[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Elvesztette közpénz jellegét
A kolcsonszerzodes visszafizetesre kotelez, de nem valami extra beszamolora. Foleg egy olyan alapitvanynal aminek a beszamoloja mar eleve szabalyozott es nyilvanos. Nem vonatkoznak ra mas szabalyok, csak mert az allamtol kapott kolcsont.
lézerblokkolgató miniszter,
Ami egy szoci erdekeltsegu auto volt korabban es ok tettek bele, majd ugyazok egybol felnyomtak az uj minisztert. Sunyi huzas volt, de ki lepodik mar meg ezen.
lenyúlt nyugdíjak,
Jaj, ne mar!
államosított piaci szféra.
Halisten'! Legalabb nem fizetunk annyit a rezsiert. Bar meg mindig van itt erdekeltsege az Engie-nek es a Veolianak. (Lehuzos korrupt francia cegek.) A kanadai nyugdijalapnak sincs semmi keresnivaloja Ferihegyen stb, stb.
 
M

molnibalage

Guest
Jaj de már. Azóta is várom, hogy magyarázd meg, hogy a magánszámlám, amiről csak nekem fizetnek és örökölhető az hol is van. Ameddig ezt nem mutatod meg, addig megkérhetnélek, hogy inkább maradjál már csendbe....?
Halisten'! Legalabb nem fizetunk annyit a rezsiert. Bar meg mindig van itt erdekeltsege az Engie-nek es a Veolianak. (Lehuzos korrupt francia cegek.) A kanadai nyugdijalapnak sincs semmi keresnivaloja Ferihegyen stb, stb.
Itt a nemzeti dohányboltokra gondoltam.

Megkérhetnélek téged és mást sokadszorra is, hogy a kúrmánypropagandát máshol toljad?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Jaj de már. Azóta is várom, hogy magyarázd meg, hogy a magánszámlám, amiről csak nekem fizetnek és örökölhető az hol is van. Ameddig ezt nem mutatod meg, addig megkérhetnélek, hogy inkább maradjál már csendbe....?
A mostani rendszerben ezeknek nincs ertelme, de nyugdij elott szemelyre szoloan kiszamitjak mindenkinek a sajat jarandosagat.
Itt a nemzeti dohányboltokra gondoltam.
Idovel csak noni fog a nyomas a dohanypiac szereploin es elkezdik majd kivezetni a piacrol, szoval vegul is mindegy, nem?
(Nekem csak az a bajom ezzel az egesszel, hogy tul lassan szigoritanak. Az zavar, hogy a 18 evesek mindig vehetnek cigarettat, pedig ki lehetne vezetni peldaul a korhatar emelesevel. Az, hogy trafikokkal bohockodnak szamomra tok lenyegtelen.)
Megkérhetnélek téged és mást sokadszorra is, hogy a kúrmánypropagandát máshol toljad?
Ha te elhagyod az ellenzeki propagandat akkor ennek semmi akadalya.
 
  • Tetszik
Reactions: sidewinder12
M

molnibalage

Guest
Ha te elhagyod az ellenzeki propagandat akkor ennek semmi akadalya.
Miféle propaganda? Kb. akkor szoktam politizálni, amikor megkérlek téged és más embert, hogy talán fejezze már be, mert láthatólag kb. csak azért vagytok itt. Mert technikai topikokhoz nemigen szóltok hozzá....
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 364
14 257
113
Ha te elhagyod az ellenzeki propagandat akkor ennek semmi akadalya.

Wow.... szóval ami nem a te véleményed az ellenzéki... értsd amíg nem azt hazudozza amit te, addig nyomod a mantrát...

Te áruld már el, milyen érzés a milliárdos maffia (fidesz) zsírosodását propagálni, akik naponta többet keresnek, amiért te egész évben szopsz, miközben azok kiröhögnek téged, hiszen vagy olyan hülye, hogy ingyen dolgozol és agitálsz értük? Vagyis még a létezésedről sem tudnak, le sem szarnak élsz-e vagy meghalsz, de te a szívedet beleteszed minden mondatba, hogy nekik jó legyen? Komolyan érdekel :D:D

(De mennyire jó érzés, hogy egy fillér adóval sem segítem a bűnöző szektádat)
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 662
9 250
113
Te nagyon humoros vagy, mit fogyasztasz ?
Bajnai ??? Válságot kezeli .... b+..... IMF-hitellel mi.... Orbán is abból élt :D :D
És szerinted hogy került visszafizetésre húszmilliárd euró ? Tán Bajnai perkálta ki ?

