[HUN] Airbus Helicopters H145M HForce

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
14 525
18 323
113
Még egy kép a 14-esről ...

Luthero

Well-Known Member
2010. április 25.
1 371
1 495
113
Jó látni hogy a nexter 621 es pod -al repkednek, remélem azt jelenti , hogy ez lesz hozzá rendszeresítve.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
14 525
18 323
113
Jó látni hogy a nexter 621 es pod -al repkednek, remélem azt jelenti , hogy ez lesz hozzá rendszeresítve.

Szerintem magyar pilota ul a gepben. Fel eve ezzel (is) gyakorolnak. Hamarosan megerkeznek ezek a gepek Szolnokra. Mar az atado unnepsegen a maketten is ez volt rajta. Eleg nagy esely van ra hogy ez lesz.

rudi

Well-Known Member
2015. november 30.
5 543
10 823
113
Szerintem magyar pilota ul a gepben. Fel eve ezzel (is) gyakorolnak. Hamarosan megerkeznek ezek a gepek Szolnokra. Mar az atado unnepsegen a maketten is ez volt rajta. Eleg nagy esely van ra hogy ez lesz.
Ez a leg feleslegesebb fegyver amit csak el tudok ehhez a helihez képzelni...
Remélem senki nem lesz akkora marha hogy ezekkel próbálja meg harcba küldeni...
(úgy általában felesleges hozzá bármilyen csöves fegyver...)

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 363
35 630
113
COIN környezetben nem merném használni még az AH-64 30 mm fegyverér, nemhogy ezt...

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
356
788
93

COIN környezetben nem merném használni még az AH-64 30 mm fegyverér, nemhogy ezt...

Miért, mi a baj vele? (Laikus vagyok a témában, szóval csak kíváncsiságból kérdezem.)

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 363
35 630
113
Miért, mi a baj vele? (Laikus vagyok a témában, szóval csak kíváncsiságból kérdezem.)
Amikor COIN környezetben is felbukkant már kettős érzékelővel rendelkező Igla MANPAD, akkor én már gépágyúznék. Soha.
Hagyományos hadviselés keretei között már 1986-tól is kb. öngyilkosság lett volna nappal a hidegháborúban és ott is csak végszükség esetén ért volna valami. Néhány sorozat és olajra kellett volna lépni. És ott is csak éjszaka érét volna valami.

• Tetszik
Reactions: Blitz97

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
356
788
93
Amikor COIN környezetben is felbukkant már kettős érzékelővel rendelkező Igla MANPAD, akkor én már gépágyúznék. Soha.
Hagyományos hadviselés keretei között már 1986-tól is kb. öngyilkosság lett volna nappal a hidegháborúban és ott is csak végszükség esetén ért volna valami. Néhány sorozat és olajra kellett volna lépni. És ott is csak éjszaka érét volna valami.

Értem, köszönöm!

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
2 315
1 777
113
Egy német példa a HForce elemeire - érdekességkép ezzel a szöveggel (még 2018 szeptemberi cikkhez volt csatolva - lehet már volt itt linkelve):
H01+H145M mit HForce Ungarn_Heiming

A rakétablokk felső sorába mehet a lézeres rakéta? Vagy miért vannak ott a külön kinyíló kis fedelek?

• Tetszik
Reactions: borisz