[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Nagy Csaba

Well-Known Member
2017. július 26.
1 329
2 379
113
Több mint 5000 van.
csak nem Orosz kézen.... (Indis és Algéria 1000-1000 db körül)..... Ivánéknak talán 500 körül és annak is egy része tarcsiban (ez lehet hogy most csak volt).... amúgy érdekesség képpen a két leg elitebb Orosz hadosztály a Kantyemirovkai harckocsizók és a Tamanyi gépesített lövészek alapból T 80 U, vagy UB verziót használnak, és a Tamanyi hadosztály van kijelölve az első Armata-t használó hivatalos katonai egységnek.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 806
113
Most jelentette be Szijjártó, hogy az EU küldi a fegyvert az ukiknak!


Nem mint A - B - C ország, hanem mint össz EU!

A büdös kurva életbe, ezek nem értik hogy mit beszélt Putyin, vagy ettől várják a csodát, hogy nem mint Németország - Lengyelország - Magyarország küldjük a fegyvereket, hanem össz EU, akkor nem ezeket az országokat fogja teliverni az orosz strat nuki erő??!

Ez a nagy terv?! Hinni nem akarom! Tényleg megint az EU fog beszopódni :(!
Mi konkrétan nem küldünk. Orbán mondta mindre szükség van. Ez vmi szimbolikus közös fellépés, miközben xy ország küld. Háborús helyzetben nem bontjuk meg az egységet.

Nem minket vernek telibe bele strat nukivai, ha Putyin bekattan, hanem USA, London és egyeb szimbolikus és strazetégiai célpontok. Persze akkor Oroszordzág is másképp fog kinézni a válaszcsapások miatt. Dél - Afrika vonzo helynek fog tűnni....
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 281
68 310
113
Mi történt?
Főleg, hogy egy Baloga szólt ilyet. Vagy csak névegyezés, nincs köze Viktor Balogához?
Az ukran pokhendi egy nepseg, nem normalisak, el tudom kepzelni mi folyik ott, mehet az alanyi jogon jaro kovetelozes. Ezert irtam korabban hogy ezek ugy ki fogjak baxni onnet a magyarokat, ciganyokat de meg a ruszint is ha beleszol hogy csak na. Ha tobben jonnek keletrol, es fegyveresek is akkor ez lesz.
 

Raszputyin

Well-Known Member
2022. február 20.
1 582
4 824
113
Ez már nem ukrajnáról szól, amióta putyin belengedte az atomcsapást meg a Finneket és Svédeket is megfenyegette, olyan mintha rossz csatornát nézne itt néhány ember. A támadás elején mindenki visszafogta magát de mivel a ruszkik nem tudtak gyors sikert elérni ezért elkezdtek izmozni a nyugatiakkal amire mindenki rájött hogy ez így nem mehet tovább. A ruszkikat helyre kell tenni kerül amibe kerül. És helyre is lesznek rakva.

Ez SOHASEM Ukrajnáról szólt, szóval te néztél rossz csatornát eddig. Mindig is kezdetektől fogva, kb. 30 év óta ez egy NATO-Oroszo. konfliktus volt már az ELEJÉTŐL fogva.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 806
113
ENOUGH IS ENOUGH


RUSKIS

jr345826qa97.jpg
Ezt nem igazán értem, hogyan röpködhetnek. Azt hittem az oroszok már uralják a légteret.
 

Raszputyin

Well-Known Member
2022. február 20.
1 582
4 824
113
Az megvan amúgy a fórum közönségének, hogy a google maps közúti forgalmi adatai alapján nagyjából ki lehet következtetni, merre járnak az orosz BTG-k?
Meg kell nézni, hol jelez útzárat, illetve hol nincs már egyáltalán jelzett közúti forgalom, vagy épp ellenkezőleg indokolatlanul nagy. (utolsó pillanatban menekülők)
Nekem nincs időm sajnos, h kövessem, összeszedjem, de hajrá, mindenki nézheti.

" a google maps közúti forgalmi adatai alapján nagyjából ki lehet következtetni, merre járnak az orosz BTG-k"

Látjátok? Látja mindenki, hogy milyen módon építette ki az USA a hatalmat a világban? Ez a fenti egy példa. Az okostelefonok és a Google miatt az orosz haderő még a SAJÁT országában sem tud úgy vonulni, hogy az USA ne tudjon róla.
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 547
10 847
113
Ezt nem igazán értem, hogyan röpködhetnek. Azt hittem az oroszok már uralják a légteret.
Nem az első, láttam civilek által feltöltött videókat alacsonyan repülő TB2-esről. Minimum egy darab használatban van, nem valószínű, hogy örmény videókat mutogatnak.
 
  • Tetszik
Reactions: vasszekely

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 281
68 310
113
Az első kérdésedre a választ megadja a történelem ez még soha senkinek semmilyen módszerrel nem sikerült mindig is voltak és mindig is lesznek szélsőséges elemek, amúgy is ezt a szélsőséges dolgot mindig az adott társadalom elfogadott normái definiálják....

A 128.-as dandárral kapcsolatba én rendelkezek információval a Facebook oldalukon nincs ezzel kapcsolatban semmi és a neten sem találtam nyomát de annyira melyre nem ástak le...
Amugy ha mar nacik, mi van a jo oreg Jarossal es a sleppjevel? Miota elkezdodott a buli eltunt.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Ez mikor? Ha még fent vannak az ukrán drónok akkor az oroszok tényleg bénák…ez 1-2 napja lehetett?
Mosdatják a szerecsent , nincs mellé rakva és nem is látsz dátumot ! Állandóan BUK-ot emlegetnek , Oroszul/ukránul beszélnek , de nekem ez egy szimulátornak tűnik ! Harci helyzetben szerintem jobban elszeparált és korlátozott a közönség is ! Propaganda Fake az egész !
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and vata

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 826
47 210
113
Mi konkrétan nem küldünk. Orbán mondta mindre szükség van. Ez vmi szimbolikus közös fellépés, miközben xy ország küld. Háborús helyzetben nem bontjuk meg az egységet.

Nem minket vernek telibe bele strat nukivai, ha Putyin bekattan, hanem USA, London és egyeb szimbolikus és strazetégiai célpontok. Persze akkor Oroszordzág is másképp fog kinézni a válaszcsapások miatt. Dél - Afrika vonzo helynek fog tűnni....
Értettem, az élő Szijjártó előtt láttam az élőző Viktort is!

Még mindig nem értem, hogy mi a FASZOM ez az EU-közös fegyver alap?!

Mi a faszt néznek azok ott nyugaton, a Cseh-2-t??!

Aztán köszi a nyugtatni próbáló szavakat, mikor pont itt láttam bazzmeg MA pár órával korábban ahogy egy Nyugati - talán Német fegyverszállítmányt jól láthatóan a fényképen pakoltak be a szállítógépbe, az volt ráírva PÁPA! Csak rajtunk átpakolnak, töltenek, szállítanak valamit, út közben itt kúrják meg, MÁR KIHAGYNÁM!


Semmi közünk ehhez, kiráz a hideg egyébként attól is, hogy Londont teli verjék!

Faszért ülnek HÜLYÉK az EU élén?!