Ne haragudj, de ha ennyire fogalmad sincs a magyar gazdaságról, akkor ne próbáld még csak megsaccolni se, hogy mi történt!

Igen, Bajnaiék normálisan tették a dolgukat, 2010-ben még a Fidesz szerint is normális viszonyok között vették át a gazdaságot. Az ország elmaradott struktúrájú volt (most is az) és el volt adósodva (most még jobban), de kezelhető volt a helyzet. Sima, normál ortodox gazdaságpolitikával helyreállt volna a rend és lett volna fejlődés. De mégezt is elkúrták.

Hát ne is zavartasd magad, de bíróság mondta ki.

Drogozni korábban füvezett, de most már nem. Feleségét meg nem verte. Nem arról volt szó. Az már NER-magyarázat az ostoba szavazóknak.

És épp emiatt a semmittevés miatt nálunk fejtette ki leginkább a negatív hatásait a válság.
Várj csak, devizahitel, eladósodás .... kik is felügyelték abban az időszakban a PSZÁF-ot ?

Ne dramatizálj! Mint írtam a semmittevés is bűn, de nem okozott katasztrófát.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

ijasz

Well-Known Member
2013. január 23.
1 921
4 671
113
hát ez szép, oszt Fidesz tagságiban hányas szám szerepel?

1. Annyira meredeken azért nem nőtt az az eü kiadás, és ha a magán kiadásokat kivennénk GDP arányosan elég rendesen csökkenés lenne.
http://www.ksh.hu/docs/hun/xftp/stattukor/eukiadasok1015.pdf

, áh , a többi butaságodhoz nincsen kedvem
Én kb 10 perc alatt találtam egy retyót a megyei kórház ambulanciáján ami nem volt lezárva, papír és szappan nélkül Egy másik városba látogatóba mentem a sebészetre, hasonló tapasztalat, de az osztály is elég putri volt. Úgy tűnik, nem jutott mindenhova a fene nagy támogatásról. Vagy csak le akarnak szoktatni arról hogy kórházba sz.. jak.
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 662
9 250
113
Valasztási csalás? Ha az lett volna akkor szerinted az eu-s baloldaliak szo nelkül hagytak volna? Plusz! Te kit latnál szivesen kormányon? Sulytalan mszp, dk, lmp vagy valami együtt es ket farku kutya part szövetséget?

Szóltak sokan, hogy nincs médiaegyensúly, jogállam csorbult stb. Mert ilyen formában történt a választási csalás. Bár a mindenféle levélben szavazás, utaztatás területén közvetlenebb módon is történt.

Plusz ki is mondták hivatalosan pl a 2014-es választásra, hogy nem volt fair.

Én egy nemzeti, polgári kormányt szeretnék. Tehát kb egy Jobbik-LMP-Momentum koalíciót.
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 662
9 250
113
Ismerős lévén volt szerencsém belelátni a kétfarkúak belső működésébe. A jópofizó aktivisták mögött egy drogos anarchista csürhe, akiknek csak az számít, hogy akcióikkal a jogállamot aláássák...

Te nem érted, hogy miről szól egy viccpárt. És fogalmad sincs mi az a jogállam.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
5 068
16 282
113
Pedig a jogállamiság bontása részben igaza van. Elvesztette közpénz jellegét, lézerblokkolgató miniszter, lenyúlt nyugdíjak, államosított piaci szféra. stb.

Mennyi volt a ‘lenyult’ nyugdíjszamladon, ha jól tippelem egy két év pályakezdő fizetés után (tippelek - 300 bruttó után nyugdíjjárulék 30 ezer korul lehetett a nyugdíjjárulék állami rendszerben, az 2 évre 660 ezer ‘nyugdíj’), és amit átváltottak szolgálati időre ?

