[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Szerintem valójában az usa/Trump már unja az ukrajna- problémát. Az Oroszokat próbálja lépéskényszerbe hozni, hogy lezárják végre azt a történetet, ami érdemi hasznot nem hoz és már mindenkinek egyre terhesebb. Ezzel a bázisépítős mizériával Putyin keze alá tolják a már megírt parancsot.
Hát, meglehet, de lehet egy másik verzió is.
Trump homlokegyenes mást tesz, mint amivel megnyerte a csatát a trónra. Hogy miért? Hát, a Hillary klán uralja a Kongresszust is, meg a Szenátust is. Ahhoz, hogy innen ki tudja venni az irányítás, azaz elnöki rendelkezésre, irányításra lehessen joga. Ez meg vagy egy világháborús helyzet megteremtésével tudja elérni, vagy egy belső háborúval, vagyis egy polgárháborúval, vagy ennek kinézetével. Más módja nincs arra, hogy a demokraták meg a republikánusok kezéből ki tudja venni a dirigálási hatalmat.
->> http://privatbankar.hu/makro/katonak-veszik-at-washington-kulcspozicioit-mire-keszul-trump-310280
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Az USA csak teljesíti a Budapesti Jegyzőkönyvben vállalt kötelességét az ország területi egységének garantálására. Oroszország is garanciát vállalt erre, de megszegte a vállalását és most pont tőle kell megvédeni Ukrajna szuverenitását és területi egységét.
Gyanítom, hogy a Budapesti Jegyzőkönyvben nem szerepelt a szevasztopoli US NAVY támaszpont, talán ettől vadultak be Szergejék.... De ha mégis szerepelt benne, akkor nyugodtan hivatkozz rá és még igazad is lehet...
 

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 724
4 131
113

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
@ulippo
Hát, Ulippo, ezt azért nem gondoltam volna rólad, egy ilyen erőszakosan toló trolltól, hogy ennyire lazán és egyszerűen és nyíltan beismered, hogy takony ->> #57419
Nagy csalódás volt ez számomra :)
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Gyanítom, hogy a Budapesti Jegyzőkönyvben nem szerepelt a szevasztopoli US NAVY támaszpont, talán ettől vadultak be Szergejék.... De ha mégis szerepelt benne, akkor nyugodtan hivatkozz rá és még igazad is lehet...
Erre a szevasztopoli US NAVY támaszpontról továbbra sem tudsz semmi egyebet felmutatni azon kívül, hogy emel ezt mondja?
 
T

Törölt tag 1526

Guest
az agyhalott tucskónov meg egy tweet, nem semmi bizonyíték az amerikai ügynökkel szemben xDDDD
Itt van egy komolyabb elemzés az észak-koreai rakétáról, eszerint sem Ukrajnának van köze hozzá hanem inkább Oroszországnak.
http://www.iiss.org/en/iiss voices/...-korea-icbm-success-3abb#.WZF4QCG9rns.twitter

Oroszországról közismert, hogy az észak-koreai rezsim cinkostársa, de majd a vizsgálat kideríti, hogy segítettek-e nekik atomrakétát építeni. Ha bebizonyosodik akkor elkerülhetetlenek lesznek az új szankciók.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Erre a szevasztopoli US NAVY támaszpontról továbbra sem tudsz semmi egyebet felmutatni azon kívül, hogy emel ezt mondja?
Ne fárassz már, adtam egy egyértelmű linket de az neked nem volt jó - azt persze nem írtad meg, hogy miért nem jó!! Ja persze sejtem, nem illeszkedik a saját koncepciódba, de ezen nem tudok segíteni, talán a koncepciód nem reális.....
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 724
4 131
113
Itt van egy komolyabb elemzés az észak-koreai rakétáról, eszerint sem Ukrajnának van köze hozzá hanem inkább Oroszországnak.
http://www.iiss.org/en/iiss voices/blogsections/iiss-voices-2017-adeb/august-2b48/north-korea-icbm-success-3abb#.WZF4QCG9rns.twitter

