1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Humor

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - nyugger által indítva @ 2013. január 29..

1. Horizon

Horizon Well-Known Member

2. fip7

fip7 Well-Known Member

3. fip7

fip7 Well-Known Member

4. beta

beta Well-Known Member

5. megazez

megazez Well-Known Member

6. ornagy

ornagy Well-Known Member

7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

8. papajoe

papajoe Well-Known Member

Nyílegyenes ötlet,nyílegyenes megvalósítása!
    :D

Hegylakó likes this.
  9. papajoe

A legkeményebb trapista az,amelyik befogja a szemét,az jut eszembe róla,mikor a minionok a virágot adták az ember kezébe,a medve ellen...:D:D

fip7 likes this.
  10. Fennek

Fennek Well-Known Member

Pro antikorona megoldás (az alsó, a felső az inkább egy The Division scenere hasonlít :( ) :)

Bleroka likes this.
  11. molnibalage

12. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Egy amerikai zsidó üzletember elküldte fiát Izraelbe egy évre, hogy kicsit magáévá tegye a kultúrát. Amikor a fia hazatért azt mondta:
    - Apa, nagyon jól éreztem magam Izraelben. Ja, egyébként meg keresztény lettem.
    - Ó, ne! - mondta az apa. - Mit tettem? - eztán elment legjobb barátjához és elmesélte problémáját.
    - Ike, - mondta - elküldtem a fiamat Izraelbe, erre ő meg keresztény lett. Mit tegyek?
    - Érdekes, amit mondasz - felelt Ike, - én is elküldtem a fiamat Izraelbe és ő is keresztényként jött haza. Talán kérdezzük meg a rabbit.
    Elmondták hát a problémájukat a rabbinak.
    - Érdekes, amit mondtok - én is elküldtem a fiamat Izraelbe, és ő is keresztény lett. Vajon mi történik a fiainkkal?
    Ezután imádkoztak Istenhez a fiaikért, és kérték, mutassa meg nekik, mit tegyenek. Amint befejezték az imát, egy zengő hang szólalt meg odafentről:
    - Érdekes, amit mondtok - mondta a hang - Én is elküldtem a fiamat Izraelbe...

(SG.HU) :D

endre, misinator, zotyek78 and 10 others like this.
  13. fip7

fip7 Well-Known Member

14. molnibalage

Bámulatos hol tart ma már a tudomány.

15. molnibalage

16. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

A zsidó gyerek rosszul tanul, egyik iskolából a másik után tanácsolják el, míg az apja megunja, és beiratja a piaristákhoz. Hozza a gyerek az évvégi bizonyítványt, ami szín jeles. Az apja teljesen megrökönyödve kérdezi:
    - Mi történt fiam? Eddig bukdácsoltál, most meg szín jeles a bizonyítványod?
    - Tudod apám, amikor első nap bementem az iskolába, megláttam egy zsidó gyereket keresztre feszítve a falon, és egyből tudtam: ezek nem lacafacáznak....

megazez, fishbed, Ocses and 2 others like this.
  17. fip7

fip7 Well-Known Member

molnibalage

Miért, ha feketék voltak akkor honnan jöttek a négerek meg az ázsiaiak?
    Ha meg létezik az evolúció akkor Ádám és Éva lehettek fehérek vagy akár kékek is....

Hegylakó likes this.
  18. papajoe

Ahonnan Ádám,de nehéz....:D

19. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

20. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Ne legyetek rasszisták! Legyen mindenki kék.... A sötétkékek és a világoskékek......... :) :) :)

Ezen oldal megosztása