[HUN] Dassault Falcon 7X

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Zapp Brannigan

Well-Known Member
2020. április 1.
836
1 846
93
Nem, ha megnézed más az ablak alakja, és a fali panel is osztott.
De jó fogás a kép és a csajszi is, a Ceciliához képest pláne!

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
8 755
24 317
113
Üdv! Szerintetek ez a kép tényleg a HUNvédség 7X-én készült?

Rogán új érdekfelesége már a kormányzati repülőgépen pózol | OLKT.net
Olkt.Net agyhalottak fakenewsoldala.
A tulaj vagy 20 másik álhírportált is üzemeltet.

Ilyen komoly híreink is vannak. :D

Én megértem, ha utálod a kormányt, de sztem ezt az oldalt hanyagold. Orbitális hülyeségekkel csak felqrják a vérnyomásod.
Ők a megosztások generálta klikkelések reklámbevételeiből élnek, meg némi adományból. Minél nagyobb ökörség annal jobban terjed.

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
671
693
93
Ahogy örgszik Rogán javul az ízlése. De lehet csak a pénzzel jár

Én megértem, ha utálod a kormányt, de sztem ezt az oldalt hanyagold. Orbitális hülyeségekkel csak felqrják a vérnyomásod.
Ők a megosztások generálta klikkelések reklámbevételeiből élnek, meg némi adományból. Minél nagyobb ökörség annal jobban terjed.
Azért utána nézhetnél az interneten, hogy melyik médiumokat kötelezték a legtöbb helyreigazításra! Ezeket a "köz" és kormányközeli médiák természetesen nem reklámozzák! Bár akik meg igen, gondolom azok szerinted fake news oldalak!

• Vicces
Reactions: LMzek 2.0 and zeal

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
8 755
24 317
113
Azért utána nézhetnél az interneten, hogy melyik médiumokat kötelezték a legtöbb helyreigazításra! Ezeket a "köz" és kormányközeli médiák természetesen nem reklámozzák! Bár akik meg igen, gondolom azok szerinted fake news oldalak!
Ezek az oldalak, pl. Olkt net a médiahatóságnál sincsenek bejegyezve. Se kiadó, se impresszum, se szerzők. De mivel számodra kedves álhírek, ezért elhiszed, osztod. Ezek a fake oldalak ebből élnek, de a színvonalat nem emelik, csak a hülyülés mocsara nő.

A forráskritika jó barát!!!

hete

New Member
2021. január 7.
13
23
3

Ők a megosztások generálta klikkelések reklámbevételeiből élnek, meg némi adományból. Minél nagyobb ökörség annal jobban terjed
Nem utálom, igaz Rogánról már ezt nem mondhatnám el, a csajról kerestem képet és ezt dobta ki, azért is kérdeztem.

• Tetszik
Reactions: SilvioD