Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 581
14 487
113
Isten Éltesse mindkettőt!

http://www.origo.hu/teve/20151101-bud-spencernel-vacsorazott-terence-hill.html
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 042
113
Gondolom itt is vannak Star Wars rajongók és mivel 4 éve láttam először a Sithek bosszúját nálam összeált a kép hogy a régi 80 évekbeli film miről is szólt .
Hogyan született meg Véder meg lázadók stb.

De elnézve az új részt valahogy nem áll össze a kép.

A jedi visszatér mint utolsó epizód.
Ugyan is mikor Véder meghal a végén Palpatinnal együtt akkor ki veszi át a birodalmat?
Hogy jön a fekete rohamosztagos Jango Fett helyére? Klónok hova tűntek?
Kicsoda a piros keresztes kardú csávó?

Am itt páran számítottak rá hogy a "klónok támadása" után a jedik ellen fordulnak?
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 782
65 146
113
Gondolom itt is vannak Star Wars rajongók és mivel 4 éve láttam először a Sithek bosszúját nálam összeált a kép hogy a régi 80 évekbeli film miről is szólt .
Hogyan született meg Véder meg lázadók stb.

De elnézve az új részt valahogy nem áll össze a kép.

A jedi visszatér mint utolsó epizód.
Ugyan is mikor Véder meghal a végén Palpatinnal együtt akkor ki veszi át a birodalmat?
Hogy jön a fekete rohamosztagos Jango Fett helyére? Klónok hova tűntek?
Kicsoda a piros keresztes kardú csávó?

Am itt páran számítottak rá hogy a "klónok támadása" után a jedik ellen fordulnak?

Az egész egy több ezer éves idővonal... A régi köztársaságtól kezdve ,az akkori Sitheken (volt egy csomó) a Huttokon, Mandaloriakon, Chiss stb a Klón háborúkig, azok után a birodalom időszaka alatti történések, majd az Új köztársaság ideje alatti történetek, a birodalmi maradvány, a Yhuzan vong stb. Több ezer év. Az egész tulajdonképp a jó és rossz váltakozásának, harcának története. Kb 3x volt sith kézben és 2x jedi kézben a galaxis java. De nagyon sok államszervezet,bolygó van akik hol ide hol oda csapódtak. A birodalmat jól elpaskolták az Endornál de egy része megmaradt, különféle hadurak (Zsinj, Thrawn) alatt. Tulajdonképp Palleon (?) kapitány tartotta meg elég sokáig, a Yhuzan-vong háborúkig olvastam egyszer. Leia és Han Solo gyerekei közül az egyik Jacen Solo átáll a sötét oldalra, és megöli Luke feleségét Mara Jade-et. Talán ez lesz Kilo Ren. De nem tudni még, mert Daert Caedus néven fut az idővonalon. Viszont az időszak stimmel.
De voltak a Birodalomnak különféle árnyékharcosai amolyan fél sithek. Több néven futottak mint a Császár Jobb keze, Sötét ministránsok stb, akár Ren lovagok is lehettek.
Ha érdekel a téma merülj el a Kaminopédiában : hu.starwars.wikia.com/wiki/YE_250
 

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
Nehéz az űrhajósok, katonák élete

Jeannie, a háziszellem

https://youtu.be/P9L4NVc4HJo

letölt
http://thewatchseries.to/serie/i_dream_of_jeannie
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 994
53 885
113
Már jó pár éve volt,amikor még néztem tv-t,mármint filmeket,sajnos nem emlékszem a címére,Michael Madsen volt a főszereplő,magányos hős volt,egy csaj segített neki,mindig megkereste őt egy kifosztott%megszívatott ember,akinek ő jól helyre tette az ügyét,megszívatta a megszívatót,abban voltak váratlan fordulatok,egyedi megoldások,bár a szokásos amcsi magányos hős figurát enyhén túltolták,de szentfa(hollywood) már csak ilyen.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 994
53 885
113
Már jó pár éve volt,amikor még néztem tv-t,mármint filmeket,sajnos nem emlékszem a címére,Michael Madsen volt a főszereplő,magányos hős volt,egy csaj segített neki,mindig megkereste őt egy kifosztott%megszívatott ember,akinek ő jól helyre tette az ügyét,megszívatta a megszívatót,abban voltak váratlan fordulatok,egyedi megoldások,bár a szokásos amcsi magányos hős figurát enyhén túltolták,de szentfa(hollywood) már csak ilyen.


Rágugliztam.
Igaszságosztó a címe.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 042
113
http://www.gamestar.hu/masvilag/a-hihetetlen-hulk-filmkritika-34099.html

"2003-ban készült már egy Hulk mozi Ang Lee rendezésében, azonban az olyan fokú kudarcot vallott, hogy a Marvel kirúgta a teljes stábot"

Hát gyerekek én tátott szájjal néztem a 2003-as hulk filmet mikor megszereztem 2004-ben dvd-én .

A 2008-as hulk elég gagyira sikeredett a 0 akció és inkább egy romantikus filmhez hasonló.
+ a látvány is gyenge.

2003-as jóval felülmúlja mindenben + harcol m1a2 comanche helikel és f-22 és mutánskutyákkal is .
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 042
113
Baxa meg Bryan Singer!!

A 2006-os superman után még hagyják rendezni ezt a birkát
Az eljövendő múlt napja is egy gagyi volt .

A rendező nem hű a rajzfilm képregényhez.

http://alfahir.hu/totalisan_erdektelen_a_legujabb_x_men_film_kritika
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
Assault on Wall Street.Látta már valaki?Egy elkeseredett amcsi polgár elkezdi kiirtani a bankárokat.Be van tiltva sok országban,így magyar szinkronnal nincs csak felirattal,de érdemes megnézni szuper.Valamint a valóságot tükrözi.....
 

pepe88

Member
2011. június 6.
598
1
18
Tavaly filmesitették meg egyik régi kedvenc regényemet "A gyerkekor végét" Arthur C Clarke-tol, szeretném ajánlani az erre fogékonyaknak ( nem egy "függetlenség napja")Igaz lehete volna jobb is, de ez van.

Childhood's End | Trailer (2015)

https://www.youtube.com/watch?v=i3e7aMCIxjY

nekem tetszett
 

sidewinder1

Member
2012. március 13.
217
3
18
Vonzódás( Fjodor Bondarcsuk legújabb filmje) első előzetes. Játszik benne Oleg Menysikov is,ami jót ígér:
https://www.youtube.com/watch?v=B_7YwSnG0Fc
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 994
53 885
113
Vonzódás( Fjodor Bondarcsuk legújabb filmje) első előzetes. Játszik benne Oleg Menysikov is,ami jót ígér:
https://www.youtube.com/watch?v=B_7YwSnG0Fc



Csak nekem tűnik fel,hogy egyre több a "megjöttek a földre" típusú filmek?
Mire készítenek fel szép csendben?