1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

CSAJOK

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Luthero által indítva @ 2013. február 4..

1. wankel

wankel Well-Known Member

2. Luthero

Luthero Well-Known Member

3. Roni

Roni Well-Known Member

Bibi Noel :D
    Milyen kis meglepően néznek :D

arcas, Luthero and svajcibeka like this.
  4. weasel007

weasel007 Well-Known Member

5. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

De hiszen ez kövér :eek: :)

6. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nincs bomba formában, az biztos.

7. notaricon

notaricon Well-Known Member

A kövér az új sovány. Nem követitek a belvárosi trendeket.. :D:D

8. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nem is akarom, a következő az lesz hogy a szőrös seggluk az új rózsaszín punci, szóval kövesse akinek két anyja van :p!

rappali_ likes this.
  9. papajoe

papajoe Well-Known Member

Ja,lehet vagy 45 kiló....:D

fip7 and svajcibeka like this.
  10. zsolti

zsolti Well-Known Member

Az lehet, de ahhoz képest hogy milyen fitnesz csajokkal van tele a világ, szerintem Ő semmi extra ebben a fazonban, nem is értem miért világsztár. Pont 12 egy tucat, ilyen vagy jobb csajokkal van tele a 4-6 villamos csúcsidőben.

rappali_, fip7 and svajcibeka like this.
  11. megazez

megazez Well-Known Member

A teste jó, de az arca engem nagyon irritál, nem tudnék sokáig ránézni valamiért.

12. zsolti

zsolti Well-Known Member

Érdekes, szerintem pont az arca szép. Nekem csak az arca átlagon felüli, az alakja az megmondom őszintén, nem rossz, de halál frankón mondom egy Széchenyiben 10-ből a korabeli csajoknak 5 ilyen, 3 jobb, 1 csúnya kövér, 1 meg csúnya sovány. Szerintem ez egy teljesen átlagos 20-25 közötti csajszi teste, nem egy szupermodellé...

fip7 likes this.
  13. haubagoi

A szája miatt. Fura keserédes fanyar mosolya van. Ehhez társul még az "üres" szürke szemű tekintete. Ettől olyan erotikus züllöttkének néz ki, ezt imádják benne.

arcas and zsolti like this.
  14. zsolti

zsolti Well-Known Member

Igen, ebben van valami, ez lehet a siker egyik oka, összességében nekem is az arca tetszik, a tekintetében van valami igéző. Viszont azt továbbra is tartom, hogy az alakja az semmi extra.

15. megazez

megazez Well-Known Member

Ezek szerint én meg pont ezt nem szeretem benne, a legelső képtől kiráz a hideg

16. haubagoi

Engem is kiráz a hideg tőle, de a modellvilágban szeretik a betegeset, a perverzet.

https://hvg.hu/plazs/20130925_Kihuzattak_a_fogaikat_hogy_karcsubbnak_tu

"Ha modell vagy, és az ügynökség hónapok óta nem fizetett, nincs mit enned, és akkor jön valaki azzal, hogy: ingyen vacsorát adunk a klubban, gyere el és hozd a barátnőidet. Még jó, hogy elmész" – Katia Elizarova így mesél élményeiről a modellszakmában. "Aztán ott van húsz pasi, aki csorgatja rád a nyálát, de nem érdekel, mert éhes vagy". Az öregurakkal való bulizás ugyanúgy hozzátartozik a "munkaköri leíráshoz" Elizarova szerint, mint az, hogy kokaint használnak annak érdekében, hogy beesettebb legyen az arcuk, vagy akár kihúzatják a fogaikat, így karcsúbbnak tűnjenek"

17. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

Meggyulladt Miss Kongo parókája az Afrika szépe versenyen (ez nagyon égő)

18. wankel

wankel Well-Known Member

19. kaktusz

kaktusz Well-Known Member

20. Python

Python Well-Known Member

sata, rappali_ and svajcibeka like this.

Ezen oldal megosztása