Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
376777371_7056255521065407_2817773151343514958_n.jpg
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 709
17 018
113
Nekünk még ilyen sincs....
Kezdődik :D
Eszembe jutott egy cimbora a hétvégéről. Meghallgattam, h minden (is) rossz, Lölő, lop, mocskos fidesz, stb.
Egy eszmefuttatásánál (ők szegénynek számítanak, max a felső-szegény réteg) már nem bírtam ki és belekérdeztem:
-Voltatok nyaralni? (Két hét a tengerparton, pár kisebb, stb.)
-Ő, hát igen...de mennyit kell azért dolgozni...
-Van hol lakni? (2 éve fejezte be az új házat, meg van lakása is)
-Van, de még van rajta hitel valamennyi...
-Van kocsid? (Új autójuk 3 éves, van 3 régebbi vw-e, most néz egy kabrió golfot).
...
-Akkor bizony nem vagy szegény.

De gondolom, akkor is k.cs.g fideszes lennék a szemében, ha Ferrarival járna (miért nem repülő).

:D
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 281
55 493
113
Kezdődik :D
Eszembe jutott egy cimbora a hétvégéről. Meghallgattam, h minden (is) rossz, Lölő, lop, mocskos fidesz, stb.
Egy eszmefuttatásánál (ők szegénynek számítanak, max a felső-szegény réteg) már nem bírtam ki és belekérdeztem:
-Voltatok nyaralni? (Két hét a tengerparton, pár kisebb, stb.)
-Ő, hát igen...de mennyit kell azért dolgozni...
-Van hol lakni? (2 éve fejezte be az új házat, meg van lakása is)
-Van, de még van rajta hitel valamennyi...
-Van kocsid? (Új autójuk 3 éves, van 3 régebbi vw-e, most néz egy kabrió golfot).
...
-Akkor bizony nem vagy szegény.

De gondolom, akkor is k.cs.g fideszes lennék a szemében, ha Ferrarival járna (miért nem repülő).

:D



Nem ilyen célzattal írtam, egyébként tényleg nincs, sem traktor húzta,sem semmilyen tüzérségünk.
Ami van az elfér egy focipályán,kb a 16-oson belül.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Ott a száma a fenti posztban ha jól megnézed :D Hívd fel s majd mesélj te.

Egyszer akartam erre az ingoványos útra lépni --az átutazóban lévő fúrótornyos ismerős miatt--, de mire a Blaha-zebrától visszamentem a 100(+) méterre lévő --az azóta Miss Gerson-ként (fel-)ismert művésznőhöz, akkori-- "Pályakezdőhőz", addigra "elkelt".

A "Miért?"-re majd szemléltető képet rakok a "Csajok" rovarban ! :oops: + :hadonaszos:


U.I.: Kiemelkedett a a "Blaha-felhozatalból"! Emlékezetes élményről maradt le a megfáradt "Olajos" dolgozó!

.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 645
18 969
113
Egyszer akartam erre az ingoványos útra lépni --az átutazóban lévő fúrótornyos ismerős miatt--, de mire a Blaha-zebrától visszamentem a 100(+) méterre lévő --az azóta Miss Gerson-ként (fel-)ismert művésznőhöz, akkori-- "Pályakezdőhőz", addigra "elkelt".

A "Miért?"-re majd szemléltető képet rakok a "Csajok" rovarban ! :oops: + :hadonaszos:

.
Maradtál Blahánál művésznevén Lujzánál?