Mert abból talán ha fel évet elvegetálhattal volna...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Miféle propaganda? Kb. akkor szoktam politizálni, amikor megkérlek téged és más embert, hogy talán fejezze már be, mert láthatólag kb. csak azért vagytok itt. Mert technikai topikokhoz nemigen szóltok hozzá....
Attol meg olvasom a tobbi topikot is. Es rendszeresen politizalsz ott is! (Igen, peldaul a narancsosok kopkodese is politizalasnak szamit.)

Wow.... szóval ami nem a te véleményed az ellenzéki... értsd amíg nem azt hazudozza amit te, addig nyomod a mantrát...
Ami nem kormanyparti az definio szerint ellenzeki. Mit nem ertesz ezen? Vagy most en nem ertem a problemad?
Nyugodtan nyomassad te is az agyatlan mantradat ahogy szoktad. :D
Te áruld már el, milyen érzés a milliárdos maffia (fidesz) zsírosodását propagálni, akik naponta többet keresnek, amiért te egész évben szopsz, miközben azok kiröhögnek téged, hiszen vagy olyan hülye, hogy ingyen dolgozol és agitálsz értük? Még a létezésedről sem tudnak, le sem szarnak élsz-e vagy meghalsz, de te a szívedet beleteszed minden mondatba, hogy nekik jó legyen? Komolyan érdekel :D:D
Peldaul a fizetes eddig csak a fidesz alatt emelkedett erdemben, szoval nem ertem miert is kellene az ellenzek betegagyu szoveget tolnom. De hatha te erre is tudod a valaszt. Komolyan erdekel mert akkor meg lenne par kerdesem.
(De mennyire jó érzés, hogy egy fillér adóval sem segítem a bűnöző szektádat)
Tudom, tudom, te a kiralynot szolgalod es buszke vagy ra. Az mennyivel jobb? :rolleyes:



Basszus, milyen nyugi volt itt amig tartott a pride. Remelem jovore egesz evben tartjak. o_O
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 662
9 250
113
Bajnai hitelbol toldozgatott ,foltozgatott. Nem mellesleg évekig bent volt előtte egy bűvös körben ott fent, nem kevés befolyással és hatalommal. Nem mellesleg egy bűnöző, aki családokat, vállalkozásokat tett anyagilag, lelkileg tönkre, akinek halálesetek tapadnak a kezéhez. Ennyit a sztár Bajnairol. Egyébként meg ha a fideszt 10-15% támogatja, akkor a Jobbikot mennyi? 5-7? Hát az MSZMP-t? 3? A többit meg ezek alapján mérni sem lehet. Szóval akkor ki legyen a király? Mert kicsit olyan nekem ez a nagy magyar ellenzék mint a szír ellenzék , vagy hogy hívják őket. Van 50-70 csoport akik egymást irtják de kétségtelen hogy egy látszólag egységes zöld folt a térképen.

Bajnai abban a helyzetben hozta amit ki lehetett hozni a helyzetből.

A többi pártnak meg kb akkora a támogatottsága, mint amit a választáson láttunk.

De a Fidesznek a lakosság 1/3-ával van kétharmada. Téged ez nem zavar? Főleg, hogy semmibe se veszi a kritikákat, vagyis kizárólag a lakosság egyharmadának véleményét veszi figyelembe? Ha a szocik csinálnák ezt, hogy reagálnál?
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba
M

molnibalage

Guest
Mennyi volt a ‘lenyult’ nyugdíjszamladon, ha jól tippelem egy két év pályakezdő fizetés után (tippelek - 300 bruttó után nyugdíjjárulék 30 ezer korul lehetett a nyugdíjjárulék állami rendszerben, az 2 évre 660 ezer ‘nyugdíj’), és amit átváltottak szolgálati időre ?

Mert abból talán ha fel évet elvegetálhattal volna...
  1. Semmi közöd hozzá.
  2. Nem csak rólam szól a történet hanem arról is, aki már sokkal régebb óta fizetett.
  3. Kibaszott nagyot hazudtak róla, hogy mi lesz.
És ezek után zeal még mindig idehányja marhaságait.
Az eszem megáll.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba
M

molnibalage

Guest
Attol meg olvasom a tobbi topikot is. Es rendszeresen politizalsz ott is! (Igen, peldaul a narancsosok kopkodese is politizalasnak szamit.)
Egzakt példát, de ha nem sikerül linkelt az alaptalan köpködést, akkor... Mert, ha okkal ekézem őket, akkor megint ott vagyunk, hogy inkább maradtál volna csendben.
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 364
14 257
113
Attol meg olvasom a tobbi topikot is. Es rendszeresen politizalsz ott is! (Igen, peldaul a narancsosok kopkodese is politizalasnak szamit.)


