1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

HandMade Works

Diskurzus a(z) 'Makettezés & modellezés' témában - Luthero által indítva @ 2013. február 4..

1. gacsat

gacsat Well-Known Member

Csak kerül rá üvegszövet. Ilyen orosz kisgyalum van.

2. papi

papi Well-Known Member

Talán ide jobban illik.

Tcat and Luthero like this.
  3. Galthran

Galthran Well-Known Member

durva! teljesen fából készült, működő autó

Tcat likes this.
  4. experte93

experte93 New Member

Sziasztok! A hobbim repképes élethű papír repülőgépek építése. Van egy youtube csatornám, ahol mások számára is elérhetőek ingyenesen a terveim, útmutatóval együtt. Úgy gondoltam, ebben a közegben talán érdekelhet valakit. Linkelem lehutóbbi munkám, a csatornán még találhattok egyebeket is.

A terveket rendszerint a videó leírásban találjátok

misinator, nyugger, fishbed and 6 others like this.
  5. Galthran

óóóó szia!
    hónapokkal ezelőtt találtam rá a csatornádra, marha jó! hajrá hajrá!
    én is papírmakettben utazom, igaz szárazföldi cuccokban:

6. experte93

experte93 New Member

Köszönöm! Ha akarsz valami újjítást kipróbálni, egy részletgazdagabban kidolgozott maketten (a futógörgőkre gondolok) kipróbálhatod a makettfestéket. Két alkalommal készítettem papír harckocsimakettet. Ez az egyik, egy porsche tornyos királytigris. Egy barátom vágta össze a videót, a world of tanks hirdetett anno egy versenyt, arra készült. Kicsit összecsaptam, sok részletet elnagyoltam, 9 napom volt rá, pont akkor éretségiztem, de talán látszik, hogy van az olajfestékben potenciál papír esetében is. Pláne ha valaki tapasztalt, nem vagyok egy nagy makettező. Tudsz festéklepattogzódást, kopást megjeleníteni vele, és a sarat is, ráadásul 3d hatással (liszttel kell a megfelelő árnyalatot keverni és felhordani). Persze vannak nagyon jó minőségben szerkesztett papírmakettet, ahol nem biztos hogy érdemes festeni.

misinator, Luthero, Pocok75 and 3 others like this.
  7. Galthran

8. papi

papi Well-Known Member

Ezen oldal megosztása