[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 855
113
Szerintem neked inkabb lapitanod kene ( ha mar bocsanatkeresre nem futotta az oroszos tisztessegbol ) ha manipulalat fotok videok a tema.

Pajtás te meg itt sem voltál sem mint kalapacs(2016.március.28)
https://forum.htka.hu/search/3048722/?q=kalapacs&o=date
sem mint DINAMO (2017. április 5),
https://forum.htka.hu/search/3048770/?q=DINAMO&o=date
amikor az ukrán konfliktus kezdődött (2013 november) és ulippo sem. Semmi értelme egy jelentéktelen videóbol és bármilyen képből(bolhából elefántot) problémát csinálni. Se én se más fórumtárs nem felel a videók, képek készítéséért és szerkesztéséért. Viszont ulippo megjelenése óta az ukrán topik az ukrán propaganda részese lett. Azért ment el több régi(stabil) tag vagy többen már nem írnak a topikba. Én is már sokkal kevesebbet írok ebbe a topikba.2014-2015-ben magas színvonalon volt ez a topik mivel órára pontos (harctéri)információk voltak megosztva az ukrán konfliktusról.
Kevés jogod van valakitől számon kérni valamit....
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Pajtás te meg itt sem voltál sem mint kalapacs(2016.március.28)
https://forum.htka.hu/search/3048722/?q=kalapacs&o=date
sem mint DINAMO (2017. április 5),
https://forum.htka.hu/search/3048770/?q=DINAMO&o=date
amikor az ukrán konfliktus kezdődött (2013 november) és ulippo sem. Semmi értelme egy jelentéktelen videóbol és bármilyen képből(bolhából elefántot) problémát csinálni. Se én se más fórumtárs nem felel a videók, képek készítéséért és szerkesztéséért. Viszont ulippo megjelenése óta az ukrán topik az ukrán propaganda részese lett. Azért ment el több régi(stabil) tag vagy többen már nem írnak a topikba. Én is már sokkal kevesebbet írok ebbe a topikba.2014-2015-ben magas színvonalon volt ez a topik mivel órára pontos (harctéri)információk voltak megosztva az ukrán konfliktusról.
Kevés jogod van valakitől számon kérni valamit....


Csak annyit mondj hogy "tevedtem es ez egy orosz hazug propaganda video" es ezzel maris elhatarolodsz a hazugsagtol. Mindenki tevedhet. Te is en is barki. Csak amikor a hazugsaghoz ragaszkodik az ember az mar nem tevedes.

Ui : Ha kalapaccsal valamilyen ugyed van azt rendezd le vele.
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 337
20 786
113
Csak annyit mondj
Szerintem te tévúton jársz.
Az mindenkitől elvárható (lenne), hogy a saját véleményét vállalja és ha tévedett elismerje. Ilyen volt már bokinál is.
Az, hogy egy berakott hír hamis zászlós/téves/megtévesztő/stb. egy másik eset. TE SEM végzel többórás ellenőrzést egy hír berakása előtt, hogy az igaz/valódi/korrekt/stb. vagy sem. Légy erős, más se.
Ugyanakkor mindenkit minősít, hogy mennyi időnként fordul elő ilyen, mert a hírforrásait ő választja meg, ő dönt kitől tesz be valamit elsőre, kitől akkor, ha már máshol is megjelent (ami ugye még mindig nem garancia).

Boki simán viszi a lécet, békegalambunkhoz képest többszörösen.
És még egy "apróság". Azért az olvasóknak nem mellékes, hogy valaki érdemi információkat szállít vagy agit-prop anyagokat. Az arányok e téren is ugyanazok.

Ez persze az én véleményem, amit VÁLLALOK. Az olvasók véleményét meg nyugodtan megkérdezheted egy szavazással a Gépházban.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Szerintem te tévúton jársz.
Az mindenkitől elvárható (lenne), hogy a saját véleményét vállalja és ha tévedett elismerje. Ilyen volt már bokinál is.
Az, hogy egy berakott hír hamis zászlós/téves/megtévesztő/stb. egy másik eset. TE SEM végzel többórás ellenőrzést egy hír berakása előtt, hogy az igaz/valódi/korrekt/stb. vagy sem. Légy erős, más se.
Ugyanakkor mindenkit minősít, hogy mennyi időnként fordul elő ilyen, mert a hírforrásait ő választja meg, ő dönt kitől tesz be valamit elsőre, kitől akkor, ha már máshol is megjelent (ami ugye még mindig nem garancia).

