Évekig nem volt gatyája csodálkoztok, hogy bosszút áll?A rendszámváltó alegység parancsnoka, ne higgyetek neki!!!!
![Roll Eyes :rolleyes: :rolleyes:](/data/assets/smilies/rolleyes.png)
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Évekig nem volt gatyája csodálkoztok, hogy bosszút áll?A rendszámváltó alegység parancsnoka, ne higgyetek neki!!!!
Tevét köllött vóna adni nekijje?!Szerintem nem tetszett Kardigánnak az ajándék ló...![]()
Bobo kiadta az ukázt, hogy húsvétra mindenkinek meg kell tanulni huszárkodni aztán nincs aki átvegye ?Most húsvét jön nem igazán ér rá senki majd jövőre
Bobo kiadta az ukázt, hogy húsvétra mindenkinek meg kell tanulni huszárkodni aztán nincs aki átvegye ?![]()
.
Elvileg valami tartalékos hadnagy azt hiszem, hogy a díszőrségél volt, szerintem ott akadt be neki ez a huszárkodás![]()
![]()
Egyébként ő most katona, vagy honvédelmi miniszter? Katonaként felettese önmagának?
F*szt. Őrnagy.Elvileg valami tartalékos hadnagy azt hiszem, hogy a díszőrségél volt, szerintem ott akadt be neki ez a huszárkodás
Én azt bírom sok kolleganal ahogy a hm![]()
![]()
Egyébként ő most katona, vagy honvédelmi miniszter? Katonaként felettese önmagának?
Láthatóan őrnagy.Elvileg valami tartalékos hadnagy azt hiszem, hogy a díszőrségél volt, szerintem ott akadt be neki ez a huszárkodás
Ráadásul átlósan!![]()
Az lenne a kérdésem, hogy a középső műszeren lévő 3 csavart mekkora nyomatékkal kell meghúzni. Előre is köszönöm.
Csapott célgömbbel, hogy célzunk?
Az legalább hasznos!!!Csapott célgömbbel, hogy célzunk?
A hozzá értő informált embereket kérdezném, hogy a Leokon és Lynxen mikor láthatunk Barracudát?
Engem nem érdekelnek a kézi lőfegyverek.
Tekintve hogy sem a Leo2, sem a Lynx nem úszóképes, így valószínüleg a legközelebbi Amazonas-i víz alatti átkelés alkalmával!A hozzá értő informált embereket kérdezném, hogy a Leokon és Lynxen mikor láthatunk Barracudát?
Hogy jön ez ide ?Tekintve hogy sem a Leo2, sem a Lynx nem úszóképes, így valószínüleg a legközelebbi Amazonas-i víz alatti átkelés alkalmával!
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..