Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 861
113
Tüzelés fekvő helyzetben

dEBhlQwNyRg.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Luthero

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 817
47 165
113

Ezen nagyon jót derültem, még akkor is, ha ez Clintonék propagandáját tolja, ami jó, az jó:D!!!
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Jahogy valami versenypája fölött bemutatózott!
Amikor egy F-15ös meghibásodott Tótország fölött, a párjával együtt Ferihegyre jött leszállni. Pont fölöttem díszelegtek el elég szoros bal lépcsőben. (Ujpesten) Olyan 3-400 méteren jöttek. Eget-földet rengető hangjuk volt. Még a be se léptek az országba, és hallani lehetett, már leszállt Ferihegyen, és még dübörgött. Ezért mondom, hogy a komplex égfigyelő rendszerben nagyon is lenne helye a hanglokátoroknak.
http://nava.hu/id/368104/
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 284
55 500
113
Már látom is a holnapi híreket az ukrán topic-ban:
"Szakadárok egerekkel hallgatják le az ukránok telefon és internetforgalmát! Mit szakadárok, az orosz kormány által fizetett hackerek, állományban lévő GRU tisztek segítségével!"


Charley,a kandúrunk hatékony zavaró tényező az ilyen jellegű lehallgatások elhárításában.
:D
 
  • Tetszik
Reactions: szuvorov

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 284
55 500
113
Madonna két kijelentése egymás után! :)

- Mindenkit leszopok, aki Clintonra szavaz!

-Ellene vagyok olyan elnöknek, aki szajhának nézi a nőket!


Úgy tudom az is tőle va,még a 80's elején,mikor befutott,valami szálloda előtt rákiabáltak a zöldek,mert állatszőr bundában volt,hogy tudja e mennyi szegény állatnak kellett ezért a bundáért meghalnia?Erre azt mondta,hogy nem,de önök(mármint az állatvédők) tudják e,hogy neki mennyi gazdag állattal kellet lefeküdnie ezért a bundáért?
:D
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 447
11 425
113
A lányom ajánlotta figyelmembe a videókat; az egyik szereplő/alkotó - programozást tanul egyetemen - egy felsőfokú tanulmányokról szóló rendezvényen buzdított továbbtanulásra.

iGipsy S6, az okos Cigány

Ha lenne Cigány Olimpia:


A többit még én sem néztem.
 
  • Tetszik
Reactions: eadx and antigonosz