[HUN] Rendőrség, határőrség, belbiztonság

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

sisimoto

Well-Known Member
2020. február 1.
523
2 775
93
Na ez meg mi volt? Harcosok klubja BP edition? Halom vanyadt gorbevallu hatulrol tamadt?
Borzasztó és felháborító!
Az a videón tisztàn làtszik, hogy elég gyáván, hátulról támadták meg, de az még inkább szánalmas, ahogy női alkatú bandatagok lefogják, hogy komolyabb sérülést tudjanak okozni a többiek.. Akár maradandót is.. Az, hogy a végén az egyik "csajtól"? kapott az arcába is abból a gázból, hát durva.. Jól szervezettnek, és gyakorlottnak tűnik ahogy támadnak..
Tarsolylemez, bakkancs, terepszínű nadrág volt e az igazi indok!? Elég indok lehet ez, hogy találomra akár megnyomorítsanak bárkit is!? Nekem is van terepszínű kabátom, tarsolylemezes kiegészítőm ugyan nincs, de ki tudja, hogy bizonyos szélsősèges pszichopatáknak már ez elegendő indok lesz e, hogy hasonló módon megtàmadjanak? Itt tartunk, hogy felforgató provokatőrök bűncselekményeket követnek el, ki tudja milyen érdekek mentén, kinek a megbízásából.. Jobbulást az áldozatnak, és jó munkát a rendőri szerveknek.
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 145
7 608
113
Kár volt kérdeznem Az antifa csürhét védik:

a szokásos. A magyar rendőrség a bűnözőket szolgálja és védi
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
Borzasztó és felháborító!
Az a videón tisztàn làtszik, hogy elég gyáván, hátulról támadták meg, de az még inkább szánalmas, ahogy női alkatú bandatagok lefogják, hogy komolyabb sérülést tudjanak okozni a többiek.. Akár maradandót is.. Az, hogy a végén az egyik "csajtól"? kapott az arcába is abból a gázból, hát durva.. Jól szervezettnek, és gyakorlottnak tűnik ahogy támadnak..
Tarsolylemez, bakkancs, terepszínű nadrág volt e az igazi indok!? Elég indok lehet ez, hogy találomra akár megnyomorítsanak bárkit is!? Nekem is van terepszínű kabátom, tarsolylemezes kiegészítőm ugyan nincs, de ki tudja, hogy bizonyos szélsősèges pszichopatáknak már ez elegendő indok lesz e, hogy hasonló módon megtàmadjanak? Itt tartunk, hogy felforgató provokatőrök bűncselekményeket követnek el, ki tudja milyen érdekek mentén, kinek a megbízásából.. Jobbulást az áldozatnak, és jó munkát a rendőri szerveknek.
Kellett nekunk Eu, meg Schengen...
Regen az ilyeneket a hatarrol forgattak vissza, most meg az jon-megy aki akar...
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 761
15 706
113
Összefújta a szemetet az internacionalista szél...
a-10.webp

a6-2.webp

a7-1.webp

a10.webp
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 506
93 737
113
Összefújta a szemetet az internacionalista szél...
a-10.webp

a6-2.webp

a7-1.webp

a10.webp
Ebből jó médiacímlapok lesznek Nyugaton. Azok a magyar antifák fognak sírni, akik jövő pénteken is még itthon lesznek. Persze azok is jó címlapok lesznek Nyugaton.De vannak olyan kretének, hogy ma még nem tudják milyen fájdalmas a mártírok sorsa...

Kellett mint kismókusnak az erdőtűz.....
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 250
37 121
113
Ebből jó médiacímlapok lesznek Nyugaton. Azok a magyar antifák fognak sírni, akik jövő pénteken is még itthon lesznek. Persze azok is jó címlapok lesznek Nyugaton.De vannak olyan kretének, hogy ma még nem tudják milyen fájdalmas a mártírok sorsa...

Kellett mint kismókusnak az erdőtűz.....
Ki nem .zarja le, milyen főcímek lesznek nyugaton, az eszem megáll ettől a gennyedék terrorista bandától és a rendőrség még őket védi?!
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 506
93 737
113
Ki nem .zarja le, milyen főcímek lesznek nyugaton, az eszem megáll ettől a gennyedék terrorista bandától és a rendőrség még őket védi?!
A lincseléseket ha ott vannak mindig megakadályozzák, ez a dolguk. Mert mi lenne ha nem lennének ott?? Ugye....ami lehet tetszene a pénteki támadások után és jól esne a revans, de tovább szorítanák a brüsszeli prést, amiből igyekszünk kitörni. Nem véletlen, hogy éppen idén jöttek provokálni. És igen, ez a mai a sajtónak szóló titkosszolgálati akció.

A határon kellett volna, ha fizikailag és jogilag lehetett volna lekapcsolni. Most elvisznek pár Betyárseregest egy estére, hogy az ellenpropaganda a sajtóban cáfolja a nyugati címlapokat.

