Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 092
113
A pár balos városvezetőre gondolt, meg Budapest baloldali polgármestereire, és a karácsony nevű inkompetens balfékre.


Ezt értettem, csak szerettem volna, ha kifejti a felszabadulást. :) Mostmár akkor a gonosz kormány meg a törvények nem tényezők ezekben a városokban? :D
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 468
23 994
113
A pár balos városvezetőre gondolt, meg Budapest baloldali polgármestereire, és a karácsony nevű inkompetens balfékre.
Off, de ez mit csinál főpolgiként? Mert azt látjuk, hogy még a balos kerületi polgármesterek is képesek voltak valamilyen döntést hozni, de ez az ünnepnevű még bp beindításáról sem mer dönteni.
Picsogni facen tud, dönteni eddig semmiben nem döntött, amiben mégis az meg el lett baszva, szép felszabadulás mondhatom.
97997925_242906223799442_1830935190961127424_o.jpg
 

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 757
4 687
113
Nem vagyok odáig Karácsonyért én sem, de nem ő nyitja újra a várost. Oké, mindkét oldal részéről megy egymás lejáratása a járvány ürügyén, ez része a narratívaháborúnak. De attól, hogy a politikusok véres szarral dobálják egymást, nekünk nem kell. :)
 
T

Törölt tag 008

Guest

Én.....most összecsomagolok és elköltözöm.....erről a bolygóról.
Én ebben nem vagyok hajlandó részt venni. Ez tuti egy truman show és figyelnek.
Ilyen nem létezhet.
MI VAN ITT????
 
T

Törölt tag 008

Guest
Inkább az a meglepő, hogy még nem tette ki a polgi a szivárványos zászlót. Csak idő kérdése és lesz a hivatalban is egy genger-ügyi helyettes. Jaj nektek, cisz-heteró pesti soviniszták! :hadonaszos::D
Deeee ittt máááár transzszarvasról beszélünk....aki twitch tanácstag lett vagy mi....valahol az első 2 percben lesokkolódtam, utána már fel sem fogtam, igazán.
 
  • Tetszik
Reactions: jurgenbauer

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
Deeee ittt máááár transzszarvasról beszélünk....aki twitch tanácstag lett vagy mi....valahol az első 2 percben lesokkolódtam, utána már fel sem fogtam, igazán.
Ezekhez képest egy rendes b.zi már szinte konzervatívnak számít. o_O
Nekem is az volt a meglepő, hogy azért a twitch nem egy marginális szereplő a piacon. Aztán eszembe jutott, hogy a gugli háza tájáról milyen infók jöttek pár éve, hogy az ilyen alakokat teszik meg vezető pozícióba. A minap meg az open society emberei vették át a facebook cenzúráját...
Azt hiszem azok a komcsi kémek, akiket a nyugati értékek bomlasztására küldtek, túl jó munkát végeztek. :oops:
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 652
55 301
113
Ezekhez képest egy rendes b.zi már szinte konzervatívnak számít. o_O
Nekem is az volt a meglepő, hogy azért a twitch nem egy marginális szereplő a piacon. Aztán eszembe jutott, hogy a gugli háza tájáról milyen infók jöttek pár éve, hogy az ilyen alakokat teszik meg vezető pozícióba. A minap meg az open society emberei vették át a facebook cenzúráját...
Azt hiszem azok a komcsi kémek, akiket a nyugati értékek bomlasztására küldtek, túl jó munkát végeztek. :oops:

Valóban. Az egyszerü, melegek ( ismerek párat...) konzervativ, nemzeti gondolkozásúak. Tartós kapcsolatban èlnek, utálják a pride stb akciókat.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
A brit iskolaújságban is arról írnak, hogy Magyarország már nem demokrácia
https://index.hu/kulfold/2020/05/19...l_irnak_hogy_magyarorszag_mar_nem_demokracia/

Bírom amikor saját maguk kreálnak egy témát, megosztják, körbefuttatják a saját G médián, és a végén kiköt a ZDF vagy a BBC valamelyik hülyesége nyomán egy brit iskolaújságban. :D



