CSAJOK

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
19 084
59 226
113
276064630_2041916845986271_2035400304673973129_n.jpg


275169788_2033459066832049_7481827875837690800_n.jpg


275175763_2033387626839193_1837336499853049643_n.jpg


275113238_2032624686915487_4404384800877272488_n.jpg
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 705
26 391
113
FONTOS! Már nem lehet jelentkezni ...

Indonéziában bizonyos tesztelést végző munkakörök megszüntetésre kerültek!

A tesztek részletes leírását a cikkeben lehet tanulmányozni.

Ezen tesztalanyoknál már így utólag nem lehet kijelenteni, hogy pozitív, vagy negatív teszteredménnyel rendelkeznek.

42206468_3221618_d21d0cac8f77305acf320816b8909265_wm.jpg




"A sikertelenség a kérelmező elutasítását és egy esetleges katonai karrier végét feltételezte.

Egyes esetekben a követelmény kiterjedt a tisztek menyasszonyaira is, akiknek ugyanazon a folyamaton kellett keresztülmenniük a házasságkötés előtt."


Nem semmi egy alakulat az ottani haderő. :eek:
 

jojoka

Well-Known Member
2017. január 17.
110
415
63
Úgy érted fejenként......mind a három vadmacskához két óra édeskevés lenne hogy elégedetten doromboljanak :)
Ó, én ennél sokkal szerényebb vagyok. Nekem elég lenne fejenként 10-10 perc megtisztelő figyelem a hölgyektől. /Még hogy 3X2 óra... :D :D Aki arra képes, azt a nők szerintem nem hagyják, hogy fórumozzon ennyit a HTKA-n... / :D
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 492
56 766
113
Úgy érted fejenként......mind a három vadmacskához két óra édeskevés lenne hogy elégedetten doromboljanak :)

Ó, én ennél sokkal szerényebb vagyok. Nekem elég lenne fejenként 10-10 perc megtisztelő figyelem a hölgyektől. /Még hogy 3X2 óra... :D :D Aki arra képes, azt a nők szerintem nem hagyják, hogy fórumozzon ennyit a HTKA-n... / :D

hát én azt gondolom, hogy a végére azt se tudnád hun vagy :p


Tímég elméleti szinten sem nottetek fel a feladat hoz... :D
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 481
10 702
113
Ó, én ennél sokkal szerényebb vagyok. Nekem elég lenne fejenként 10-10 perc megtisztelő figyelem a hölgyektől. /Még hogy 3X2 óra... :D :D Aki arra képes, azt a nők szerintem nem hagyják, hogy fórumozzon ennyit a HTKA-n... / :D
Én magam nagy szexuális étvágyú embernek gondoltam egészen addig a pontig amíg nem ismertem meg egy kenyai lányt, hősies harc az élet, de nem szégyen bevallanom ha ki akar végezni, akkor bizony kivégez hamar :D
Tímég elméleti szinten sem nottetek fel a feladat hoz... :D
Mértékletesség emberek, mértékletesség! Nem szabad egyszerre befalni ennyi csokit, csak apránként, napokra lebontva :) Próbálkozni dicséretes, de három csoki csajjal még nyelvel sem győzné az ember egyszerre :)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 492
56 766
113
Én magam nagy szexuális étvágyú embernek gondoltam egészen addig a pontig amíg nem ismertem meg egy kenyai lányt, hősies harc az élet, de nem szégyen bevallanom ha ki akar végezni, akkor bizony kivégez hamar :D

Mértékletesség emberek, mértékletesség! Nem szabad egyszerre befalni ennyi csokit, csak apránként, napokra lebontva :) Próbálkozni dicséretes, de három csoki csajjal még nyelvel sem győzné az ember egyszerre :)



Még most, 13 hónappal az 5. X elott is fejest ugranák közéjuk. ;)
Egyébként buszkén jelentem, hogy oldottam már még ilyen volumenu harci helyzetet, amikor még cugszfurer voltam egy fovárosi biztonsági cégnél, a szilaj 90's közepén, szórakozó helyekre adtunk biztonsági embereket(gyk:kidobókat), és táncosnoket(gyk:luxus kurvákat, akik táncoltak is), így eldonthettem melyik csaj, melyik szórakozóhelyen fog dolgozni, aminek azért volt tétje, mert nem mindenhol egyforma volt a forgalom, szóval tudom mit beszélek.
:D
Meg volt egy húg, növér kombóm is, azok csak párhuzamosan, sajnos nem egyszerre, de az akkor is szép trófea.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
16 055
57 607
113
Még most, 13 hónappal az 5. X elott is fejest ugranák közéjuk. ;)
Egyébként buszkén jelentem, hogy oldottam már még ilyen volumenu harci helyzetet, amikor még cugszfurer voltam egy fovárosi biztonsági cégnél, a szilaj 90's közepén, szórakozó helyekre adtunk biztonsági embereket(gyk:kidobókat), és táncosnoket(gyk:luxus kurvákat, akik táncoltak is), így eldonthettem melyik csaj, melyik szórakozóhelyen fog dolgozni, aminek azért volt tétje, mert nem mindenhol egyforma volt a forgalom, szóval tudom mit beszélek.
:D
Meg volt egy húg, növér kombóm is, azok csak párhuzamosan, sajnos nem egyszerre, de az akkor is szép trófea.
Mi ehhez képest az idegenlégió?