Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 240
1 487
113
Bat77-nek tökéletesen igaza van! Olyan mulya libsik miatt jutott oda az Osztrák Birodalom mint Petőfi, meg a többi alkesz 48-as. Ha nem ugrálnak annyit ők, meg a követőik, most milyen jó lenne a német nyelvtudásunk?! Meg a sok nyivákoló 56-os. Ahelyett, hogy beálltak volna a sorba és egy szebb jövőért masíroztak volna. Kellett nekik coca cola mámor, meg beat zene? Most lehet az orosz tudásunk lenne fenomenális. Meg 89-ben sem kellett volna Berlini Falakat bontogatni. Milyen jó is volt keleten? Volt rend, fegyelem, STASI, fekete autó és mindenkinek biztosított munkahely. Csupa mosoly, csupa derű.

Amiket felsoroltál mind nekünk szervezték, hogy örüljünk. Szíruposan édesebb, finomabb...

Még 56-tal kapcsolatban is kiderült miért volt.
Teljesen jól jött a szovjeteknek, nem kellett a nyugatról kivont csapataikat hazavinni.
A szent Nagy Imre, ugye aki részt vett a cári család kivégzésében stb...érdekes dolgok ezek.
Kelet-nyugat egy kutya. Vezetés ugyanaz.
Hollywood, ugyanazt a célt szolgálja, mint a régi szovjet propaganda sarlós-kalapácsos filmek.
A hatalom senkit nem néz, csak a saját érdekét.
Minden eszközt bevett.
Egyébként a naivitás nem bűn, a disznó is szívesen eszi a moslékot, biztos azt hiszi milyen jó fej a gazdi, hogy csak úgy eteti...

A szimbólumok fontos dolgok, ezekben a filmekben is sok van, nem véletlen. Kezdve az alkotók nevétől, az űrhajók kinézetéig...

Számomra a rendet nem az erőszakrendszerek jelentik.

Birodalmiság, királyság, hierarchia.

Szerekkel sosem éltem.
Az maradt a náciknak, usákoknak stb. tesztelni a katonáikon és az akaratgyenge embereknek...
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 444
23 589
113
Hópárduc:

hprduc.jpg


Hótigris:

12662471_1121839114506539_492842382377289890_n.jpg
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 848
56 488
113
<blockquote rel="Mackensen">Bat77-nek tökéletesen igaza van! Olyan mulya libsik miatt jutott oda az Osztrák Birodalom mint Petőfi, meg a többi alkesz 48-as. Ha nem ugrálnak annyit ők, meg a követőik, most milyen jó lenne a német nyelvtudásunk?! Meg a sok nyivákoló 56-os. Ahelyett, hogy beálltak volna a sorba és egy szebb jövőért masíroztak volna. Kellett nekik coca cola mámor, meg beat zene? Most lehet az orosz tudásunk lenne fenomenális. Meg 89-ben sem kellett volna Berlini Falakat bontogatni. Milyen jó is volt keleten? Volt rend, fegyelem, STASI, fekete autó és mindenkinek biztosított munkahely. Csupa mosoly, csupa derű.

Amiket felsoroltál mind nekünk szervezték, hogy örüljünk. Szíruposan édesebb, finomabb...

Még 56-tal kapcsolatban is kiderült miért volt.
Teljesen jól jött a szovjeteknek, nem kellett a nyugatról kivont csapataikat hazavinni.
A szent Nagy Imre, ugye aki részt vett a cári család kivégzésében stb...érdekes dolgok ezek.
Kelet-nyugat egy kutya. Vezetés ugyanaz.
Hollywood, ugyanazt a célt szolgálja, mint a régi szovjet propaganda sarlós-kalapácsos filmek.
A hatalom senkit nem néz, csak a saját érdekét.
Minden eszközt bevett.
Egyébként a naivitás nem bűn, a disznó is szívesen eszi a moslékot, biztos azt hiszi milyen jó fej a gazdi, hogy csak úgy eteti...

A szimbólumok fontos dolgok, ezekben a filmekben is sok van, nem véletlen. Kezdve az alkotók nevétől, az űrhajók kinézetéig...

Számomra a rendet nem az erőszakrendszerek jelentik.

Birodalmiság, királyság, hierarchia.

Szerekkel sosem éltem.
Az maradt a náciknak, usákoknak stb. tesztelni a katonáikon és az akaratgyenge embereknek...
</blockquote>

Hàt én beszélnék az orvosommal....
 

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
9 279
26 221
113
Azért van benne sok igazság! Bedughatjuk a fejünket a homokba, attól még a dolgok nem változnak.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 235
67 882
113
Ha jót akarsz, akkor ne nézd meg. A 7. rész egy katasztrófa. Mondjuk én soha nem voltam SW fan....

Jaja, nézd meg a 3 régit, kb azok összegyúrva egy filmmé. A filmnek és az új szereplőknek ráadásul semmi köze az eddig elfogadott, építgetett idővonalhoz. Mintegy átírja a történelmet a szememben.
A Stormtrooperek nem klónok!Az uralkodó utálta a klónokat ezért szétzavarta a klón hadsereget.

Igen, aki ellenállt azokat elpusztították, a többség meg meghalt ha jól emlékszem kb 7-8 évvel a klón háborúk után valami genetikai defektben.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 100
15 680
113
Ha jót akarsz, akkor ne nézd meg. A 7. rész egy katasztrófa. Mondjuk én soha nem voltam SW fan....

Pár ismerősöm is ezen a véleményen van. Némiképp bizonytalanná tesz, hogy többségük legalább kétszer megnézte moziban.

Nekem szintén két mozi volt, és mindkétszer bejött. Először angol nyelven, felirattal láttam, úgy jobb, szinkronban pár dolgot szerintem nem jól fordítottak.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 828
113
<blockquote rel="joker"><blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="szuvorov">Hópárduc:

hprduc.jpg


Hótigris:

12662471_1121839114506539_492842382377289890_n.jpg

Houbagoly is van?</blockquote>

WHITE-OWL7.jpg
</blockquote>

Joker, ez egy Szalagos bagoly (Strix varia)</blockquote>
Ennyivel is okosabb lettem, mondjuk én konkrétan csak egy fehér baglyos képet kerestem :)
 

xfotel

Member
2013. április 10.
960
8
18
<blockquote rel="molnibalage">Ha jót akarsz, akkor ne nézd meg. A 7. rész egy katasztrófa. Mondjuk én soha nem voltam SW fan....

Pár ismerősöm is ezen a véleményen van. Némiképp bizonytalanná tesz, hogy többségük legalább kétszer megnézte moziban.

Nekem szintén két mozi volt, és mindkétszer bejött. Először angol nyelven, felirattal láttam, úgy jobb, szinkronban pár dolgot szerintem nem jól fordítottak.</blockquote>

király volt minden amire a maszkmester szőrt pakolt, vagy lekent, hogy apró ember volt a robotban, és amiről tudtad hogy a film készítői ragasztószagban koszos kézzel melóztak vele. a számítógépes animációban ez nincs meg és ezért utálom - mánpedig a film legalább 80 százaléka cgi, és ezt még akár el is lehetne viselni ha a maradék 20 százalék ne lenne szar, de sajnos az.