Ami nem kormanyparti az definio szerint ellenzeki. Mit nem ertesz ezen? Vagy most en nem ertem a problemad?
Nyugodtan nyomassad te is az agyatlan mantradat ahogy szoktad. :D

Peldaul a fizetes eddig csak a fidesz alatt emelkedett erdemben, szoval nem ertem miert is kellene az ellenzek betegagyu szoveget tolnom. De hatha te erre is tudod a valaszt. Komolyan erdekel mert akkor meg lenne par kerdesem.

Tudom, tudom, te a kiralynot szolgalod es buszke vagy ra. Az mennyivel jobb? :rolleyes:



Basszus, milyen nyugi volt itt amig tartott a pride. Remelem jovore egesz evben tartjak. o_O

-Szóval ami nem kormánypárti az ellenzéki? Bocs, de ez a diktatúra felfogása.... tudod demokráciában vannak semlegesek, részben egyetértek, vállalható, kompromisszmra kész, ilyen szavak.... mondjuk a te fekete fehér világodban ez kizárt. Neked van egy más által megadott igazság és kész - persze ne hidd ez rossz, hitlerért is sokan megdöglöttek az utolsó erőfeszítésük után...
Amúgy orbi posztered van a faladon esti recskához? Te már megcsókoltad a kacsóját mint a vénasszonyok szokták? :D

-Konkrétan hogy is jön a te fidesz-szerelmed a fizetésekhez? Nem válaszoltál - milyen érzés mások milliárdjaikért dolgozni.... milyen tudni, ők a magán jetgépeiket randezgetik míg te sima közemberként fogsz elpatkolni a csodásan megnőtt fizuddal? :D
Most én is soroljam ide mi mocskot elkövettek szerelmed tárgyai (ami nem jön ide amúgy)? Nézz utána, hátha meglátod a lila ködön át :D

-Nem, már nem a királynőt, a banya pénze már nem ér eleget, váltottam - de ha tudnád kinek, agyvérzést kapnál :D:D

-Mi van a prideal? Ezen jár az agyad ha már így felhoztad? Táncoltál ott vagy ellenük tüntiztél jánosvitéz? :D
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 200
113
Tekintelyuralmi rendszer? Nem baj! Ide valami korlatozott, tesco gazdasagos demokrácia



Egyrészt miután lecsökkentették előtte, most lassan visszaemelik egy részét... Ugyanezt csinálták az egészségügyben, az oktatásban stb. A szocik a válság idején többet költöttek reálértékben EÜ-re, mint a Fidesz most... Csak ugye soha nem volt még magyar kormánynak ennyi ajándékpénze, mint a mostaninak. Mégis csak megszorítottak, nem fejlesztettek.



Igen. Felelőtlenség ment mindenkor. Csak most lett volna pénz máshogy csinálni. Mégsem történt meg.



A modern diktatúrák nem fizikai erőszakkal avatkoznak be, hanem a pénz, jog, információ kisajátításával uralják a közösséget. Így a demokrácia látszatja megvan, közben meg gyakorlatilag egyáltalán nincs demokrácia.

hanem választhatnál mondjuk,hogy a sima vagy például beépített elektrosokkolóval felszerelt gumibottal verjenek szét a börtönben,csak mint esti levezető program. Persze ez sorrendválasztás lenne, mert végigpróbálnák rajtad mindet úgyis. Gondolom nem éltél soha diktatúrában. Én is csak 3 évet éltem a Kádár rendszerben, de a nagyszülőktől bőven lehetett hallani arról,hogy milyen is egy igazi diktatúra, hogy ott mit mondhattál/írhattál és mit nem. Főleg a Rákosi korszakban. Ez amit te itt beállítasz "Orbáni diktatúrának" ,nos az nagyon nem diktatúra.



Rablóbanda? Orbán vagyon egy év alatt többel nő, mint amit a szocik 8 év alatt elloptak... És a szocik idején korrupció volt, most meg törvényesített korrupció. És és föld. Akkor korrupció volt, most megy a rablás.