Oroszországról közismert, hogy az észak-koreai rezsim cinkostársa, de majd a vizsgálat kideríti, hogy segítettek-e nekik atomrakétát építeni. Ha bebizonyosodik akkor elkerülhetetlenek lesznek az új szankciók.
„Virág elvtárs..... ez az ítélet.....” ;)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
  • Tetszik
Reactions: lgabo

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 325
10 378
113
Itt van egy komolyabb elemzés az észak-koreai rakétáról, eszerint sem Ukrajnának van köze hozzá hanem inkább Oroszországnak.
http://www.iiss.org/en/iiss voices/blogsections/iiss-voices-2017-adeb/august-2b48/north-korea-icbm-success-3abb#.WZF4QCG9rns.twitter

Oroszországról közismert, hogy az észak-koreai rezsim cinkostársa, de majd a vizsgálat kideríti, hogy segítettek-e nekik atomrakétát építeni. Ha bebizonyosodik akkor elkerülhetetlenek lesznek az új szankciók.

Persze hogy közismert, csak annyi bizonyíték van rá mint minden másra amit ráakarnak kenni az oroszokra. 00 ZÉRÓ 00

Tehát amikor leírja hogy "Clearly, there is no shortage of POTENTIAL routes through which North Korea MIGHT acquired the few dozen RD-250 engines that would be needed for an ICBM programme." Ez számodra bizonyíték hogy az oroszok voltak és még véletlenül se gondolkodsz annyit hogy ez semmi csak FELTÉTELEZÉS :DDDD Nagy bajban lesz a korrup porosjankó meg a juntája ha végleg lebuknak.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Ne fárassz már, adtam egy egyértelmű linket de az neked nem volt jó - azt persze nem írtad meg, hogy miért nem jó!! Ja persze sejtem, nem illeszkedik a saját koncepciódba, de ezen nem tudok segíteni, talán a koncepciód nem reális.....
Ja azóta már érkezett egy másik link is egy vörös pirulás oldalról. Nekem ez azért nem jó, mert az ilyen zugoldalak szerintem egyáltalán nem hitelesek. Ha komoly forrásból származna akkor megfontolnám akkor is ha nem egyezik az én véleményemmel, de az ilyen zugoldalakat nem tudom komolyan venni.

Ez egy szevasztopoli iskola renoválási projekt. Ezek után téged sem tudlak komolyan venni :D
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Persze hogy közismert, csak annyi bizonyíték van rá mint minden másra amit ráakarnak kenni az oroszokra. 00 ZÉRÓ 00

Tehát amikor leírja hogy "Clearly, there is no shortage of POTENTIAL routes through which North Korea MIGHT acquired the few dozen RD-250 engines that would be needed for an ICBM programme." Ez számodra bizonyíték hogy az oroszok voltak és még véletlenül se gondolkodsz annyit hogy ez semmi csak FELTÉTELEZÉS :DDDD Nagy bajban lesz a korrup porosjankó meg a juntája ha végleg lebuknak.
Az észak-koreai rakéta ukrán származására sincs semmi bizonyíték. De valószínűbb, hogy Putyin paktált Kimmel mint hogy Porosenko. Ha ez bebizonyosodik az biztosan nem marad következmények nélkül.
 
  • Tetszik
Reactions: panoz

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Ja azóta már érkezett egy másik link is egy vörös pirulás oldalról. Nekem ez azért nem jó, mert az ilyen zugoldalak szerintem egyáltalán nem hitelesek. Ha komoly forrásból származna akkor megfontolnám akkor is ha nem egyezik az én véleményemmel, de az ilyen zugoldalakat nem tudom komolyan venni.


Ez egy szevasztopoli iskola renoválási projekt. Ezek után téged sem tudlak komolyan venni :D
Bakk, ha volna annyi eszed, a tavaszi átlaghőmérsékletnek megfelelő IQ kimutatód -igaz, akkor nem ilyen ideológiát éltető trollként tudnál csak pénzt keresni-, akkor minden olyan cikket, amit hazugnak tartasz, cáfolnád egy általad hozott bizonyítással, és nem csak ellenkezni, tagadni tudd azok tartalmát. De így nem mutatsz mást magadról az olvasóid felé, csak azt, hogy a Csita (Chita) iskolából is kibuktál már az 1. félév letelte előtt.