Tudom nem tetszik, de a politikai logika ezt kivanja.

Hülyére verni lehet az antifákat az év 364 napján, ma nem!!!!
 

Spyke

Well-Known Member
2022. január 21.
104
281
63
Azt áruljátok már el, hogy hogyan védi az Anitfa-t a rendőrség? Az szerintem nem az Anitfa-k védelme, hogy nem engedik, hogy a várnegyedben idióta emberek egymást verjék.

Sajnálatos dolog ami történt a XI. kerületben, de nap mint nap megtörténik csak más kontextusban, minden nap kirabolnak valakit vagy megvernek valakik vagy csak összevesznek az idióták, hogy kinek volt elsőbbsége, meg büntetőfékez, vagy letöri a tükrét, összeverekednek stbstb...
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 467
67 824
113
Azt áruljátok már el, hogy hogyan védi az Anitfa-t a rendőrség? Az szerintem nem az Anitfa-k védelme, hogy nem engedik, hogy a várnegyedben idióta emberek egymást verjék.

Sajnálatos dolog ami történt a XI. kerületben, de nap mint nap megtörténik csak más kontextusban, minden nap kirabolnak valakit vagy megvernek valakik vagy csak összevesznek az idióták, hogy kinek volt elsőbbsége, meg büntetőfékez, vagy letöri a tükrét, összeverekednek stbstb...
Nem túl erős intelligencia sugárzik ki a mondataidból.
 

Spyke

Well-Known Member
2022. január 21.
104
281
63
Nem túl erős intelligencia sugárzik ki a mondataidból.

Voltam én is kitörés túrán, csak a túrán, tök jó volt, nincs vele bajom, és én se bírom ezt az Anitafa-s faszságot (és lehet támadni az intelligenciámat amiből szerintem azért több jutott nekem mint neked), de az, hogy a rendőrség az Anitafa-t védi, hagyjuk már... a közrendet védi, nem hagyhatja azt, hogy a közterületen rendbontás, verekedés leszámolás vagy nevezük akárminek legyen. Beszéljétek meg egymást közt találkoztok az erdő szélén vagy valakinek a földjén, aztán ott mehet az ereszd el a hajamat, de nem a város közepén.

Azt hittem ez egy szakmaias fórum, de igazából elég facebook komment szekció szint egyesek részéről.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 294
113
Azok ott sima magyar emberek. Tudom, fontos a mindennapi megbélyegzés, nélküle nem lehet élnetek, de hát tudjátok, hogy időről időre eljön a kutyára a teherautó.
Nekem leginkább a kettős mércével van bajom. A csapból is folyik az "ukrán nácik" szöveg a fórumon, de amikor a magyar szélsőjobbosokra használja valaki, akkor persze egyből sértő, kirekesztő jelző lesz. Fura, nem..?
(Igazából nem várok választ, már megszoktam, hogy itt csak simogatni lehet a szélsőjobboldalt.)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 467
67 824
113
Voltam én is kitörés túrán, csak a túrán, tök jó volt, nincs vele bajom, és én se bírom ezt az Anitafa-s faszságot (és lehet támadni az intelligenciámat amiből szerintem azért több jutott nekem mint neked), de az, hogy a rendőrség az Anitafa-t védi, hagyjuk már... a közrendet védi, nem hagyhatja azt, hogy a közterületen rendbontás, verekedés leszámolás vagy nevezük akárminek legyen. Beszéljétek meg egymást közt találkoztok az erdő szélén vagy valakinek a földjén, aztán ott mehet az ereszd el a hajamat, de nem a város közepén.

Azt hittem ez egy szakmaias fórum, de igazából elég facebook komment szekció szint egyesek részéről.
Hát ugye ha olvas az ember, azért rendre abba fut bele, hogy antifáék nem is léteznek, ha léteznének is csak egyedi elszigetelt esetű ártatlan jótevők lennének. Valahogy nem túl átlátható a rendkívüli erőfeszítés menete, ahogy igyekeznek ezeket a sima útszéli közúti balhésokat elkapni, GARÁZDASÁGÉRT, mert ugye a garázda az nem gyilkossági kísérlet és a társai, tehát nincsen ezzel is alacsony szinten tartva ügy, tehát nem védi őket a rendőrség. Ugyanarról a rendőrségről beszélünk vajon, vagy van másik? A kivonuló hazai antifák ezekkel egyetértésben vonultak ki, köztudatban mozog, hogy támadólag kívánnak fellépni, már késelés is volt, de ne zavartasd magad, hogy a rendőrök nem kergetik szét őket, mint fordított esetben tennék, ha a 'jobbodal' vert és késelt volna, csoportosan, brutálisan. De te is tudod ezt, mégis álmodsz valamiféle közrendfenntartósat, amikor azokat őrzi a rendőrség, akihez tartozó csoportok szétbaszták a közrendet. Hát így megy a múlthamisítástól az ilyen események csűrés csavarásáig a sok mellébeszélés, de ugye minek?