HIMARS - M142 High Mobility Artillery Rocket System (USA)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 813
37 918
113
"GMLRS Unitary: The combat-proven Guided MLRS Unitary round "

oké, de ez az LM levédett márkája, Pappiék nem használhatják. Ezért jöttek elő ezzel a Global elnevezéssel - vélhetően..

K-perny-k-p-2024-06-13-115606.png
 
  • Tetszik
Reactions: Rferi66

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 421
76 117
113

Rheinmetall, Lockheed Martin present new GMARS rocket launcher

The new GMARS (Global Mobile Artillery Rocket System) by Rheinmetall and Lockheed Martin is a highly mobile, all-weather, 24/7 missile artillery system mounted on the tried-and-tested HX truck. Shoot & scoot capable, GMARS is equipped with a multiple rocket launcher with two pods and a fire control system. Thanks to an integrated crane, GMARS is completely self-supporting. A high degree of component commonality with the M270/HIMARS rocket launcher and the Rheinmetall HX truck facilitates training and logistics and is also boosting interoperability with NATO forces using MLRS and HIMARS.
 
  • Tetszik
Reactions: L.O.B

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
8 887
29 904
113
Rheinmetall, Lockheed Martin present new GMARS rocket launcher

The new GMARS (Global Mobile Artillery Rocket System) by Rheinmetall and Lockheed Martin is a highly mobile, all-weather, 24/7 missile artillery system mounted on the tried-and-tested HX truck. Shoot & scoot capable, GMARS is equipped with a multiple rocket launcher with two pods and a fire control system. Thanks to an integrated crane, GMARS is completely self-supporting. A high degree of component commonality with the M270/HIMARS rocket launcher and the Rheinmetall HX truck facilitates training and logistics and is also boosting interoperability with NATO forces using MLRS and HIMARS.
GQQ61wlW8AAmwTt

GQQ61weXAAAiYnT
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 421
76 117
113