Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 595
85 867
113
Én fiatal fejjel pár éve belenézegettem, szerintem nem nézhetetlen ma sem. Azt szokták max negatívumként felhozni, hogy a politikai kérdések kicsit túl direkten jelentek meg, főleg az MDF-es években.
Azért Mező Gábor elmélkedését hallgasd meg róla!

Youtube: "Koncz Zsuzsa és társai hazugságai, amiről senki sem beszélt"
 
  • Tetszik
Reactions: svajcibeka

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 547
24 613
113

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 548
25 649
113
A korábbi témához passzol ez a könyv, nem bírtam lerakni hajdanán.

45220952.jpg



 
  • Imádom
Reactions: Pogány

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 595
85 867
113
No Hard Feelings

Mi van itt? Se néger, se buzi, se LMBTQ, csak a szokásos feszengés amikor szarul érzi magát az ember, hogy nem kretén és lefossa a wokeot, mellé még Jennifer Lawrence is meztelenül bunyózik benne?

7/10
 

Hortator

Well-Known Member
2019. június 27.
684
2 420
93
Értem, hogy ma a legtöbb internetes "hírportálon" felvételi követelmény a hivalkodó butaság, de szerintem ez még hazai viszonyok közt is a súlyos debilség csimborasszója: Valami furcsa dolog lebegett a kirgiz hegyek felett.
És nem azért, mert mondjuk nem ismeri a D9-et, hanem, hogy képes odaírni csak úgy, mert látja a szemével (!!!), és a zérus tudása mellé semmi igénye, hogy utána is nézzen bárminek, amit nem ért esetleg; nem, inkább odaírja, hogy aszongya "Az alábbi felvételt egy meglepődött túrázó készítette nem messze Csolpon-Ata kirgiz üdülőhelytől. A videón egy lebegő tárgy látható az egyik hegycsúcs felett, amely leginkább egy hatalmas léghajóra emlékeztet."
B.meg... :(
Kell majd egy facepalm-os smiley is. :eek:
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 670
56 675
113
No Hard Feelings

Mi van itt? Se néger, se buzi, se LMBTQ, csak a szokásos feszengés amikor szarul érzi magát az ember, hogy nem kretén és lefossa a wokeot, mellé még Jennifer Lawrence is meztelenül bunyózik benne?

7/10

Igazából egy tök átlagos 90's évekbeli vígjáték szintje. Sőt, közel se olyan vicces, mint pl. "Már megint egy dilis amcsi film".
De igen, a sok szar miatt már ennek is örülnek az emberek. Ha 30 éve készítik, már nem is emlékeznénk rá, hogy ilyen is volt.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 595
85 867
113
Igazából egy tök átlagos 90's évekbeli vígjáték szintje. Sőt, közel se olyan vicces, mint pl. "Már megint egy dilis amcsi film".
De igen, a sok szar miatt már ennek is örülnek az emberek. Ha 30 éve készítik, már nem is emlékeznénk rá, hogy ilyen is volt.
A film nem jó, de ilyet rég láttam. Magyarul, lehet filmet csinálni a sok baromság nélkül is.

Már félek az Amazonon és az Apple tv elindítani bármit.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 670
56 675
113
A film nem jó, de ilyet rég láttam. Magyarul, lehet filmet csinálni a sok baromság nélkül is.

Nekem nincs azzal bajom, hogy tetszett neked a film, mert megértem. És igen, nem volt túltolva, sőt volt egy bátortalan kritikai éle is. Nézhető volt.

Már félek az Amazonon és az Apple tv elindítani bármit.

És mi a szarért fizetsz elő ilyen baromságokra? Már bocsánat, befizetsz egy rakat lóvét, aztán fosol elindítani bármit is.
Rosszul csinálod! Neten van egy csomó ingyen nézős oldal, azokkal jobban jársz.
Nekem pl. most jelenleg csak a Skyshowtime van előfizetve. 999 Ft vagy mennyi, hát nekem megéri azért a pár filmért. És vannak feltéve jók is. Most pl. a Dungeons and Dragons-t tették fel legutóbb. Egész jó film :) (Nem mintha nem láttam volna moziban XD)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 595
85 867
113
Nekem nincs azzal bajom, hogy tetszett neked a film, mert megértem. És igen, nem volt túltolva, sőt volt egy bátortalan kritikai éle is. Nézhető volt.



És mi a szarért fizetsz elő ilyen baromságokra? Már bocsánat, befizetsz egy rakat lóvét, aztán fosol elindítani bármit is.
Rosszul csinálod! Neten van egy csomó ingyen nézős oldal, azokkal jobban jársz.
Nekem pl. most jelenleg csak a Skyshowtime van előfizetve. 999 Ft vagy mennyi, hát nekem megéri azért a pár filmért. És vannak feltéve jók is. Most pl. a Dungeons and Dragons-t tették fel legutóbb. Egész jó film :) (Nem mintha nem láttam volna moziban XD)
Ingyen van mindkettő. Az Amazonhoz még free gaming is jár. Skyshowtime is járt a gyerek videókártyájához. Csak a netflixért fizetek a lányom miatt. Minden más itthon torrent.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo and fip7