Haditechnikai kvízjáték

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Jatek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
A 105 milliméter stimmel, a többi nem. Inkább a jeeppek kezd az egészet.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Elfogadtam a választ, mondtam, hogy igen. Csak betettem még egy képet érdekesség kedvéért.
Bocs, hogy nem voltam elég egyértelmű.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 193
15 872
113
Kérdés.

Ti rendszerint fejből válaszoltok, vagy használjátok a Google keresőt is?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Google kereső használata tilos és egyben értelmetlen is, mivel a játéknak nincs tétje, csak maga a játék élvezete.
Én ha nem is ismerem meg a fegyvert elég jól be tudom határolni ahhoz, hogy meg tudjam keresni. Persze nem mindíg jön össze.
Ezen kívül tilos a megfejtést belinkelni, mivel ezzel elrontjátok a többiek játékat.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 193
15 872
113
Itt most nem a beillesztős képkeresőre gondolok, hanem hogy Google-el nézem meg pl. hogy milyen HSN lövegtípusok léteznek.

Azt nem tudtam, hogy a megfejtés belinkelése tilos, és nem is értem miért, hisz az első nyer, de legközelebb nem teszem.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Naigen, de sok esetben te sem vagy biztos a dolgodban, vagy valaki más nem biztos benne. Ha beteszed a megfejtést azonnal leállítod a többieket.
Igen, keresni keresheted persze. Amolyan nyomozómunka, ha addig nem találkoztál azzal a fegyverrel.