Boki simán viszi a lécet, békegalambunkhoz képest többszörösen.
És még egy "apróság". Azért az olvasóknak nem mellékes, hogy valaki érdemi információkat szállít vagy agit-prop anyagokat. Az arányok e téren is ugyanazok.

Ez persze az én véleményem, amit VÁLLALOK. Az olvasók véleményét meg nyugodtan megkérdezheted egy szavazással a Gépházban.


Egyetertek veled. Az elso szotol az utolsoig.

De boki egy egyszeru "bocsi gyerekek ezt beneztem" re se volt kepes.
Es nem azert mert nem vette eszre hanem mert keptelen volt ra. Ez pedig jellemgyengesegre utal. Ha hibazol fuggetlenul hogy egyszer vagy ezrszer de kepesnek kell lenned azt mondnai hibaztam gyerekek.
Amugy meg honnan tudod mi az agiprop es mi az erdemi amit szallit amikor meg egy ilyen apro dologban sem kepes beismerni hogy hibazot???
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Egyetertek veled. Az elso szotol az utolsoig.

De boki egy egyszeru "bocsi gyerekek ezt beneztem" re se volt kepes.
Es nem azert mert nem vette eszre hanem mert keptelen volt ra. Ez pedig jellemgyengesegre utal. Ha hibazol fuggetlenul hogy egyszer vagy ezrszer de kepesnek kell lenned azt mondnai hibaztam gyerekek.
Amugy meg honnan tudod mi az agiprop es mi az erdemi amit szallit amikor meg egy ilyen apro dologban sem kepes beismerni hogy hibazot???
Nagyon el vagy tevedve. Nem tartozik itt neked senki semmivel.
Teged eddig itt csak a ruszofob kommentekrol ismerunk. Teljesen felesleges itt rugoznod a teman, senkit sem erdekel.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Nagyon el vagy tevedve. Nem tartozik itt neked senki semmivel.
Teged eddig itt csak a ruszofob kommentekrol ismerunk. Teljesen felesleges itt rugoznod a teman, senkit sem erdekel.


Latom te sem vagy tisztaban az alapdolgokkal. boki nem nekem tartozna egy szimpla bocsanatkeressel hanem elsosorban maganak. Ugyanis van egy onertekelese hogy o micsoda milyen erenyekkel ertekekkel bir. Marpedig ha ehez az onertekeleshez ragaszkodni akar akkor kepesnek kell lennie a sajat hibajat beismerni. Ha nem teszi ( amit megtehet szuveren joga ) akkor biztosan az az onertekeles is hibas mert eleve torz az ertekrend ami alapjan "festettek"

Masodsorban pedig tartozik egy bocsanat keressel a topiclakoknak nm nekem szemelyesen hanem a kozossegnek . Ha mar beetette oket egy ilyen hazug anyaggal akkor jeleznie kell hogy ez nem volt szandekos es sajnalja. Hozza tartozik a hitelesseghez. Kesobb ha barmit is allit amit nem tudunk leelenorizni akkor hogyan bizhatunk majd meg benne ha azt kell latnunk hogy meg az ilyen kis dolgokban sem kepes korrektul eljarni.

Es mindez iga ram rad ulira barkire. Ez nem az en "normam" hanem alapveto emberi norma.
Vagy szerinted nem az ?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Off
Es mindez iga ram rad ulira barkire. Ez nem az en "normam" hanem alapveto emberi norma.
Vagy szerinted nem az ?
Nem kell senkit sem kioktatnod a helyes viselkedesrol, de ha peldat akarsz mutatni, akkor kezdheted azzal, hogy elnezest kersz a ruszofob kommentjeidert... csak ne ebben a topikban.
On
 
  • Tetszik
Reactions: dragonette

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Abból,hogy van humor érzéked.
Nem kell válaszolni ,én megyek iszok egy vodkát. ;)


Attol hogy meg a taborodhoz tartozot nagyotmondason fullentesen kapjak meg nem kell neked is lemenni a szintjere es mentegetni ezzel a "ja csak viccelt" dumaval.
Ugyanis ez nem tobb mint DUMA.

Ugyanis a netes irott komunikacioban az erzelmeket illetve az irasos formaban nem vagy nehezen kifejezheto dolgokat mint pl ( most viccelek ) emojikkal felyezzuk ki. Ugy ahogy te is itt fent a vodkas resznel. Ezt Karpatalja olvtars is tudja es nagyon nagyon tudatosan hasznalja is. Viszont az ominozus irasanal ezt nem tette amibol en arra kovetkeztetek masokkal egyutt hogy komolyan gondolta ( mar hogy mond egy nagyot ugy sem tudja leellenorizni senki van ilyen emberek vagyunk ).
Es akkor rajtam kered szamon hogy miert nincs humorerzekem ?
Nem a humorerzek hianyzik innn hanem a tisztesseg. A korrektseg es en illetve nem is en mert nem en hoztam fel a temat csak bemutatjuk tukrot tartunk.

