Érdekességek a világ országaiból

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
Nekem a te korodban mindenről a csajok jutottak az eszembe.
Neled a zsidókok. Úgyhogy mész szépen a karanténba. Ignore on
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
"legjobban rühellt vendég az orosz"

Menj írsd ki őket a ge..ciba csak huzzál már innen az Orosz topicból mert a kutya se kiváncsi rád szerintem.

Ja és az orosz az egy élősködő nép más államokon igaz?

a csajok jutottak az eszembe.

Még sincs mert ha lenne nem itt irogatnál az oroszokról állandóan
Látod sokan nem bírják itt a zsidókat se mégse sza.ják tele az izraeli topicot
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Magyarországi kutyás ismerősöm lánya ezeken a luxushajókon -cruisereken dolgozik. Ő mesélte, hogy a köreikben a legjobban rühellt vendég az orosz. Megfogalmazása: "Bunkó sóher piás"-Mesélte ők voltak azok akik az egycenteseket is visszatérték.

Igaz, a következő útjukra japánok jönnek, szóltam neki, azok se lesznek igazán civilizáltak...

Hmm... Általánosítás? Ez már félúton van a rasszizmus felé. Eléggé vicces ez pont a te "tolladból". :D Na mindegy. Egyébként valahol kedvellek, kellesz te is ide. És ht-ban azért gyakran tolsz érdemi infót is, ez el kell ismernem. :)
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Most vagy én kúrtam el az idézést, vagy a fórummotor... Sajnos nem vagyok abban az állapotban, hogy ezt kétséget kizáróan eldöntsem... :DD
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
"legjobban rühellt vendég az orosz"

Menj írsd ki őket a ge..ciba csak huzzál már innen az Orosz topicból mert a kutya se kiváncsi rád szerintem.

Ja és az orosz az egy élősködő nép más államokon igaz?

a csajok jutottak az eszembe.

Még sincs mert ha lenne nem itt irogatnál az oroszokról állandóan
Látod sokan nem bírják itt a zsidókat se mégse sza.ják tele az izraeli topicot

Nana Roni, lassan elfogadom hogy a HTKA a russzoszittyák játszótere lett és én csak megtűrt vendég vagyok, és ezért van 3+1 topic az orosz vitézségekről, de jártál az 1 szem árva USA,Kanada topicban? Gyakorlatilag azért van létrehozva hogy oda gyűjtsétek az imperialisták összes bűneit. A 99%-a a tartalomnak erről szól.
Csak belefér egy kis kritika a számtalan orosz topic egyikébe...
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 852
113
<blockquote rel="Roni"> "legjobban rühellt vendég az orosz"

Menj írsd ki őket a ge..ciba csak huzzál már innen az Orosz topicból mert a kutya se kiváncsi rád szerintem.

Ja és az orosz az egy élősködő nép más államokon igaz?

a csajok jutottak az eszembe.

Még sincs mert ha lenne nem itt irogatnál az oroszokról állandóan
Látod sokan nem bírják itt a zsidókat se mégse sza.ják tele az izraeli topicot

Nana Roni, lassan elfogadom hogy a HTKA a russzoszittyák játszótere lett és én csak megtűrt vendég vagyok, és ezért van 3+1 topic az orosz vitézségekről, de jártál az 1 szem árva USA,Kanada topicban? Gyakorlatilag azért van létrehozva hogy oda gyűjtsétek az imperialisták összes bűneit. A 99%-a a tartalomnak erről szól.
Csak belefér egy kis kritika a számtalan orosz topic egyikébe...</blockquote>

Néha már sajnállak.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
<blockquote rel="wolfram">Most vagy én kúrtam el az idézést, vagy a fórummotor... Sajnos nem vagyok abban az állapotban, hogy ezt kétséget kizáróan eldöntsem... :DD

Fogd rá a Gyuszira és igyál még egyet. ;)</blockquote>

Büszkén jelentem, megtörtént! :D
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
<blockquote rel="hiryu">Magyarországi kutyás ismerősöm lánya ezeken a luxushajókon -cruisereken dolgozik. Ő mesélte, hogy a köreikben a legjobban rühellt vendég az orosz. Megfogalmazása: "Bunkó sóher piás"-Mesélte ők voltak azok akik az egycenteseket is visszatérték.

Igaz, a következő útjukra japánok jönnek, szóltam neki, azok se lesznek igazán civilizáltak...

Hmm... Általánosítás? Ez már félúton van a rasszizmus felé. Eléggé vicces ez pont a te "tolladból". :D Na mindegy. Egyébként valahol kedvellek, kellesz te is ide. És ht-ban azért gyakran tolsz érdemi infót is, ez el kell ismernem. :)

</blockquote>

Párszor már volt dolgom japánokkal is:)
Emlékezetes volt, amikor a hajnali háromkor az asztal tetejéről szedtük le őket, vagy épp szó szerint felkaptuk őket, és a merevrészeg nemzetközi hírességet úgy vittük haza a szállására.
Eszméletlenül el tudják engedni magukat- otthon nem engedhetik el a gőzt, mert mit szól hozzá a társadalom/cégtársak etc...
Idegenben viszont el tudják vetni a sulykot rendesen...


Komolyan, volt hogy a magyar vendéglátok attól tartottak, hogy micsoda botrány lesz, ha náluk a banketten kap heveny alkoholmérgezést a fickó.

Mondjuk abból emléxem pld jó kis botrány lett, amikor a jóember a fél üveg whisky után hmm... félreértehtetlen ajánlatot tett két svéd apácának, ott mindenki előtt:))
(Elő akarta adni a valkűrök meglovaglását)
 

ehnaton

Well-Known Member
2013. február 27.
522
2 411
93
Roni
ne bántsd hiryut dupla műszakot tol plusz pénzér azért ez a sok hozzászólás,valamiből meg kell éljen.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 613
113
Magyar fesztivál Moszkvában
http://www.bumm.sk/kultura/2015/06/07/magyar-fesztivalt-tartottak-moszkvaban
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 852
113
Szudándban úgy néz ki hamar kiokosodnak az emberrablók és tudják, hogy kiért nem jó, ha jön a felmentősereg.
http://www.origo.hu/nagyvilag/20150607-szabadon-engedtek-a-szudani-darfurban-a-januar-vegen-elrabolt-ket-orosz-pilotat.html
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 734
113
Csak egy orosz rekord :)
https://www.facebook.com/gondoltad/photos/a.531209960285200.1073741828.531088506964012/936565699749622/?type=1&theater
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 816
30 852
113
Csak egy orosz rekord :)
https://www.facebook.com/gondoltad/photos/a.531209960285200.1073741828.531088506964012/936565699749622/?type=1&theater

Én most próbálom összeszedni magam, hogy 6-8 hét alatt eljussak a zsinorban 100 fekvőtámaszig. Viszont 9 évesen én is sokkal lazábban nyomtam, mint most. Persze nem 6 óra alatt 9263-mat.
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Holland iskolákban Oroszellenes propaganda
http://dnrespublika.info/antirossijskaya-propaganda-v-gollandskix-shkolax/
textbookimg1_1_L.jpg
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 446
23 613
113
Rosszal kezdtek:

http://www.hir24.hu/sotet-oldal/2015/06/09/alazo-kiutesekkel-kuldte-foldre-a-ra-tamado-fiatalokat-egy-idos-bacsi/