[HUN] Rendőrség, határőrség, belbiztonság

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Azért erre én nem vennék mérget...
Itt Budapesten alapvetően ezt látod. A csepeli fogás egy kisebb szelete lehet a város szükségletének. Nem igazán különbözik Budapest e téren Madridtól vagy Londontól. A kóla leuralta egész Európát és pont akkor, amikor nálunk bejött az élet tömegeknek.

A lecsúszók dizájnert nyomnak, a szinten tartók és felemelkedők meg kólát. A klasszikus drogok egyik másika egyenesen ritkaságszámba megy. Mdma, amfetemin, lsd már csak szubkultúrákon belül létezik. Csak a fű tartja a népszerűségét, de a hasis már legenda úgy eltűnt.
 
  • Tetszik
Reactions: Árpicsek

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Itt Budapesten alapvetően ezt látod. A csepeli fogás egy kisebb szelete lehet a város szükségletének. Nem igazán különbözik Budapest e téren Madridtól vagy Londontól. A kóla leuralta egész Európát és pont akkor, amikor nálunk bejött az élet tömegeknek.

A lecsúszók dizájnert nyomnak, a szinten tartók és felemelkedők meg kólát. A klasszikus drogok egyik másika egyenesen ritkaságszámba megy. Mdma, amfetemin, lsd már csak szubkultúrákon belül létezik. Csak a fű tartja a népszerűségét, de a hasis már legenda úgy eltűnt.
Mondjuk, ha belegondolok, hogy például az építőiparban milyen összegeket tudtak keresni az elmúlt években, akkor igazat kell, hogy adjak.
Valamiért nekem a "munkásosztályról" mindig a gyárakban három műszakban robotoló betanított munkás jut eszembe.
 
  • Tetszik
Reactions: Centquri prime

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 411
113
2020. április 9-én írtam:
..
Aztán egy hírecske 2020 októberéből:
..
Még egy hírecske 2022 márciusából:
..
+ a jelen:
"Közérdekű adatigénylésben fordultam a Budapesti Rendőrfőkapitánysághoz annak kapcsán, hogy egy 2021-es Tények rendőrségi műsorban arról számoltak be a bűnüldöző szervek, hogy a péteri csecsemőgyilkost DNS technológia, konkrétan a koronavírus teszt buktatta le.
..
Közadatigénylésemben arra kérem a választ, hogy akkor ezek szerint a koronavírus tesztek alkalmasak DNS minták gyűjtésére, ha igen, akkor milyen jogszabály, bírósági határozat, végzés alapján kerülhettek a koronavírus tesztek alatt gyűjtött DNS minták a rendőrséghez, hány személy DNS mintája került ilyen módon a rendőrség kezébe, és melyik koronavírus tesztelő szolgáltatók juttattak ilyen jellegű információkat a rendőrségnek."
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
2020. április 9-én írtam:
..
Aztán egy hírecske 2020 októberéből:
..
Még egy hírecske 2022 márciusából:
..
+ a jelen:
"Közérdekű adatigénylésben fordultam a Budapesti Rendőrfőkapitánysághoz annak kapcsán, hogy egy 2021-es Tények rendőrségi műsorban arról számoltak be a bűnüldöző szervek, hogy a péteri csecsemőgyilkost DNS technológia, konkrétan a koronavírus teszt buktatta le.
..
Közadatigénylésemben arra kérem a választ, hogy akkor ezek szerint a koronavírus tesztek alkalmasak DNS minták gyűjtésére, ha igen, akkor milyen jogszabály, bírósági határozat, végzés alapján kerülhettek a koronavírus tesztek alatt gyűjtött DNS minták a rendőrséghez, hány személy DNS mintája került ilyen módon a rendőrség kezébe, és melyik koronavírus tesztelő szolgáltatók juttattak ilyen jellegű információkat a rendőrségnek."
Röviden a faszt
Hosszabban a nagy büdös lófaszt
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 662
9 250
113
Valamivel több mint ezer lehet a létszámuk az eddigi leszerelések miatt.


"A 4160 jelentkezőből azonban csupán 1804-el kötött szerződést a rendőrség"
...
"Az Mfor megkeresésére küldött adatok szerint az eddig szerződést kötött határvadászok 32 százalékának szűnt meg a jogviszonya 2023. december 8-ig:

azaz nagyjából 577-en már távoztak a kötelékből."