CSAJOK

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Bocsi, de megkérdezem, mi a gendered? Fiú vagy vay lány? Esetleg olyan fiú, aki lányna definiálja magát? Vagy pont fordítva? Bocsi a kérdésért, de ünnepek előtt láttam egy képet, amit te tettél fel, azon egy lány volt, de a pröfilképed eég unisex...
En is csak egy "ferfi testbe szuletett leszbikus" vagyok, mint minden rendes htka forumozo. :)

(Amig az ukran topik porgott addig nem kellett magyarazni senkinek sem az avataromat, de lehet lassan le kell cserelnem.)
 

melampo

Well-Known Member
2014. április 20.
2 192
2 888
113
En is csak egy "ferfi testbe szuletett leszbikus" vagyok, mint minden rendes htka forumozo. :)

(Amig az ukran topik porgott addig nem kellett magyarazni senkinek sem az avataromat, de lehet lassan le kell cserelnem.)

Kár lenne.:(
Egyébként is ha az öreghacsa az adatai szerint egy huszonöt éves nő, azzal a szakállas képpel akkor ez sem lehet annyira megtévesztő.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon and zeal

wankel

Well-Known Member
2016. december 23.
1 039
4 965
113
DTZ_daNWkAAAqK9.jpg:large
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 852
4 132
113
(Amig az ukran topik porgott addig nem kellett magyarazni senkinek sem az avataromat, de lehet lassan le kell cserelnem.)

Ráérsz még. Kb. addig, amikor majd elnök lesz. ;)

Egyébként is ha az öreghacsa az adatai szerint egy huszonöt éves nő, azzal a szakállas képpel akkor ez sem lehet annyira megtévesztő.

Na ezen ráncoltam is kissé a homlokom. De hát manapság már mindenki akárhányszor eldöntheti a genderét... :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 582
63 950
113
En is csak egy "ferfi testbe szuletett leszbikus" vagyok, mint minden rendes htka forumozo. :)

(Amig az ukran topik porgott addig nem kellett magyarazni senkinek sem az avataromat, de lehet lassan le kell cserelnem.)
Hm, Natalia kimegy a divatból. Tényleg öregszem. Amúgy nem megy már végre férjhez? Lassan negyven éves lesz.
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 658
12 345
113
A profolkép kicsit sem unisex, egy nagyon dögös hölgy, akiről mindent meg lehet tudni, ha megkérdezem az "ismerősömet", aki azt mondta, hogy kicsit(1.22.másodperc;

https
://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZitF7Bts9TC3EhXVsEeoiCB5ecctYjtYy1Zq1lIHmMZ9AeEinOkA0uvA9uiK6C0uX0JskWdj0_1xYGm14ZJ1pQ9wyAU1sIHOI7oROy9ubs_10WQgE-euAsxNhu8G77oEU-XQ8lPGtbOmiH9sZ9YeQPiXc5XfOmiykcufimQokoD4Z-kamuEv_1Z-i53nxkdXnlVeVZS0IHCSakBxIxaek4PcqgomDxEiw1D8vI4cyRUdNbrGuK1PXaXIUkFoZFUcWcsBksA9iLujdHSQGzP-mynhlusFqZg40CjbeI4-LmN0NyXNwFMWdxwsefnJdpJo4jXPQ9rT36H&hl=hu-GB
...) várjak, mert előttem van a sorban az NSA, és az FSZB, (a többieket nem mondhatja
meg :- )

...de a kis türelemért cserébe adott egy másik oldalt is:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Natalia_Poklonskaya

U.i:
zeal: igazán megcsinálhatnád a hölgy oldalát magyarul. ;)
Prior to her resignation she was the youngest female general in Russia, at age 36.
Az a szép... :D
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 582
63 950
113
Mi ez a nyúl dolog? Egyszer szembe jött velem egy brown bunnies című videó de nem mertem megnézni. :D Valami négerek voltak benne.
Nem tudom, valami új divat, nekem már a facebook is sok volt. Azóta meg már csak kapkodom a fejem mik vannak, genderek, meg favágók, felhő, tudom is én ilyenek. Ez valami Roni fétis azt hiszem.