A szocikra inkább a semmittevés volt a jellemző és pechükre bekaptak egy gazdasági válságot. A Jobbikra meg most szavaztak a legtöbben.



Bajnai kezelni tudta a válságot, részben abból is élt Orbán 2010 után.



A választásig vezető út és magán a választás is tele volt csalásokkal. De így is többen szavaztak a Fidesz ellen, mint mellett. Normál körülmények között nem hogy kétharmad, hanem győzelem se lett volna. És most meg 48%-os győzelemmel teljhatalmuk van és teljesen ignorálják a többi embert.



Nem lehet! Amint egy kicsit is esélyes jelölt megjelenne végig lenne plakátolva az ország, minden TV és rádió azt harsogná, a fórumok, Facebook fideszes emberei váltig állítanák, hogy az a jelölt: buzi, migráns-simogató Soros-ügynök és tolvaj. És ezt TE el is hiszed és nem szavazol rá. Amíg a Fidesztől kérdezed meg, hogy ki a normális alternatíva addig - mit ad Isten - sosem lesz alternatíva. Na ezért nincs demokrácia.



Juhász nem drogos és nem feleségverő. Ha a baloldal lop és semmit sem csinál, akkor a Fidesz rabol és rombol. Kb ezek az állítások még igazak is.

Amúgy a Fideszre a lakosság valami 1/3-a szavazott. Ezek fele anyagi érdekből vagy azt hitte, hogy nincs jobb. Tényleges Fidesz támogató a lakosság 10-15%-a max. Ehhez képest teljhatalma van a kormánynak. Semmiféle társadalmi kontroll nincs felettük. Plusz ugye egy ember kezében összpontosul minden hatalom, minden döntés. Ez pedig definíció szerint tekintélyuralmi rendszer.[/QUOTE]
Hozzáteszem, azért voltak erős anomáliák. 38-40 évesen kétszázezres nyugdíjjal nyugdíjba vonuló tűzoltó, aki aztán simán dolgozott máshol. Fiatal nyugdíjas rendőrök által uralt biztonsági céges piacok. Stb.



Egyrészt miután lecsökkentették előtte, most lassan visszaemelik egy részét... Ugyanezt csinálták az egészségügyben, az oktatásban stb. A szocik a válság idején többet költöttek reálértékben EÜ-re, mint a Fidesz most... Csak ugye soha nem volt még magyar kormánynak ennyi ajándékpénze, mint a mostaninak. Mégis csak megszorítottak, nem fejlesztettek.



Igen. Felelőtlenség ment mindenkor. Csak most lett volna pénz máshogy csinálni. Mégsem történt meg.



A modern diktatúrák nem fizikai erőszakkal avatkoznak be, hanem a pénz, jog, információ kisajátításával uralják a közösséget. Így a demokrácia látszatja megvan, közben meg gyakorlatilag egyáltalán nincs demokrácia.

hanem választhatnál mondjuk,hogy a sima vagy például beépített elektrosokkolóval felszerelt gumibottal verjenek szét a börtönben,csak mint esti levezető program. Persze ez sorrendválasztás lenne, mert végigpróbálnák rajtad mindet úgyis. Gondolom nem éltél soha diktatúrában. Én is csak 3 évet éltem a Kádár rendszerben, de a nagyszülőktől bőven lehetett hallani arról,hogy milyen is egy igazi diktatúra, hogy ott mit mondhattál/írhattál és mit nem. Főleg a Rákosi korszakban. Ez amit te itt beállítasz "Orbáni diktatúrának" ,nos az nagyon nem diktatúra.



Rablóbanda? Orbán vagyon egy év alatt többel nő, mint amit a szocik 8 év alatt elloptak... És a szocik idején korrupció volt, most meg törvényesített korrupció. És és föld. Akkor korrupció volt, most megy a rablás.



A szocikra inkább a semmittevés volt a jellemző és pechükre bekaptak egy gazdasági válságot. A Jobbikra meg most szavaztak a legtöbben.



Bajnai kezelni tudta a válságot, részben abból is élt Orbán 2010 után.



