1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

HTKA statisztika - 2012

Diskurzus a(z) 'Hírek a katonai repülés világából' témában - Tcat által indítva @ 2012. december 31..

1. dalost

dalost Member

nani1980

Én is sajnálattal láttam, hogy Vas megyéből meglehetősen alacsony a létszám...:/

2. Terminator

Terminator Well-Known Member

Nagyon nem értek hozzá: van a szolgáltatóknál ez a "Dynamic Dsl Pool" nevű valami, ami eléggé torzíthatja az eredményt. Pl. internetezel valahol az országban inviteles netről, az IP-d szerint meg Szigetszentmiklóson (vagy máshol) vagy (pedig még csak nem is abban a megyében vagy). Szerintem a listában az Szigetszentmiklós egy ilyen lehet.

3. gigabiga

gigabiga Active Member

Új helikopterekben gazdag boldog új esztendőt!

4. F1End

F1End New Member

BUÉK!

Tavalyihoz hasonló vicces hozzászólásgyűjtemény idén nem lesz?:(

5. rommel71

rommel71 New Member

BUÉK! mindenkinek.

Borsod-Miskolc húzzunk bele!És én is szeretnék egy tavalyihoz hasonló poéngyűjteményt végigröhögni.Előre is köszi.

6. nyugger

nyugger Well-Known Member

Utólag is BUÉK mindenkinek!

Ui.: Veszprémiek, mi se maradjunk le! :D

7. Hornet102

Hornet102 New Member

Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!

Sok sikert és kitartást ebben az évben is.

8. Vitya

Vitya New Member

Utólagosan is, sikeres és minden igényt teljes mértékig kielégítő új évet kívánok! Nem csak a szerkesztőknek, de mindenkinek aki olvassa az oldalt!

(december végén elhúztam Berlinbe, ezért nem köszöntöttelek benneteket korábban, de legalább voltam a technikai, történelmi, haditechnikai stb. múzeumokban, és a Stasi börtönben, meg ilyen szuper helyeken ;-) )

9. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Idén hogyhogy nem volt olvasói beszólások bejegyzés? :)

10. Montezuma

Montezuma New Member

BUÉK itt is Mindenkinek! Így most már nem pofátlanul írogatok nektek! ;D

11. danielblack

danielblack Guest

Boldog új évet mindenkinek így megkésve is :) Mostanában keveset vagyok htka-n mert ki nem állhatom az új hozzászólási rendszert, de azért üdvözlöm a szerkesztőséget ;-) Örülök a top 25-nek :)

Ezen oldal megosztása