CSAJOK

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Megint vörös a divat?:D


A barátnőm fekete,v de a fenekéig ér a haja , imádom... Volt korábban ugyanez szőkében, persze igen régen, kegyetlen jó volt. A helyzet pikantériája, hogy Ő szegedi volt. én meg dunántüli. De a világ olyan kicsi, hogy az én nagyfiam, meg az Ő fia, a kosárlabda révén megbarátkoztak egymással. Pont a múlt héten mondtam el neki, hogy amikor 97-ben született, éppen Szegeden kaptam hírt a fiam szültéséről, miközben a szóke démon lábát simogattam. Nem lrpődött meg látszólag... Pont Zalakaroson Well-ness-eztünk, mikor ferljött ez a téma köztünk. Elvégre 21 évesen, már a nagyfiam is keményen érdeklődik a másik nem iránt. Csak azt mondtam neki, cigótt ne szedjen össze, egyébként ez volt apám velem kapcsolatos minimum elvárása is, meg hát nrm örülnék annak se, ha farka lenne a fiam választottjának... Ja, ez mind a KDNP-tól föggertlen elvárás a részemről...
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Csak azt mondtam neki, cigótt ne szedjen össze, egyébként ez volt apám velem kapcsolatos minimum elvárása is, meg hát nrm örülnék annak se, ha farka lenne a fiam választottjának...
Erről egy vicc jut eszembe:

- A rabbi fia hosszú idő után bemutatja az apjának menyasszonyát, Bélát.
- A rabbi köpni nyelni nem tud, aztán kinyögi nagy nem hezen.
- Hisz ...
- Hisz ...
- Hisz ő nem is zsidó!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 844
65 518
113
A barátnőm fekete,v de a fenekéig ér a haja , imádom... Volt korábban ugyanez szőkében, persze igen régen, kegyetlen jó volt. A helyzet pikantériája, hogy Ő szegedi volt. én meg dunántüli. De a világ olyan kicsi, hogy az én nagyfiam, meg az Ő fia, a kosárlabda révén megbarátkoztak egymással. Pont a múlt héten mondtam el neki, hogy amikor 97-ben született, éppen Szegeden kaptam hírt a fiam szültéséről, miközben a szóke démon lábát simogattam. Nem lrpődött meg látszólag... Pont Zalakaroson Well-ness-eztünk, mikor ferljött ez a téma köztünk. Elvégre 21 évesen, már a nagyfiam is keményen érdeklődik a másik nem iránt. Csak azt mondtam neki, cigótt ne szedjen össze, egyébként ez volt apám velem kapcsolatos minimum elvárása is, meg hát nrm örülnék annak se, ha farka lenne a fiam választottjának... Ja, ez mind a KDNP-tól föggertlen elvárás a részemről...
A lányomnak is a fenekéig ér. Azzal zrikálom hogy beleér a wc-be ha ráül. :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 844
65 518
113
551829_163555403766856_763711858_n.jpg
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
A lányomnak is a fenekéig ér. Azzal zrikálom hogy beleér a wc-be ha ráül. :D


Míg fiatal, bírni fogja a fejbőre. Ha majd idősödik, egyre jobban fogja húzni a haja a fejbőrét és fájni is fog neki. No akkor kell átváltani egy Kleopátra frizurára, mert a szép hajzuhatagért nem kellene élete végéig senkinek sem szenvedni...

UI.: de ez az érv, amit leírtál, még egyszer sem jutott at eszembe, pedig mindig odavoltam az ilyan hosszú csajokért,míg tehettem...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 369
54 989
113
zeal

"Te beteg vagy fip7. :eek:
De nyugi, nem gyogyithato. :D"


Nem is akarok kigyógyulni :hadonaszos:

szpg9

"A vörös kétszínű, a szóke vagy buta, vagy tudja, hogy a természetes szőkeséggel hódíthat. A barna amolyann átlag. Ha tényleg jó nőt akarsz hosszűtávon, vegyél el egy feketét. Nem bánod meg...."

Nekem eddigi rövid életem során más tapasztalatok jutottak. Eddig csak szőke kék szemű barátnőim voltak, egyet kivéve aki fekete hajú és kék szemű volt. Nah, ő nagyon kétszínű volt és hűtlen is.
A legnagyobb szerelmem meg zöld szemű és (festett) vörös hajú volt :rolleyes: Sajnos sose jött velem össze, azóta már férjnél van és van gyerek is :(
De voltam már szerelmes barna hajú és szemű lányba is. Szóval engem minden megoldás érdekel :D:D:D
30698219_1986238281615769_1750057063794282516_n.jpg
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
zeal

"Te beteg vagy fip7. :eek:
De nyugi, nem gyogyithato. :D"


Nem is akarok kigyógyulni :hadonaszos:

szpg9

"A vörös kétszínű, a szóke vagy buta, vagy tudja, hogy a természetes szőkeséggel hódíthat. A barna amolyann átlag. Ha tényleg jó nőt akarsz hosszűtávon, vegyél el egy feketét. Nem bánod meg...."

