1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kínai űrprogram

Diskurzus a(z) 'Helymeghatározó, kém- és egyéb műholdak, űreszközö' témában - Mackensen által indítva @ 2015. július 15..

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Na ezt kétségbe vonom :D

2. wolfram

wolfram Well-Known Member

Bizonyos típusú kódolásokat. Vannak olyan titkosító algoritmusok, amik ellen a Shor és Grover algoritmusok nem hatékonyak, vagyis a "törésükben" nincs előnye egy kvantumszámítógépnek sem. És már most elkezdték ezeket fejlesztgetni (meg pl. az NTRU-t már használják is), pedig a D-Wave "kérdőjeles" gépén kívül jelenleg még nincs is valóban használható kvantumszámítógép (legalábbis még senki nem ismerte el, hogy lenne neki).

Hahahaha. Egy Strong AI nem nagyon fog ezekbe a keretekbe beleférni szerintem

Hűha, ezzel ki fogod ám csapni a biztit, úgy sejtem. Készítem is a popcornt. :D

3. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Egy beszélgetés a kínai tévében erről a témáról

4. Mackensen

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Mobilról nem vágok bele :D ,de majd írok pár sort az öntudat,lélek,MI témában,meddig mehetek el?:rolleyes:

6. Mackensen

Bármeddig, majd találok neki egy topikot ahova esetleg áthelyezem. Azon agyalok, hogy űrkutatásnak bőven elég egy topik is, mivel látom a beszélgetések megduplázódtak ez és az általános közt, akkor ezt majd bezárom.
    De még kivárok vele egy kicsit.

7. Mackensen

8. Mackensen

9. Mackensen

Thread Status:
Not open for further replies.

Ezen oldal megosztása