[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 925
113
Majd a kormányablaknál kérhet mindenki engedélyt, hogy HELYILEG hol szidhatja OV-t.? Linelték mások, hogy a csaj ott volt a Parlamentnél is... profi.
Nem, mindenki ott szidhatja ahol akarja, de a hajítótávolságon kívül levő Viktor azt sem vette észre, hogy ott van a csaj. Akiket zavart a cirkuszával az azok, akik közevtlen körülötte volnak és nem tudtak arra figyelni amiért odamentek, mert ez a hülye picsa épp ott zendített rá. Ha magánakció lett volna akkor egy fokkal jogosabb lenne, de hogy az összes kamera egyből ott volt akkora terepen az nem véletlen, megrendezett az egész, csak balhét akartak, hátha megverika csajt vagy valami és ezzel rossz fényt vetnek az egész rendezvényre.
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Nagyon nem volt szép a hajánál fogva lerántani a nőt,
Mennyire a legalja,hogy direkt nőt küldenek oda provokálni?
Mennyire tök a csaj,hogy odament?
 
  • Tetszik
Reactions: eadx

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Nekem csak az nem világos, hogy ha a csaj Budapesten él, akkor mi a k annyáért nem ott szidja Viktort? Most függetlenűl, hogy tetszik-e neki vagy sem, egy olyan előadásra ment el otthonról 700 km-re amin azok vettek részt, aki kiváncsiak voltak a beszédére. Mégcsak nem is a városközponton vonultak fel tömegbe, hogy megbénítsanak mindent, tehát ha akarta akkor könnyen elkerülte volna az egészet. Addig elment volna enni vagy inni valamit, elég nagy a Tusványos. Házhoz ment a pofonért? Természetesen. Megkapta. Igen. Akkor hol a probléma? Persze nem volt szép a fotós reakciója, de Budapesten száz és száz lehetősége lenne ellene tiltakozni, ne egy olyan rendezvényen tegye ahova azok mennek akik évente egyszer kvázi kötetlenűl meg akarják hallgatni Viktort. Tiszta, hogy előre megtervezett dolgoról volt szó, hogy lehetőleg besározzák, a kamerák is hamar ott voltak.

Viktor évente hány alkalommal beszél nem előre megszűrt közönség előtt?
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Ha valaki pofánvágna egy plakáttépő fidesznyuggert vagy fidelitaszost, a ps néven futó agitprop blog az első között lenne felháborodva.

Egyébként a cikkszerző tudtommal Thürmer Gyula fia.

Sopronban hajnal 4 körül nem egyszer láttam a szatyros nyuggert ahogy átragasztgatja a Jobbikos "Ők lopnak..." plakátokon a fejeket Vonára és Simicskára (napközben ezeket letépkedték). Mikor a 3. alkalomnál lefotóztam még ő akart engem feljelenteni személyiségi jogok megsértéséért, meg amúgy is a qva a***mat.
Mindegyik oldalon megvannak a hasznos hülyék a balhés dolgok elvégzésére...
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Sopronban hajnal 4 körül nem egyszer láttam a szatyros nyuggert ahogy átragasztgatja a Jobbikos "Ők lopnak..." plakátokon a fejeket Vonára és Simicskára (napközben ezeket letépkedték). Mikor a 3. alkalomnál lefotóztam még ő akart engem feljelenteni személyiségi jogok megsértéséért, meg amúgy is a qva a***mat.
Mindegyik oldalon megvannak a hasznos hülyék a balhés dolgok elvégzésére...

Ezek a nyuggerek valamiért szerelmesek az ő Viktorukba. Többen olyanok is, akik korábban MSZP-sek voltak. Teljesen irracionálisan viselkednek, ha valaki rosszat mond rájuk. Szvsz 60 év fölött - vagy az 1970 előtt születetteknél - el kéne venni a választójogot.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Ezek a nyuggerek valamiért szerelmesek az ő Viktorukba. Többen olyanok is, akik korábban MSZP-sek voltak. Teljesen irracionálisan viselkednek, ha valaki rosszat mond rájuk. Szvsz 60 év fölött - vagy az 1970 előtt születetteknél - el kéne venni a választójogot.
Ezt túlzásnak érzem. De minimális IQ/tudás teszthez kötném.
pl: mondjon három magyar megyét, sorolja fel a kontinenseket, soroljon fel négy szomszédos államot, mondjon két emlőst, mondjon négy magyar királyt, 4 a négyzeten, négyzet területe, téglalap területe és hasonlóak, mondjuk öt kérdés.
Minden négy évben kell magát teszteltetnie, nem sikerül, évi egyszer újra próbálhatja. Ha ennél butább ne szavazzon.
 