Nekem eddigi rövid életem során más tapasztalatok jutottak. Eddig csak szőke kék szemű barátnőim voltak, egyet kivéve aki fekete hajú és kék szemű volt. Nah, ő nagyon kétszínű volt és hűtlen is.
A legnagyobb szerelmem meg zöld szemű és (festett) vörös hajú volt :rolleyes: Sajnos sose jött velem össze, azóta már férjnél van és van gyerek is :(
De voltam már szerelmes barna hajú és szemű lányba is. Szóval engem minden megoldás érdekel :D:D:D
30698219_1986238281615769_1750057063794282516_n.jpg


Mint minden frappáns általánosítás ez is egy bizonyos hibaszázalékkal dolgozik..." Károkért felelősséget nem vállalnak az összefoglaló szerzői." Mert a hajszín mellett figyelembe kellene venni még a csillagjegyeket is. Azzal pontosítva elég jó a jóslat..
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
zeal

"Te beteg vagy fip7. :eek:
De nyugi, nem gyogyithato. :D"


Nem is akarok kigyógyulni :hadonaszos:

szpg9

"A vörös kétszínű, a szóke vagy buta, vagy tudja, hogy a természetes szőkeséggel hódíthat. A barna amolyann átlag. Ha tényleg jó nőt akarsz hosszűtávon, vegyél el egy feketét. Nem bánod meg...."

Nekem eddigi rövid életem során más tapasztalatok jutottak. Eddig csak szőke kék szemű barátnőim voltak, egyet kivéve aki fekete hajú és kék szemű volt. Nah, ő nagyon kétszínű volt és hűtlen is.
A legnagyobb szerelmem meg zöld szemű és (festett) vörös hajú volt :rolleyes: Sajnos sose jött velem össze, azóta már férjnél van és van gyerek is :(
De voltam már szerelmes barna hajú és szemű lányba is. Szóval engem minden megoldás érdekel :D:D:D
30698219_1986238281615769_1750057063794282516_n.jpg



Tőlem a mostani barátnőn kérdezte meg, kapcsolatunk hajnalán, hogy milyenek voltak a korábbi barátnőim? Erre elkezdtem soroln:i volt szőke, barna, fekete, de mint mondtam, a vörös az még kimaradt. Erre ő azt mondta, akkor az már ki is fog. Egyébiránt tőle loptam az összefoglalót., Ő hosszű hajü fekete, de kinlődik a hajával én meg állandóan vággattatok belőle, de csak 20 centinként engedi...11 éve vagyunk együtt úgy, hogy kettőnknek van 3 gyereke, és mindketten elváltunk, amikor megismerkedtünk egymással.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and sirdavegd

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 011
54 001
113
Tőlem a mostani barátnőn kérdezte meg, kapcsolatunk hajnalán, hogy milyenek voltak a korábbi barátnőim? Erre elkezdtem soroln:i volt szőke, barna, fekete, de mint mondtam, a vörös az még kimaradt. Erre ő azt mondta, akkor az már ki is fog. Egyébiránt tőle loptam az összefoglalót., Ő hosszű hajü fekete, de kinlődik a hajával én meg állandóan vággattatok belőle, de csak 20 centinként engedi...11 éve vagyunk együtt úgy, hogy kettőnknek van 3 gyereke, és mindketten elváltunk, amikor megismerkedtünk egymással.


"Gyere drágám,mert a te gyerekeid,meg az én gyerekeim verik a mi gyerekeinket" !
Valamelyik filmben volt, ahogy összeköltözött két elvált ember,utódokkal majd lettek közös többszörösök is,látták a teraszról,ahogy csődöt mond a diplomácia az érdekcsoportok között a kertben.:D
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
"Gyere drágám,mert a te gyerekeid,meg az én gyerekeim verik a mi gyerekeinket" !
Valamelyik filmben volt, ahogy összeköltözött két elvált ember,utódokkal majd lettek közös többszörösök is,látták a teraszról,ahogy csődöt mond a diplomácia az érdekcsoportok között a kertben.:D


Nálunk ez nem fordulhatna elő, mert a gyerekek aaz Ő nagygia már dolgozik a STRABAGNÁL. Azén nagyfiam egyetemista BP-én, így néha hazajön. A kicsi meg jövőre lesz egyetemista...Mostmég az anyjával élne, ha az 10 éve nem ausztriában dolgozna. Így kénytelen már régóta egyedül élni, önnállóan, mindem jó meg rossz dolgával egyetemben. Ha már elege van, vagy hazajön hozzám, vagy az én édesanyámhoz. (Válás után a volt nejem viszonylag messzire költözött). Mivel mindkettőnknek már az összekerülésünkkkor stabil egzisztenciánk volt fel se merült köztünk az összeköltözés. Ki hagyná fel a saját életét? Ez nehéz dilemma.. Ezért inkább látogatjuk egymást, bár neki is van ruhatára itt, meg nekem is ott, mégis ideiglenesen állomásozunk a másiknál...