En meg arra, hogy 2 éven belül megoldja az emberiség a globális szegénységet.2 éves távlatra számítok...
En meg arra, hogy 2 éven belül megoldja az emberiség a globális szegénységet.2 éves távlatra számítok...
ezért ez elég sovány egy 100+ éves múltú 7-8 milliárd EUR forgalmú cégtől.A 155 mm-es buta gránát, meg a PZH csöve.
Az RM világ életében lőszer és fegyvergyár volt.ezért ez elég sovány egy 100+ éves múltú 7-8 milliárd EUR forgalmú cégtől.
Valaki magyarázza már meg mitől ilyen bénák!
Nincs pénzük normális mérnökökre vagy mi? vagy csak beleszarósak?
Akkor miért nem tudták rendesen megcsinálni a HX3 löveget?!Az RM világ életében lőszer és fegyvergyár volt.
ez ííígy van, sokszor el is mondták hogy áprilisban volt a 135 éves évfordulójukAz RM világ életében lőszer és fegyvergyár volt.
Nem is a csővel van a baj.Akkor miért nem tudták rendesen megcsinálni a HX3 löveget?!
Meg elvileg olyan cégeket vettek meg akik értenek harcjármű fejlesztéshez: pl. MaK - a Marder fejlesztője és gyártója, de Leo2-eseket is gyártott annó. Ott is mindenki hülye?
Vagy a menedzsment alkalmatlan vagy a mérnök gárda, de leginkább Pappi a cég élén, hogy nem tud rendet vágni csak ígérget össze-vissza!
Nemrég bedobta hogy 100 km-nél messzebbre elérő tüzérségi lőszerük van - persze!
Ami még csak kezdetleges protó, azt már késztermékként árulja. HM meg be is fizet rá egyből - sajnos.
De nem is csövet ígértek, hanem egy komplett rendszert!Nem is a csővel van a baj.
Igazából szinte ez az egyetlen európai TGK ami terepre van tervezve....jelen helyzetben nem látok rá sok esélyt, pedig lenne mellette támogató
2 éves távlatra számítok...
En meg arra, hogy 2 éven belül megoldja az emberiség a globális szegénységet.
Srácok! Ti csak azzal számoltok, ami VAN. Én meg azzal is, hogy mi LEHET.ne tedd![]()
Ha ennél többet trükköznek újra elkezdhetek a gatyàmért aggódni..Srácok! Ti csak azzal számoltok, ami VAN. Én meg azzal is, hogy mi LEHET.
Ha Trump bácsit nem sikerül elmeszelni a választások előtt akkor, ott 2 éven belül NATO követelmény lesz a GDP 3%-a, mint védelmi költségvetés.
Ott meg aztán már kotorni kell az elköltésben. Nagyobb valószínűséggel fog tudni a Merci ellentételezni, mint bárki más.
Orbánék egészen biztosan nem akarnak annyi pénzt tisztán honvédelemre fordítani. Tehát ott már a mostaninál is többet kell trükközni.
Meg más is, ma is, de ahogyan minden más cég, ők is osszevasaroltak a kisebb cegeket. Nincs ebben semmi különös, a KMW+Nexter ugyanolyan extrém akvizíciók sorozata, csak ők sokkal kisebb léptékben gyártottak korábban.Az RM világ életében lőszer és fegyvergyár volt.
Pont jó ha csak a cikket teszed be ahogy először csináltad.Az oroszok már Zalában vannak
![]()
![]()
Nagyon úgy fest, hogy a szlovéneket érdekli a Lynx...Az oroszok már Zalában vannak
![]()
![]()
Hát pénzük annyira sincs mint nekünkNagyon úgy fest, hogy a szlovéneket érdekli a Lynx...
Attól még érdekelheti őket!Hát pénzük annyira sincs mint nekünkszóval.
Ha nem azt vállalták, akkor nincs.Attól még érdekelheti őket!
Amúgy ők elvileg egy pénzesebb ország: a GDP 30 ezer USD/fő, nálunk meg 20-22 körül van. Mitől csóróbbak?
Nekik nincs elő írva egy NATO nehéz dandár kiállítása?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..