Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
ŐKelMét önként kölcsön adni! :oops: Ez kimeríti a bajtàrsiasság fogalmát!

Mi azzal a baj? :eek: Nem voltunk mi látens pedók...még ma sem. Az őszibarack is szőrős volt.
Ja, megy itt a finnyáskodás, hogy szőrös meg nem a legfiatalabb, aztán a 2 hónap alapkiképzés végére már attól felállt, ha női vázas biciklit láttam!!! (Igazából még az sem kellett)
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 012
14 807
113
Ja, megy itt a finnyáskodás, hogy szőrös meg nem a legfiatalabb, aztán a 2 hónap alapkiképzés végére már attól felállt, ha női vázas biciklit láttam!!! (Igazából még az sem kellett)
Jó neked!!!!! Én az ablakot nem mertem kinyitni szellőztetni, mert ha volt egy kis huzat, moshattam fel a padlót :D Te még jól jártál...a körletben viszonylag kevés volt a női vázas bringa :D De ablak sok volt :D
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 386
33 517
113
Én kaptam ajándékba egy ÖKM-et,( Öreg Katonák Magazinja) mikor bevonultam, vatta új volt.... Elkérték az öregek, és két nap múlva úgy hozták vissza, hogy 3 lapból állt. Az első hátsó fedőlap, meg az egy centi vastag közepe :D Próbáltam kicsit szétszedni, de ilyenkor a lapok összeragadása végett illúzióromboló volt a 2 fejű 4 mellű csajok látványa :(

Ezek nem hallottak még papírzsepiről? Vagy ez ilyen perverzió volt, megpocsékolni az újságot?
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 012
14 807
113
Ezek nem hallottak még papírzsepiről? Vagy ez ilyen perverzió volt, megpocsékolni az újságot?
Kopasz újságja volt.... az enyém...nyalván direkt történt...én pedig nem akartam minden lapról DNS tesztet venni, hogy ki volt az a paraszt :D Örültem hogy visszakaptam...persze csak az első pinanyalatban míg bele nem akartam khmmm olvasni :D
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 645
18 969
113
Vicces de velünk hasonló már volt :) :oops:
TKWfmc1.png
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 012
14 807
113
Többféle további megfejtése is ismert volt, mint pl ÖnKielégítő Magazin, vagy Österreichische Kultur Magazin :)
Az első megfejtésedet csak iszonyúan pironkodva tudtam elolvasni, és mindenki helyett szégyenlem magam mert ilyen nincs, :) A 2. a rendes megfejtés, de mivel nem tudok németül, nekem a húgom akkori faszija az Öreg Katonák Magazinját mondta (nyilván nem az), és hozzátette hogy mivel ez a neve, kopaszon nem csak a számat és a kezemet égeti, hanem mást is :D-Ha nem rendeltetésszerűen használom)
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 645
18 969
113
Az első megfejtésedet csak iszonyúan pironkodva tudtam elolvasni, és mindenki helyett szégyenlem magam mert ilyen nincs, :) A 2. a rendes megfejtés, de mivel nem tudok németül, nekem a húgom akkori faszija az Öreg Katonák Magazinját mondta (nyilván nem az), és hozzátette hogy mivel ez a neve, kopaszon nem csak a számat és a kezemet égeti, hanem mást is :D-Ha nem rendeltetésszerűen használom)
Sextus, sextus te kis csalafinta rosszfiú...
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
2 012
14 807
113
Olyan nekem is volt! Bünti lehetett volna?! Túl sok volt az ÖKM? :eek:
ÖLM miatt tuti nem...még választékosan is írtam....szerintem csak anomália, hisz nem feltételezem egyik moderátorról, üzemeltetőről, hogy ok nélkül tenne velem ilyet! Ezzel le is zártam!