Zsír!
Akkor van gáz, ha ajnároznak minket, akkor nem csak karigeri testulete döntésképtelen fletó ejtoernyosei nélkül, hanem a parlament.
Ha ezeket megint visszatapsolná a sok muvelt választópolgárunk, akkor részemrol fákjásmenet, utolsó oltsa le a villany..... :(:mad::hadonaszos:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 965
82 830
113
Ezekhez képest egy rendes b.zi már szinte konzervatívnak számít. o_O
Nekem is az volt a meglepő, hogy azért a twitch nem egy marginális szereplő a piacon. Aztán eszembe jutott, hogy a gugli háza tájáról milyen infók jöttek pár éve, hogy az ilyen alakokat teszik meg vezető pozícióba. A minap meg az open society emberei vették át a facebook cenzúráját...
Azt hiszem azok a komcsi kémek, akiket a nyugati értékek bomlasztására küldtek, túl jó munkát végeztek. :oops:
Van rendes b..i ismerősöm. Mondjuk nem itthon élnek, és ott is csak a "férfi" normális igazán, a másik is az, de ő liberális szaroknál dolgozott, de mindkettő "normális" meleg, legalábbis a felvonulókhoz képest mindenképpen. Ők nem vonulnak fel, csendesek, és szerintem számszerűleg ők a többség. Egyébként az egyik továbbra is vezető pozícióban, enyhe érdekes családi háttérrel, de ez van.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113

Én.....most összecsomagolok és elköltözöm.....erről a bolygóról.
Én ebben nem vagyok hajlandó részt venni. Ez tuti egy truman show és figyelnek.
Ilyen nem létezhet.
MI VAN ITT????

Nem volt gyomrom végignézni, de lassan oda jutunk mint a viccben, amikor napjaink apukája kérdezi a diszkóbajáró fiacskájától, hogy;
- Na, azt' mi az amit elsőként megnézel egy lányon?
- Hogy nincs-e f@rka!
:confused:
..
..
Viccet félretéve, én is azt remélem, hogy a "felébredés a szoba valóságába" egy minőségi ugrást fog jelenteni!
És ahol tisztaság, harmónia, rend és összhang lesz!
..
Mert, ami itt folyik az egy csúf rémálom, egyre visszataszítóbb álomalakokkal és szereplőkkel! :(
/És azt is remélem, nem ott találjuk magunkat, mint Neo. Egy nyálkás, becsövezett tubusban.../ :D
 

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 413
4 449
113
A brit iskolaújságban is arról írnak, hogy Magyarország már nem demokrácia
https://index.hu/kulfold/2020/05/19...l_irnak_hogy_magyarorszag_mar_nem_demokracia/

Bírom amikor saját maguk kreálnak egy témát, megosztják, körbefuttatják a saját G médián, és a végén kiköt a ZDF vagy a BBC valamelyik hülyesége nyomán egy brit iskolaújságban. :D

Sajnos idejutottunk, ez is engem igazol.

Évszázados válságban van a jobboldali "nemzetinek mondott" oldal, elvesztette eredeti célját, csak a hatalom megtartása vezérli.
De nem ítélem el mindegyiket. Vannak rendes emberek is köztük, ismerek párat akik megélik az ideológiájukat, de nem akarják a haza bilincsbe verését, karhatalmi terrort, diktatúrát. Jellemzően hazaszerető jobbikos emberek akik megcsömörlöttek a vagyonfelhalmozó hazug, nemzeti, fallal a fejnek rohanó politikától és az együttműködésben látják hazánk felemelkedését. Sajnos az állampárt túl sok ellenséget szerzett, barátot egyet se, egyedül vagyunk mint 1920-ban.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 785
25 338
113
Sajnos idejutottunk, ez is engem igazol.

Évszázados válságban van a jobboldali "nemzetinek mondott" oldal, elvesztette eredeti célját, csak a hatalom megtartása vezérli.
De nem ítélem el mindegyiket. Vannak rendes emberek is köztük, ismerek párat akik megélik az ideológiájukat, de nem akarják a haza bilincsbe verését, karhatalmi terrort, diktatúrát. Jellemzően hazaszerető jobbikos emberek akik megcsömörlöttek a vagyonfelhalmozó hazug, nemzeti, fallal a fejnek rohanó politikától és az együttműködésben látják hazánk felemelkedését. Sajnos az állampárt túl sok ellenséget szerzett, barátot egyet se, egyedül vagyunk mint 1920-ban.

:confused:
???
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and KoviUbi
Status
Not open for further replies.