[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 744
113
panoz

"Fideszes aggyal minden liberális ami egy kicsit is élhetőbbé teszi a fővárost. Szívgyógyszert készítsd ha Hegyeshalomtól nyugatabbra mész ott olyanokat fogsz látni hogy használnod kell."

Ő például terroristákat, No Go zónákat és migránsokat? :D
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
panoz

"Fideszes aggyal minden liberális ami egy kicsit is élhetőbbé teszi a fővárost. Szívgyógyszert készítsd ha Hegyeshalomtól nyugatabbra mész ott olyanokat fogsz látni hogy használnod kell."

Ő például terroristákat, No Go zónákat és migránsokat? :D
A mindennapi rettegés fitté teszi a szervezetet és az elmét is, meglehet ez az oka hogy arrafele tovább élnek az emberek.
 

Sivatagiróka

Well-Known Member
2017. február 7.
276
603
93
Merre felé laksz @molinbage ? ? nem utca csak hogy melyik kerület?

Képzeld Panoz igen csak sokat járok nagy világban , és a liberalista gondolkodás szerintem valamiféle fertőzés ami nem normális , fip7 amire célzott, de sorolhatnám reggelig. Kösz de kösz nem. Maradnék és ha lehet valami hasonló körülmények között
 
  • Tetszik
Reactions: krisss
M

molnibalage

Guest
Merre felé laksz @molinbage ? ? nem utca csak hogy melyik kerület?

Képzeld Panoz igen csak sokat járok nagy világban , és a liberalista gondolkodás szerintem valamiféle fertőzés ami nem normális , fip7 amire célzott, de sorolhatnám reggelig. Kösz de kösz nem. Maradnék és ha lehet valami hasonló körülmények között
8. kerület, csak az egész városban járok bringával...
 
M

molnibalage

Guest
Merre felé laksz @molinbage ? ? nem utca csak hogy melyik kerület?

Képzeld Panoz igen csak sokat járok nagy világban , és a liberalista gondolkodás szerintem valamiféle fertőzés ami nem normális , fip7 amire célzott, de sorolhatnám reggelig. Kösz de kösz nem. Maradnék és ha lehet valami hasonló körülmények között
Bár nem mintha bármi közöd lenne hozzá... Rólad mit lehet tudni arctalankám...? Hm...?
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 995
87 669
113
http://mandiner.hu/cikk/20170430_meghalt_usztics_matyas_szinmuvesz

angyalborben1.jpg
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 159
15 821
113

Sivatagiróka

Well-Known Member
2017. február 7.
276
603
93
Én is VIII ba lakók Blahan. Semmi kotozkodes de mintha neked sok arckeped lenne kint :D. Akkor nem igazán értem III kerületi busz sáv miben érint? :D de hát az baj másik oldalon ullunk ebben a játszmában mert Én autós fejjel kampanyolok ebben a dologban :D de szoktam bringázni hétvégén eletveszely a belváros szerintem :) tiszteletem a tied.
 
M

molnibalage

Guest
Én is VIII ba lakók Blahan. Semmi kotozkodes de mintha neked sok arckeped lenne kint :D. Akkor nem igazán értem III kerületi busz sáv miben érint? :D de hát az baj másik oldalon ullunk ebben a játszmában mert Én autós fejjel kampanyolok ebben a dologban :D de szoktam bringázni hétvégén eletveszely a belváros szerintem :) tiszteletem a tied.
A belvárosban nem járok napi szinten, de ott is bringázok. Bár két hete majdnem rámtolatott egy szabályszegő vak liba...

Attól, mert személyesen napi szinten nem érint az a felszámolt buszsáv, akkor szerinted le kell szarni, hogy szétkúrják Bp. közlekedését ilyen változásokkal? Ha autós lennék, akkor is ellenezném a változtatást, mert ÖKÖRSÉG. Minden ökörség ellen ki kell kellni, még akkor is, ha perpillanat most nem értint. Mert egyszer majd lehet, hogy majd fog...

Nagyon sajnálatosnak tartom, hogy te az alapján foglalsz állást, hogy mi van a segged alatt és nem a logikus és a racionális célok szerint.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 313
55 666
113
A belvárosban nem járok napi szinten, de ott is bringázok. Bár két hete majdnem rámtolatott egy szabályszegő vak liba...

