Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 514
113
218245097_1954945861345315_6913200159251315329_n.jpg



Almost.... :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

azim

Well-Known Member
2016. március 11.
247
703
93
Ilyet sajtos tejfölös szoktam venni a vásárcsarnokban, csak még fokhagymás lét is szoktam rá tenni . A tavasz elején még 700 pénz volt, de ez tömve van sajttal. Mindent ráraknak amit kérek, el is csomagolják ha valaki kéri. 2 db egy teljes napra elég belőle. A balatoni kétezresre nem is vagyok kíváncsi. Mellesleg a legolcsóbb kilós sajtok ezernégy és ezeröt között vannak, ahhoz egy nagy tejföl, liszt, élesztő, 4 deci olaj egy nagy serpenyőbe (meg persze a tésztakészítéshez a cuccok), és egy egész család megkajálhat degeszre lángosból. Persze nem árt érteni a készítéséhez sem. :D Nem olyan ördöngősség. Én magamnak nem szoktam csinálni, inkább veszek, csak ha vannak még páran akiknek kell. Ja, egyébként fagyasztható a tészta, tehát kevéshez is megéri gyártani, csak a többit fagyasztani kell, utána már nem kell vele szórakozni vele amíg van belőle. A nő viszont sokszor nagyon macerás nehéz eset a lángoshoz képest, meg általában hatalmas az önköltsége is, :D
a nő is fagyasztható, később lehet próbálkozni az újramelegítéssel -ha van rá igény- és ha nagyon ügyesen csinálod akkor készít neked lángost is :D
 
  • Vicces
Reactions: Leonidas

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
a nő is fagyasztható, később lehet próbálkozni az újramelegítéssel -ha van rá igény- és ha nagyon ügyesen csinálod akkor készít neked lángost is :D
Nem bírom a hideg fagyos nőket, meg az olasz / spanyol cirkuszhercegnőket sem. :D Elég válogatós vagyok a minőségben. :D Ezért nem egy került lapátra az idők során. De a legtöbb szívesen visszajött volna később ha tehette volna. Viszont sokkal ma is jóban vagyok. Érdekes, nem ? :D Rájöttek idővel hogy van akihez érdemes (lenne) ragaszkodni, mert nem egy hétköznapi fogás. De hát a nők már csak ilyenek... :D Nagyon megnézem kit engedek át a küszöbömön. :) (ez nem egy átjáróház, a kupleráj meg máshol működik :D )

Ja, az igényeket én szoktam megmondani, mert nálam van magasabban a(z erkölcsi) léc a követelményeknél. Önként jelentkező meg van bőven mindig. Van két felnőtt gyerekem. Nekem mindenem megvan, és szeretek néha szakácskodni, kikapcsolódás, társaság miatt. A szakmáim azok férfias műszaki szakmák. A nők nagyrésze sajnos elég bolond, nagyon kell köztük válogatni. Addig jó amíg nem ismered őket milyenek valójában amiket nem mondanak el neked... :D:D

Szóval ne aggódj miattam a nőkkel kapcsolatban. Jobban el voltam / vagyok látva velük mint azt gondolnád. De ezekről csak a megnyugtatásod miatt írtam ide, máskor soha semmit, és ezt a nő témát is lezárom most amit felhoztál. Ennyi. :D
 
  • Tetszik
Reactions: rappali_

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 480
113
Nem bírom a hideg fagyos nőket, meg az olasz / spanyol cirkuszhercegnőket sem. :D Elég válogatós vagyok a minőségben. :D Ezért nem egy került lapátra az idők során. De a legtöbb szívesen visszajött volna később ha tehette volna. Viszont sokkal ma is jóban vagyok. Érdekes, nem ? :D Rájöttek idővel hogy van akihez érdemes (lenne) ragaszkodni, mert nem egy hétköznapi fogás. De hát a nők már csak ilyenek... :D Nagyon megnézem kit engedek át a küszöbömön. :) (ez nem egy átjáróház, a kupleráj meg máshol működik :D )

Ja, az igényeket én szoktam megmondani, mert nálam van magasabban a(z erkölcsi) léc a követelményeknél. Önként jelentkező meg van bőven mindig. Van két felnőtt gyerekem. Nekem mindenem megvan, és szeretek néha szakácskodni, kikapcsolódás, társaság miatt. A szakmáim azok férfias műszaki szakmák. A nők nagyrésze sajnos elég bolond, nagyon kell köztük válogatni. Addig jó amíg nem ismered őket milyenek valójában amiket nem mondanak el neked... :D:D

Szóval ne aggódj miattam a nőkkel kapcsolatban. Jobban el voltam / vagyok látva velük mint azt gondolnád. De ezekről csak a megnyugtatásod miatt írtam ide, máskor soha semmit, és ezt a nő témát is lezárom most amit felhoztál. Ennyi. :D
Oksa, várjuk a beszámolót a két nős 'felállásokról'. :D
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Oksa, várjuk a beszámolót a két nős 'felállásokról'. :D
Azt várhatod... :D Olvasni tudsz ? Szövegértelmezés ? Megy ? :D Akkor most papírra elemezve LASSAN OLVASD EL ÚJRA ! :p

Téma meg lezárva ! :p (nem én kezdtem... megint... :) )

Ha most sem sikerül értelmezni, annyiszor olvasd el újra amíg sikerül ez a bravúr. :rolleyes:;)
-------------
De fiatalon még volt ambícióm egymás tudta nélkül hármat tartani. A barátom négyet vitt párhuzamosan egyszerre. De én nem versenyeztem már akkor sem ! :p:D:D Soha nem szoktam ezekről beszélni. Aztán változtattam, egyszerre csak egy lehet. Nem fogok mesélni. Soha nem panaszkodhattam, ha te azt tudnád... :D

Na most már tényleg be van fejezve ! Ennyi volt ami publikus. :) Illetve ennyi sem, csak csesztettetek. Jobb ha nem tudsz semmit mert akkor az lesz a baj. :) Fejezd be te is légyszíves.
 
  • Vicces
Reactions: Pogány

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 480
113
Azt várhatod... :D Olvasni tudsz ? Szövegértelmezés ? Megy ? :D Akkor most papírra elemezve LASSAN OLVASD EL ÚJRA ! :p

Téma meg lezárva ! :p (nem én kezdtem... megint... :) )

Ha most sem sikerül értelmezni, annyiszor olvasd el újra amíg sikerül ez a bravúr. :rolleyes:;)
-------------
De fiatalon még volt ambícióm egymás tudta nélkül hármat tartani. A barátom négyet vitt párhuzamosan egyszerre. De én nem versenyeztem már akkor sem ! :p:D:D Soha nem szoktam ezekről beszélni. Aztán változtattam, egyszerre csak egy lehet. Nem fogok mesélni. Soha nem panaszkodhattam, ha te azt tudnád... :D

Na most már tényleg be van fejezve ! Ennyi volt ami publikus. :) Illetve ennyi sem, csak csesztettetek. Jobb ha nem tudsz semmit mert akkor az lesz a baj. :) Fejezd be te is légyszíves.
Kibaszottul részeg vagyok B+. ViaazHÓJWLZÉRÓSEK TOPIK BÓL INDULJ KI. Kb. részben szarom le, mit ütök . Í Minden jóü.