajta.

Megint itt a diplomás pizzafutárok kora.

6. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Sokszoros túljelentkezés van mindenhova. Valószínűleg az 56 ezer munkanélküli többszöröse az igaz. Ebből gyalázat lesz, ha elfogynak a szűk tartalékok.

7. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Az ilyen-olyan megbízásait elvesztő KATÁ-s réteg biztosan óriási, és ők nem számítanak bele a munkanélküliségi számokba.

8. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

A havi 50-75 ezret ennek tetejébe így is fizetni kell, de szerencsére a feddhetetlen életű és gazdálkodású taxisok mentesültek...

papi, vilmoci and FilcTroll like this.
  9. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Akkora megsem lesz mint 2008ban volt. En ateltem azt is most ez meg enyhebbnek tünik. Úgy gondolom a viszonylagos jolét eredmenyezett tartalekot is az embereknél. Talán kihuzzák a végeig. Illetve ugy vélem hetfőtől nagyjabol.minden visszaáll a normalis kerekvagasba. Mindenki dolgozni akar, a gyarak termelni.

10. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Ismertek már, tudjátok, hogy milyen a világnézetem. Véleményem szerint az egyik - igen félresikerült - intézkedés a munkanélkülivé lett rétegek magára hagyása. Az álláskeresési járadék semmire nem elég, főleg ilyen rövid ideig. A valós számok inkább 20300 ezer között vagy fölött mozognak.... Figyelni kellene 2022-re, mert ezen elbukhat a választás.

11. Shektor11

Shektor11 Active Member

Szerintem ha egy 2008-hoz hasonló gazdasági válság vagy még rosszabb jön, akkor tehet akármit a kormány.

12. aquarell

aquarell Well-Known Member

A nép azt kapja, amit vâlaszt.
    Naponta csodælkozom, hogy karigeri meg lett vâlasztva. Ez csak azt bizonyitja, hogy az emberi butasâg hatârtalan. Jöjjön 2022 Feri és minden probléma meg van oldva. :)

plushun, Morishima, b4l4g3 and 3 others like this.
  13. Littlejohn

jajneeeeeeeeeee! Akkor fegyverkezek...

aquarell and svajcibeka like this.
  14. Serathis

Serathis Well-Known Member

Az hatóságilag tilos.

aquarell likes this.
  15. Littlejohn

.... ha tud róla :) ..... de ez nem egy titkosított Fórum? :) :)

aquarell likes this.
  16. milagro

milagro Well-Known Member

17. Shektor11

Shektor11 Active Member

18. Fennek

Fennek Well-Known Member

Youtuben már megy, hogy megírod a commentet és kicseréli automatikusan a "sértő" szavakat vagy egyszerűen shadowbanolja a commentet. Nem is tudsz róla, hogy senki sem látja.

fip7, b4l4g3, milagro and 1 other person like this.
  19. Veér István

Veér István Well-Known Member

Én akkor simán elköltözök...

Ezen oldal megosztása