Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
Állíts be reklámblokkolót. Ha csak egy mód van rá, a Dood, Waav, vagy a Sot verziót használd. Nekem minden 20adiknál kérdez rá, ember vagyok-e, és minden 100adiknál ellenőrzi le.
Én most mind az 5000 elérhető sorozatot lecsekkolom. Kb a felénél tartok. Eddig úgy 25 nézhetőt találtam.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 344
24 628
113
Állíts be reklámblokkolót. Ha csak egy mód van rá, a Dood, Waav, vagy a Sot verziót használd. Nekem minden 20adiknál kérdez rá, ember vagyok-e, és minden 100adiknál ellenőrzi le.
Én most mind az 5000 elérhető sorozatot lecsekkolom. Kb a felénél tartok. Eddig úgy 25 nézhetőt találtam.
Majd újra megnézem. Köszi a válaszod. :)
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 344
24 628
113
Na várj, segítek.
Kattints ide: https://online-filmek.me/sorozat/6241-charlie-jade-1-evad
Kattints az első részre,
Kattints a Sotra
Ennyi.
Köszi, hogy segítesz! :)
Ha már voltál oly kedves, hogy segítesz, akkor nem pár üres frázis a válaszom. :)

A bemutatója nem olyan rossz, IMDB-én 7,2 pontot kapott, ami sorozatnál megfelelő is lehet.


Tehát dél-afrikai gyártmány. Egy helyen írják róla, hogy "
nem rossz sorozat
nekem kellett néhány rész mire felfogtam mi van" :D

Felugró ablak blokkoló nélkül a javasolt oldal egyszerűen nem használható. Nagy nehezen eljutottam odáig, hogy a videó elindul, de ott maradt egy villogó Skip Ad felirat.

Nem a Sot-ból, hanem a másikból jutottam tovább. A Super Mariót könnyebb végigvinni, mint ezeket a felugró ablakokat kicselezni. ?D
Elkezdtem kikölcsönözni egy videótékából a filmet, de nagyon nehezen jön le. 8:30 órát jelez.

Érdekesnek hat a film a bemutató előzetes alapján, legalábbis nem a szokványos. 1 évad lett belőle, mint a Firefly sorozatnak. Ez utóbbit sem láttam még, pedig az Agymenőkben is említik. :)

Valamelyik korábbi sz.gépemre telepítettem blokkolót, de sok bajom volt vele és alig tudtam letörölni. Azóta már azért fejlődtem én is, lehet, hogy egyszer megpróbálom.

Ennyi küszködés után csak bele nézek. :)

Most a Boba Fet sorozatot nézem, az Obi Van-tól nem voltam elájulva, hasonló a Han Solo rész is. Az Andor már be van táplálva, de a The Mandalorian-t sem láttam, én is visszafelé haladok. :)
 
  • Tetszik
Reactions: gacsat

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
Köszi, hogy segítesz! :)
Ha már voltál oly kedves, hogy segítesz, akkor nem pár üres frázis a válaszom. :)

A bemutatója nem olyan rossz, IMDB-én 7,2 pontot kapott, ami sorozatnál megfelelő is lehet.


Tehát dél-afrikai gyártmány. Egy helyen írják róla, hogy "
nem rossz sorozat
nekem kellett néhány rész mire felfogtam mi van" :D

Felugró ablak blokkoló nélkül a javasolt oldal egyszerűen nem használható. Nagy nehezen eljutottam odáig, hogy a videó elindul, de ott maradt egy villogó Skip Ad felirat.

Nem a Sot-ból, hanem a másikból jutottam tovább. A Super Mariót könnyebb végigvinni, mint ezeket a felugró ablakokat kicselezni. ?D
Elkezdtem kikölcsönözni egy videótékából a filmet, de nagyon nehezen jön le. 8:30 órát jelez.

Érdekesnek hat a film a bemutató előzetes alapján, legalábbis nem a szokványos. 1 évad lett belőle, mint a Firefly sorozatnak. Ez utóbbit sem láttam még, pedig az Agymenőkben is említik. :)

Valamelyik korábbi sz.gépemre telepítettem blokkolót, de sok bajom volt vele és alig tudtam letörölni. Azóta már azért fejlődtem én is, lehet, hogy egyszer megpróbálom.

Ennyi küszködés után csak bele nézek. :)

Most a Boba Fet sorozatot nézem, az Obi Van-tól nem voltam elájulva, hasonló a Han Solo rész is. Az Andor már be van táplálva, de a The Mandalorian-t sem láttam, én is visszafelé haladok. :)
Akkor filmnézésre csinálj egy külön böngészőt. Nekem a króm az. Arra letöltöttem két reklámblokkolót is. A Streamzon van a legkevesebb felugró, de lassú, és max 3 beletekerést enged meg, utána lefagy. Néha már az elsőnél is. Napközben még úgy, ahogy, de este már lerohad.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 344
24 628
113
Akkor filmnézésre csinálj egy külön böngészőt. Nekem a króm az. Arra letöltöttem két reklámblokkolót is. A Streamzon van a legkevesebb felugró, de lassú, és max 3 beletekerést enged meg, utána lefagy. Néha már az elsőnél is. Napközben még úgy, ahogy, de este már lerohad.
Jó gondolat, hogy külön böngésző filmnézésre. :)

Érdekes, hogy Firefoxot én eddig gyakorlatilag nem is használtam. Mások meg nem tudnak nélküle létezni sem . :) Lehet, hogy ez lesz, talán annak van erre specializált része is. Majd utána nézek.

Én Chrome felhasználó vagyok, rengeteg könyvtárral. :) Tetszik a szerkesztője. :)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
akkor se nézném meg, ha ők fizetnének nekem.
Ha valaki egy igazi woke, négersimogató, nőkmindenbejobbak de négernőkmindenbemégjobbak szemetet akar, akkot ott az új Black Panther, a Wakanda forever. 2+ óra elbaszott idő az életedből, ahol ha figyelsz rájöhetsz, hogy Afrika miért olyan amilyen, mert lehetne nekik űrtech, úgyis a mocsokban lennének, sátorban laknának, kütyük csak a leggazdagabbaknak, munkanélküliség kerekítve 100%, törzsi faszságok meg woodoo papok még mindig meghatározóak, stb.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Angolok atombombát barkácsolnak.
Jesszus! Megnézted te, hogy mit linkeltél? :eek:
Tele van abokkal, meg nőkkel, meg melegekkel.
De egyébként, mint film, szerintem még sz@r is :D

A Szkripál ügy
Ez viszont egész nézhető.
Mindig felcseszem magam rajta, hogy hogyan lehettek ezek ennyire felelőtlenek.
És ha pl egy csoport gyerek találja meg azt a rohadt üveget??
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
Jesszus! Megnézted te, hogy mit linkeltél? :eek:
Tele van abokkal, meg nőkkel, meg melegekkel.
De egyébként, mint film, szerintem még sz@r is :D


Ez viszont egész nézhető.
Mindig felcseszem magam rajta, hogy hogyan lehettek ezek ennyire felelőtlenek.
És ha pl egy csoport gyerek találja meg azt a rohadt üveget??
Szép nők nélkül nem nézek filmet. Figyelj! Se KVÓTAnéger, se DÍSZbuzi, se holotúlélő. Az Őrült nők ketrece kifejezetten a kedvencem. Az izraeli sorozatokat nagyon bírom. Egyik kedvenc sorozatom becsuánai. Sőt! kenyai scifit is ismerek.