A választásig vezető út és magán a választás is tele volt csalásokkal. De így is többen szavaztak a Fidesz ellen, mint mellett. Normál körülmények között nem hogy kétharmad, hanem győzelem se lett volna. És most meg 48%-os győzelemmel teljhatalmuk van és teljesen ignorálják a többi embert.



Nem lehet! Amint egy kicsit is esélyes jelölt megjelenne végig lenne plakátolva az ország, minden TV és rádió azt harsogná, a fórumok, Facebook fideszes emberei váltig állítanák, hogy az a jelölt: buzi, migráns-simogató Soros-ügynök és tolvaj. És ezt TE el is hiszed és nem szavazol rá. Amíg a Fidesztől kérdezed meg, hogy ki a normális alternatíva addig - mit ad Isten - sosem lesz alternatíva. Na ezért nincs demokrácia.



Juhász nem drogos és nem feleségverő. Ha a baloldal lop és semmit sem csinál, akkor a Fidesz rabol és rombol. Kb ezek az állítások még igazak is.

Amúgy a Fideszre a lakosság valami 1/3-a szavazott. Ezek fele anyagi érdekből vagy azt hitte, hogy nincs jobb. Tényleges Fidesz támogató a lakosság 10-15%-a max. Ehhez képest teljhatalma van a kormánynak. Semmiféle társadalmi kontroll nincs felettük. Plusz ugye egy ember kezében összpontosul minden hatalom, minden döntés. Ez pedig definíció szerint tekintélyuralmi rendszer.
-Szóval ami nem kormánypárti az ellenzéki? Bocs, de ez a diktatúra felfogása.... tudod demokráciában vannak semlegesek, részben egyetértek, vállalható, kompromisszmra kész, ilyen szavak.... mondjuk a te fekete fehér világodban ez kizárt. Neked van egy más által megadott igazság és kész - persze ne hidd ez rossz, hitlerért is sokan megdöglöttek az utolsó erőfeszítésük után...
Amúgy orbi posztered van a faladon esti recskához? Te már megcsókoltad a kacsóját mint a vénasszonyok szokták? :D

-Konkrétan hogy is jön a te fidesz-szerelmed a fizetésekhez? Nem válaszoltál - milyen érzés mások milliárdjaikért dolgozni.... milyen tudni, ők a magán jetgépeiket randezgetik míg te sima közemberként fogsz elpatkolni a csodásan megnőtt fizuddal? :D
Most én is soroljam ide mi mocskot elkövettek szerelmed tárgyai (ami nem jön ide amúgy)? Nézz utána, hátha meglátod a lila ködön át :D

-Nem, már nem a királynőt, a banya pénze már nem ér eleget, váltottam - de ha tudnád kinek, agyvérzést kapnál :D:D

-Mi van a prideal? Ezen jár az agyad ha már így felhoztad? Táncoltál ott vagy ellenük tüntiztél jánosvitéz? :D
-Szóval ami nem kormánypárti az ellenzéki? Bocs, de ez a diktatúra felfogása.... tudod demokráciában vannak semlegesek, részben egyetértek, vállalható, kompromisszmra kész, ilyen szavak.... mondjuk a te fekete fehér világodban ez kizárt. Neked van egy más által megadott igazság és kész - persze ne hidd ez rossz, hitlerért is sokan megdöglöttek az utolsó erőfeszítésük után...
Amúgy orbi posztered van a faladon esti recskához? Te már megcsókoltad a kacsóját mint a vénasszonyok szokták? :D

-Konkrétan hogy is jön a te fidesz-szerelmed a fizetésekhez? Nem válaszoltál - milyen érzés mások milliárdjaikért dolgozni.... milyen tudni, ők a magán jetgépeiket randezgetik míg te sima közemberként fogsz elpatkolni a csodásan megnőtt fizuddal? :D
Most én is soroljam ide mi mocskot elkövettek szerelmed tárgyai (ami nem jön ide amúgy)? Nézz utána, hátha meglátod a lila ködön át :D

-Nem, már nem a királynőt, a banya pénze már nem ér eleget, váltottam - de ha tudnád kinek, agyvérzést kapnál :D:D



-Mi van a prideal? Ezen jár az agyad ha már így felhoztad? Táncoltál ott vagy ellenük tüntiztél jánosvitéz? :D[/QUOT
Egy igazi barom vagy.
 
Status
Not open for further replies.