Attól, mert személyesen napi szinten nem érint az a felszámolt buszsáv, akkor szerinted le kell szarni, hogy szétkúrják Bp. közlekedését ilyen változásokkal? Ha autós lennék, akkor is ellenezném a változtatást, mert ÖKÖRSÉG. Minden ökörség ellen ki kell kellni, még akkor is, ha perpillanat most nem értint. Mert egyszer majd lehet, hogy majd fog...

Nagyon sajnálatosnak tartom, hogy te az alapján foglalsz állást, hogy mi van a segged alatt és nem a logikus és a racionális célok szerint.


Van benne valami,bár mikor még ezzel közlekedtem a nagyfaluban,magam is rugalmasan értelmeztem a közlekedési szabályokat,feltűnően udvariasak voltak a taxisok,kamionosok,buszsofőrök,meg az összes tulok,pedig csak 22tonna vas,elől tolólap,hátul talpalók,teljesen szalonképes voltam.
:D


jcb-js200w1_Main.jpg



Nem értettem,miért nem akart velem senki sem játszani.....:rolleyes:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 995
87 669
113
Manapság már nem a munkát ünnepelik, még csak azt se aki dolgozik, hanem a tőkét, tehát azt aki gazdagodik. Módszer nem számít csak a pénz.

Rég voltam, így ma elmentünk a lányommal a ligetbe. Csak troliztunk, mert röhej, de mondta, hogy neki ez (a troli) eddig kimaradt. Olof Palménál le. Aztán azonnal le is esett, hogy május 1. van. Totál kifelejtettem, hogy bakker, "ezek" ma ott lesznek. Nos, jöttek szembe a szocik, meg mentek a majálisukra. (Ott esett le, hogy nem pont ma kellett volna odamenni. :) ) Már a buszon lejött, hogy azok. Pedig még meg se szólaltak. Csak öltözködtek. Öreg nőcin piros haj, feketével megkeverve. És CSAK full nyugdíjasok. Aki fiatal volt, az meg mind állig tetkós idióta fehércigónak álcázott "értelmiségi", vagy alap cigány. Katasztrófa. A ligetvédős szar dettó. Hogy ez a sok hippi miért ragaszkodik a mocsokhoz, meg a koszhoz, káoszhoz a szép helyett, az számomra totálisan érthetetlen. Aztán a főkefe. Mindig megállapítom, hogy arra kellene felszúrni mindenkit, aki a terveket engedélyezte, és a döntést meghozta, hogy azt a szart odategyék ... Meg ott a "vidámpark" nem sokkal a Dózsán mellettük ... A kiscsaj "naperszehogy" kiszúrta még a troliról. :) Ott meg full barna mindenki. Minden menet iszonyat árakon. Mintha F1en lennék. És pont nekik iszonyat árakon. :) Mivel a lányom végig akart menni, végigmentünk. Bár ne tettük volna! A vége még durvább volt árak kapcsán, bár fehér embert azért ott már lehetett látni. Na onnan "nagy futam", hatalmas berregés, tömeg. Elég is volt neki 10 perc után. Meg pici kora óta járunk eleget autóversenyre, nem volt meglepődve sem a tömegtől, sem a hangoktól, de nem csodálom, hogy nem kötötte le. Ez olyan olcsó bazári nesze semmi, fogd meg jól. Na sebaj.

Szóval nem rossz ez a liget terv amit akarnak, csak tényleg csinálják is meg, mert azok az állapotok, melyek jelenleg ott vannak, azok mindenképpen segítségért kiáltanak.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 995
87 669
113
http://pestisracok.hu/negyeves-beremelest-iger-juhasz-az-orban-kormany-levaltasa-utan/

"Véleménye szerint a kormányváltás után egy háromoldalú, négy évre szóló átfogó béremelési- és adómegállapodásra van szükség, amelyet a szakszervezetek és a munkavállalók bevonásával tárgyalnak majd. Juhász Péter hangsúlyozta, erre a megállapodásra elsősorban a közszférában van nagy szükség, hiszen ott alig látható mértékben emelkedtek a fizetések. Juhász Péter arról is beszélt, a Fidesz leváltása után a párt biztosítani fogja a női-férfi béregyenlőséget az állami szférában."

Szerintetek ez az ökör vágja, hogy az állami szférában női-férfi béregyenlőség van? Meg azt is, hogy már csak a kormánytisztviselők béremelése maradt el? Kb. mindenhol nőttek a bérek. A kormánytisztviselőknél pedig idén decemberig béremelés lesz? :D
 
  • Tetszik
Reactions: marton
Status
Not open for further replies.