  • Tetszik
Reactions: szuvorov and fip7

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 192
10 724
113
Nem számoltam meg , de rengeteg hsz. foglalkozik ezzel a kis nüansznyi esettel, minden aspektusát alaposan kitárgyalva!
Sem itt , sem a Biztpolos csoportba szinte semmi érdeklődés nem látszik a beszéd tartalmi, érdemi részére. Most vagy nincs neki, vagy elbulvárosodtunk??
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Nem számoltam meg , de rengeteg hsz. foglalkozik ezzel a kis nüansznyi esettel, minden aspektusát alaposan kitárgyalva!
Sem itt , sem a Biztpolos csoportba szinte semmi érdeklődés nem látszik a beszéd tartalmi, érdemi részére. Most vagy nincs neki, vagy elbulvárosodtunk??

Viktor megmondta 8 éve, ne arra figyeljünk, amit mond.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 925
113
Viktor évente hány alkalommal beszél nem előre megszűrt közönség előtt?
Nem tudom, de Tusványosra jól érezni magát megy az ember. És ha minden évben meghívják Viktort akkor erre lehet számítani, és elsősorban azok mennek oda meghallgatni, akiket érdekel az álláspontja, valamilyen szinten szimpatizánsok. Akkor meg minek kell odamenni beleszarni ezeknek az embereknek a programjába és utána csodálkozni, hogy nem vették jó néven? Én is ha ott vagyok és mellettem kezd fütyülni elküldtem volna a qrva annyába hogy ott hisztizzen, még ha nem is állok neki megtépni a csajt.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Nem tudom, de Tusványosra jól érezni magát megy az ember. És ha minden évben meghívják Viktort akkor erre lehet számítani, és elsősorban azok mennek oda meghallgatni, akiket érdekel az álláspontja, valamilyen szinten szimpatizánsok. Akkor meg minek kell odamenni beleszarni ezeknek az embereknek a programjába és utána csodálkozni, hogy nem vették jó néven? Én is ha ott vagyok és mellettem kezd fütyülni elküldtem volna a qrva annyába hogy ott hisztizzen, még ha nem is állok neki megtépni a csajt.

Akkor adnék neked igazat, ha Orbán és a rendszere nem tenné meg ugyanezt a vele egyet nem értőkkel és főleg az ellenzékiekkel. Gondolj csak a plakátolással kapcsolatos kisstillű akciókra.

A kurva anyjába elküldéssel minden rendben, de itt ugye nem ez történt..
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 925
113
Akkor adnék neked igazat, ha Orbán és a rendszere nem tenné meg ugyanezt a vele egyet nem értőkkel és főleg az ellenzékiekkel. Gondolj csak a plakátolással kapcsolatos kisstillű akciókra.

A kurva anyjába elküldéssel minden rendben, de itt ugye nem ez történt..
Ha "Orbán és a rendszere" ugyanezt is teszi vagy valami hasonlót, az még nem jelenti, hogy ez kell és ez normális. Két rosszból nem lesz egy jó. Odamegy egy rakás ember, mert érdekli a dolog, aztán egy fizetett idióta bemegy közéjük, hogy balhét csináljon. A biztonságiak meg gyorsabbak lehettek volna, hogy a hajtépés elmaradjon.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
A biztonságiak meg gyorsabbak lehettek volna, hogy a hajtépés elmaradjon.
Nem lehet minden ember melle biztonsagit allitani. A provokalok mindig elonybol indulnak.
Szvsz. a ballib media kozeleben kell megemelni a biztonsagiak/szervezok/rendorok/szolgalatok letszamat es akkor nagyon hamar le lehet allitani az eszetleneket. Ott lesznek azok is a kozelben. :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and gergo55

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Szerintem a ballibeket -saját biztonságuk érdekében- őrzött helyen kellene őrizni. Valamiféle rezervátum, ahol biztonságos falak közt van diverzitás! Nehogy megsérüljenek...
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 704
113
Azzal együtt, hogy ők a szüleim, sajnos rájuk is igaz, hogy a kor egy állapot.

Meg aztán elvi álláspont is lehet, hogy ne a nyugdíjasok döntsenek már a jövőről.


Ebben van igazság,hogy ha már demokrácia, akkor tudják a szavazók,hogy kb mire is szavaznak.
De ugye nem azért van a demokrácia, hogy a nép dönthessen bármiről is.
 
Status
Not open for further replies.