Az egyik hamisitott videoval nyomja az orosz agipropot aztan ha lebukik csak lapit.

A masik mindenfele nagy katonai mesevel jon .

A harmadik megvadolja a masikat minden alap nelkul hogy hazudik .

Es most akkor jossz te hogy csak "vicc volt"
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Attol hogy meg a taborodhoz tartozot nagyotmondason fullentesen kapjak meg nem kell neked is lemenni a szintjere es mentegetni ezzel a "ja csak viccelt" dumaval.
Ugyanis ez nem tobb mint DUMA.

Ugyanis a netes irott komunikacioban az erzelmeket illetve az irasos formaban nem vagy nehezen kifejezheto dolgokat mint pl ( most viccelek ) emojikkal felyezzuk ki. Ugy ahogy te is itt fent a vodkas resznel. Ezt Karpatalja olvtars is tudja es nagyon nagyon tudatosan hasznalja is. Viszont az ominozus irasanal ezt nem tette amibol en arra kovetkeztetek masokkal egyutt hogy komolyan gondolta ( mar hogy mond egy nagyot ugy sem tudja leellenorizni senki van ilyen emberek vagyunk ).
Es akkor rajtam kered szamon hogy miert nincs humorerzekem ?
Nem a humorerzek hianyzik innn hanem a tisztesseg. A korrektseg es en illetve nem is en mert nem en hoztam fel a temat csak bemutatjuk tukrot tartunk.

Az egyik hamisitott videoval nyomja az orosz agipropot aztan ha lebukik csak lapit.

A masik mindenfele nagy katonai mesevel jon .

A harmadik megvadolja a masikat minden alap nelkul hogy hazudik .

Es most akkor jossz te hogy csak "vicc volt"
Igyál te is. Rád fér....
Ezt a fórum etikai kodekszet meg kend a hajadra mégis mit gondolsz mi ez itt,ez csak egy fórum.
Nálad még uli. is többet tesz, a pofázáson kívül legalább hoz is ide anyagot.Hajrá lehet kezdeni itt az új év.Aztán csak ügyesen nehogy álhír terjesztésen kapjanak,tudod elég nehéz ezt hiba nélkül napi szinten csinálni.Ja, nem tudod....
 

matyiii2

Well-Known Member
2016. november 28.
361
2 179
93
Pajtás te meg itt sem voltál sem mint kalapacs(2016.március.
https://forum.htka.hu/search/3048722/?q=kalapacs&o=date
sem mint DINAMO (2017. április 5),
https://forum.htka.hu/search/3048770/?q=DINAMO&o=date
amikor az ukrán konfliktus kezdődött (2013 november) és ulippo sem. Semmi értelme egy jelentéktelen videóbol és bármilyen képből(bolhából elefántot) problémát csinálni. Se én se más fórumtárs nem felel a videók, képek készítéséért és szerkesztéséért. Viszont ulippo megjelenése óta az ukrán topik az ukrán propaganda részese lett. Azért ment el több régi(stabil) tag vagy többen már nem írnak a topikba. Én is már sokkal kevesebbet írok ebbe a topikba.2014-2015-ben magas színvonalon volt ez a topik mivel órára pontos (harctéri)információk voltak megosztva az ukrán konfliktusról.
Kevés jogod van valakitől számon kérni valamit....

Hát Boki mintha én írtam volna a hozzászólásodat, egyetértek veled. Nagyon megváltozott a fórum 2014-ben még mindenki híreket hozott, a 800-dik oldalon jártunk s érdemes volt ide benézni minden este, most 3-4 naponként ha el nem felejtem. Jött egy két ruszofób de azok rövid idő alatt eltűntek. Normális viselkedés ha a csapat nem fogad be otthagyod a társaságot. Aki nem ezt teszi az troll. De hát van az a pénz.
Emlékszem jött Kárpátalja s nagyon sok hírt hozott a keleti oldalról azt a nácik balhézása után eltűnt, de jó hogy újra itt van ÜDV.
Runcajsz? Ulippót már megszoktam, Dinamót mire megszokom előléptetik generátorrá. Mackot meg üdvözlöm mindenkinek BUÉK.