A topik témája szempontjából érdekes az a felvetés, hogy leginkább a katonai aneszteziológiát kellene fejlesztenünk: az ellen észre sem venné, és már belealudt bármilyen haditevékenységébe... Az új fegyver neve: Venom2026.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
A 6 Lynx 3-2-1-es piramisban egymàson, és a legfelsôn érintô kerékkel jàró rotorral kétoldalt lebegô H225M-ek.Azért jól mutatna a Hősök terén díszletnek 20-án a tisztavatón 6 lynx + a két H225M helikopter.
+ Chuck Norris spárgában köztük.A 6 Lynx 3-2-1-es piramisban egymàson, és a legfelsôn érintô kerékkel jàró rotorral kétoldalt lebegô H225M-ek.![]()
Alaposan fel kell jegyezni, ki vàsàrolja. Gyanús a dolog, gyanús.
Láthatóan számolnak a sivatagos hegyvidéki terepen történő bevetéssel, mit gyarmatosítunk?Ma megint lecserélték a háttérképüket és a maradék Gidránt is leszedték.
![]()
Ezt rakták ki tegnap:
Globális felmelegedés...Láthatóan számolnak a sivatagos hegyvidéki terepen történő bevetéssel, mit gyarmatosítunk?
Alföld fog így kinézni 15-20 év múlva - ahogy @SilvioD is utalt rá...Láthatóan számolnak a sivatagos hegyvidéki terepen történő bevetéssel, mit gyarmatosítunk?
Hogy? lesznek rajta hegyek?Alföld fog így kinézni 15-20 év múlva - ahogy @SilvioD is utalt rá...
rosszabb forgató könyv szerint Heves megye is így nézhet ki...Hogy? lesznek rajta hegyek?
Ezek csicskak szórakoznak velünk…Ma megint lecserélték a háttérképüket és a maradék Gidránt is leszedték.
![]()
Ezt rakták ki tegnap:
![]()
panaszkodni kell még és holnapra visszafele gyalogolnak majd a katonák rajtaEzek csicskak szórakoznak velünk…![]()
Egyszer régen már beindult itt a fórumon a mémgyártás egy hasonló honvedelem.hu-s kép alapján... és a dinoszaurusztól a Halálcsillagig minden került a képrepanaszkodni kell még és holnapra visszafele gyalogolnak majd a katonák rajta![]()
MIndenesetre azért érdekes....Egyszer régen már beindult itt a fórumon a mémgyártás egy hasonló honvedelem.hu-s kép alapján... és a dinoszaurusztól a Halálcsillagig minden került a képre![]()
Holnap meg már csak a homokos táj lesz és nézünk majd mint Matolcsy az euró /HUF árfolyamotMIndenesetre azért érdekes....
Ne legyünk kicsinyesek...! Homokos táj T-72ből upgradelt Mbombeval...Holnap meg már csak a homokos táj lesz és nézünk majd mint Matolcsy az euró /HUF árfolyamot![]()
ha megcsinaljak holnapra akkor olvassak a fórumot és szórakoznak velünkNe legyünk kicsinyesek...! Homokos táj T-72ből upgradelt Mbombeval...
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..