J-20 (Chengdu, Kína)

113648gwqi2ww6jr5jxw5x.jpg

a helye makett és az idevaló pl-15
 
Szerintem a két rakéta nem ugyanat. Ami a J-20-ban van egy valamilyen PL-12 származék, ami a J-11B alatt az jóval hosszabb annál.
 
ha jól értelmeztem most /január) az orosz van beszerelve, de hol eredeti hol másolat és hol új érzékelők saját
 
Az a végleges cél ill az usa szinvonal elérése, ill meghaladása.
Ha jól értelmeztem sulypontozva meghatározzák az elvárt prioritásokat. Minden egyes proton az elözőhöz képest modosítanak valamit, ha hozza az elvártat a többin is. Igy reszelgetnek. Az alap az orosz rendszer innen indulnak.
 
Az Aranysasban olvasta valaki a típusismertetőt? Az oldalsó fegyvertérből a rakétaindítás módjáról van valamilyen forrásotok, képetek? Elég "érdekeset" írtak róla.
 
Vótmá, de jobb kétszer, mint egyszer sem. :) Hirtelen megörültem, hogy videót is hoztál, de majd jönni fog az is.
 
Lehet mégsem az. Jobb lett volna kérdőjeleket teszek utána.
Legyen több kép és akkor majd Allesmor megmondja.
 
Nem az
General Electric F101
To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.