[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 988
87 585
113
Micsoda szarkeverés mehet most, te jó ég,....... mit adsz át- mit nem, .........jó visszahívlak,........... figyi, kell még neki Odessa, légyszi, nem akkor mi nem támogatunk,........ jó, de a földek amiket odaadtunk, jó, várj visszahívom..

Borisz Rozsin: A hírek szerint Putyin nem ma fog beszélni, hanem holnap.
Arról is beszámolnak, hogy ma nem hirdetik meg a mozgósítást.
Persze, hogy nem ma!

Hétfő: Ukránok győztek
Kedd: Orbán bukik
Szerda: Medvegyev fenyeget
Csütörtök: Az oroszok hajnalban támadnak
Péntek: Putyin bukik, az oroszok csődbe mennek
Szombat: Kadirov dícsér vagy fenyeget
Vasárnap: Putyin beszéde

Meg mit beszélt volna orosz idő szerint este 22 órakor? Már rég alszik mindenki mire befejezi. :D
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Nem tudom ellenőrizni, de hátha valakinek van hozzáférése:


Egy órával ezelőtt az Ukrán Fegyveres Erők 19. dandárja megrohamozta a zaporozsjei atomerőművet

Jelenleg körülbelül 1000 náci esett a Kadirov Különítmény üstjébe
(https://t.me/+RwTOQOoiGuoyZmFi),
minden NATO felszerelés megsemmisült!
Rengeteg holttest és megégett test.
Gyenge szívűek ne nézzék meg (18. videó (https://t.me/+RwTOQOoiGuoyZmFi)+).
Cenzúrázatlan felvételek egy kemény küzdelemről harcosunk privát csatornáján.
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 017
16 366
113
Szerintem itt majd angolul fogják adni:
Az indexkép ne tévesszen meg
Furcsa... egy darabig néztem, majd megállítottam, mert más dolgom akadt. Időközben privátra állították a videót, és nem elérhető, a F.O.S média megint működött. Úgy látszik olyan dolgok hangzottak el rajta, amit nyugati fül nem hallhat :-((
 

orosz_macska_bad

Well-Known Member
2022. március 3.
592
6 302
93
Macron cinikusnak és provokatívnak nevezte a népszavazások megtartását Ukrajna területén, de azt mondta, továbbra is arra számít, hogy a következő napokban beszélni fog Putyinnal, mivel Putyinnak ma nem volt ideje Macronnal beszélni.

Az antidemokratikus oroszok már megint népszavazással provokálnak...
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 760
15 703
113
Furcsa... egy darabig néztem, majd megállítottam, mert más dolgom akadt. Időközben privátra állították a videót, és nem elérhető, a F.O.S média megint működött. Úgy látszik olyan dolgok hangzottak el rajta, amit nyugati fül nem hallhat :-((
Szimplán csak nem volt beszéd, állítólag majd holnap lesz.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Az antidemokratikus oroszok már megint népszavazással provokálnak...
Népszavazás az, aminek megvan már a végeredménye? Népszavazni egy országrészben, amit megszállt az orosz haderő? Ezt ki fogja érvényesnek elfogadni?
Minek ez a bohóckodás. Mondják ki, hogy az az övék és kész. Úgyis azt csinálják, amit akarnak. Akkor meg nem mindegy?
 

orosz_macska_bad

Well-Known Member
2022. március 3.
592
6 302
93

Putyin állítólag horgászni ment :D

Szerintem Macron addig zaklatta telón, hogy kapcsolják neki végre, hogy inkább lemondta a beszédet, és elment a tajgára egy jót horgászni még a tél beállta előtt :)

62c3031f78814.jpg


Nagyon kemény a csávó - itt ülünk a 3. VH küszöbén, ő a legnagyobb atomhatalom feje, az egész világ vmiféle beszédére vár, erre elmegy horgászni :D
Lehet, hogy a keményvonalasok üdülni küldték?
 
  • Tetszik
Reactions: ghullaire

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 309
55 596
113
Nekem az is nehezen elkepzelheto volt idaig, hogy egy elmebeteg kis seggdugasz egy atomeromuvet kezd el lovetni. :mad:

Amugy valoban erdekes eszrevetel.



Nekem végig gáz ahogy a főkatonák hozzáállása is, egy igazi katona csípőből kellene pofánlője a politikust,amelyik a saját népe ellen használja az állam hadseregét,de akár azt a katonát is pofán kéne lője az igazi katona, amelyik végre is hajtja az ilyen parancsot.
Ebből azt vontam le,hogy az ukrán főkatonák is benne vannak az üzletben, kapnak a koncból.
 

skf

Well-Known Member
2019. április 25.
123
836
93
Hát itt vagy nem lesz semmi beszéd, vagy jó hosszú lesz.
Ha nem lesz semmi, majd kiderül talán valamikor, hogy milyen telefonálgatások repkedtek..

Peszkov sem tájékoztat most semmiről

Szerintem vörösen izzanak a telefonvonalak.
De eddig hivatalosan nem sztornózták..

Közben..

A már korábban itt is leírt véleményem, hogy Musk egy mezei stróman, aki mögött a hadsereg és a DS áll. A Tesla sem véletlenül kapott többször állami mentőövet. Egyszerűen felhasználják a palit. A Teslák ugye mindent felvesznek a kocsi környezetében, sőt az utastérben is és továbbítják azt a Teslának, a Starlinket pedig a hadsereg az egész világon úgy tudja használni kommunikációra, hogy rejtve maradhat a tevékenységük, mert ha katonai holdak pályája módosul azt minden komolyabb játékos azonnal tudja, így viszont egy papíron civil, gyakorlatilag az egész bolygót lefedő infrastruktúrát tudnak használni.
A csillagászok kurv.ra utálják a Starlinket.
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 015
14 830
113
Azt gondolom ha valóban felvett beszéd, és tényleg akkor adják le holnap mikor az ország nagy része láthatja, akkor biztos fontos dolgokat mond. Vagy egyszerűen megpuccsolták azok akik keményvonalasabbak? :) Azt valahogy nem hiszem, mert kiesnek a megöngyilkolják magukat az ablakon segítséggel :D
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 637
48 349
113

Putyinnak a nemzethez intézett rendkívüli beszédének dátumát nevezték el​


Putyin nemzethez intézett beszédét keddről szerdára halasztották.

Ezt először egy Kreml-közeli politológus, Szergej Markov nyilatkozta, majd a Forbes magazin.

Szeptember 20-án délután a Kreml Pool Vlagyimir Putyin rendkívüli beszédet hirdetett, amelyre szeptember 20-án este kellett volna sor kerülni. 23:00 óráig azonban még nem indult el.

Az orosz elnöki adminisztráció több Forbes-forrása szerint a rögzített beszédet szeptember 21-én reggel sugározzák, amikor a Távol-Kelet "ébred".

Várhatóan 9:00 és 10:00 között lesz látható.


Источник: https://rusvesna.su/news/1663703053