[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
A CIA szerint Orbán Viktor és pártja áll a robbantás mögött így buzdítva az embereket a szavazásra
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 323
55 743
113
Azért a kétbiten túl is van élet...


A

akik-idonkent-olvasnak-regi-orosz-vagy-ukran-szovegeket-azok-a-3bit-csokolade-nevet-is-hajlamosak-1.png

?
:D:p
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 323
55 743
113
Orbánnak annyi köze van az érdemi döntésekhez mint nekem,vagy a kisfiamnak,ő csak a kirakat,a kormányával együtt,ezt nem bántásból írom,csak mint tényt,adja az arcát,a nevét,és kap némi zsét,ennyi.
 

hadtap

Active Member
2015. március 25.
459
90
28
Nekem is Orbán volt az első gondolatom. Egy ennyire aljas, undorító figurának nézem ezek szerint és joggal. Így most, sokadik gondolatra is elő helyen van a listán, mint a robbanás mögött álló felelős.

Reggel amint megláttam a hírt rögtön a 2 NAPPAL ezelött megjelent cikk jutott eszembe ahol liberális oldalon megpedzegették "lehet Orbán robbantatni fog a szavazás elött még"
Ezután első reakcióm az volt hogy elkezdtem jót röhögni a sok ingyenélőn.....
Csakhogy ez szimpla leszámolás volt a 2 rendőr ellen , aki a szokásos járőrútvonalát tette vagyis semmi köze a politikához, meg a migráncsokhoz.

Egyébként a nyugati lapokban a kommentelők egyike sem Orbánt teszi meg végrehajtónak ebben az ügyben hanem pont ellenkezőleg.

Külföldi lapok kommentelői szerint:
"Figyelmeztetés Orbánnak és a szavazásnak nyugatról".
"Rotschild figyelmeztetés Magyarországnak "
"a szélső liberális (Soros álltal pénzelt)oldal robbantott rákenhetik Orbánra"
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
A CIA szerint Orbán Viktor és pártja áll a robbantás mögött így buzdítva az embereket a szavazásra
A CIA szerint Szaddam Husszeinnek tömegpusztító fegyverei voltak, aztán Irak megszállásakor se vetette be az USA csapatai ellen, meg utána se tudtak felkutatni még egy nyavalyás vegyi kézigránátot se. Ennyit a CIA szavahihetőségéről.....
 
  • Tetszik
Reactions: boki and fip7

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 833
30 928
113
Orbánnak annyi köze van az érdemi döntésekhez mint nekem,vagy a kisfiamnak,ő csak a kirakat,a kormányával együtt,ezt nem bántásból írom,csak mint tényt,adja az arcát,a nevét,és kap némi zsét,ennyi.
És ki nyomja a háttérből annyira, hogy bizonyos EU-s döntésekkel ennyire szembe merjen menni?
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Ha jól olvastam nem kerületiek voltak, szokásos járőrútvonal meg nem lenne élből szabálytalan a kiszámíthatóság miatt?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Ha higgadt, értelmes fejjel is Orbán jut az eszébe az embernek egy ilyen eseményről, akkor talán fel kéne tenni a kérdést, hogy talán nem véletlenül "Orbánoznak" egyesek.
En csak azt latom, hogy akik korabban is folyton Orbanoztak azok most is ezt teszik. Meg se lepodik az ember ezen.
 
  • Tetszik
Reactions: kaktusz

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Emel

Én csak viccnek szántam és kiváncsi voltam a reakciókra :D:D

De megnyugodhatunk szerintem mert ha valóban bomba volt akkor tuti ezt fogja leadni a DK és a CIA is;)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
En csak azt latom, hogy akik korabban is folyton Orbanoztak azok most is ezt teszik. Meg se lepodik az ember ezen.
Én viszont azt is látom, hogy ezek az emberek akkor se gyurcsányoztak, mikor ez az "ősdemokrata" gazdasági csődbe vitte az országot (semmi "majdnem", ő megtette, csak a most is törlesztett kölcsönök rántottak ki bennünket a kakiból), meg akkor se mikor beáldozta a TV-székházat hogy bosszúból tönkretehesse az 50. 56-os évfordulót. Az orbánozóknak ez tetszett..... mert amit gyurcsány csinált, arról is nagyrészt Orbán tehetett, amit meg Orbán csinált arról teljesen csakis ő maga tehet, na brávó elvtársak...
Csak azt nem tudom, sírjak vagy röhögjek rajtuk, de inkább kínomban hol vigyorgok, hol vicsorgok.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 303
68 413
113
INDEX
2016.09.24. 19:12




A rendőrség eljárást folytat rablás, valamint rablási kísérlet gyanúja miatt egy 26 éves külföldi férfi ellen, aki 2014 júliusától oltalmazotti menekült-státusszal él Magyarországon, írja a rendőrség.

A férfi péntek este tíz körül a VIII. kerületi Nagyfuvaros utcában kiugrott egy autó elé, majd amikor az megállt, ráült a motorháztetejére, és pénzt követelt a vezetőtől. Erre a sofőr unokatestvére az autóból kiszállt, hogy a külföldi férfit elzavarja, de az arabul beszélő férfi dulakodni kezdett vele, majd egy kést vett elő. Ezt meglátva az autóból kiszálló férfi elfutott, a támadó utána eredt, a sofőr pedig autóval kezdte követni őket, hogy segítsen az unokatestvérének. Ezt észrevette a támadó, és – a lassan guruló autó motorháztetejére vetve magát – a szélvédőbe vágta a nála lévő kést, majd elfutott.

10 perccel később ugyanaz a férfi, ugyanabban az utcában megállított egy járókelőt és arra kérte, hívjon neki mentőt. Eközben átkarolta és a nadrágjának hátsó zsebéből kivette a pénztárcáját. Amikor a sértett észrevette és visszakérte azt, dulakodtak, eközben a támadó többször megharapta azért, hogy a pénztárcát megtartsa. A férfi a második helyszínről is elmenekült, azonban a kiérkező járőrök néhány percen belül a Nagyfuvaros utca közelében elfogták.


A 26 éves arabul beszélő férfit előállítása után gyanúsítottként hallgatták ki a VIII. kerületi Rendőrkapitányságon, ahol – őrizetbe vétele mellett – előterjesztést tesznek előzetes letartóztatásának indítványozására.


Ha már az Index is így leadja ezt a hírt.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 303
68 413
113
Amúgy szerintem egyszerűbb a magyarázat, valami alvilági "tudd hogy értsd" figyelmeztetés lehetett. Mondjuk a környéket uraló törökök és esetleg a kínaiak közt. A szemközti Ali Baba Cuzinja étteremből gyönyörűen rá lehetett látni a helyszínre. Vagy nekik szólt, vagy a bezárt és felrobbantott üzletet ki nem adó tulajdonosnak.
 
Status
Not open for further replies.