KF51 Panther MBT (Rheinmetall)

  • Tetszik
Reactions: cirqle and fip7
Igen és ezt írogatom már lassan 2 éve. Ki akar maradni a háborúból, ezt pedig úgy lehet ha nincs mivel háborúba menni. Vagy nem is lesz és csak eladni akar fegyvereket és nem venni. Miért is? Mert mi nekünk se pénzünk se emberi erőforrásunk sincs egy olyan háborúhoz amibe bele akarnak rángatni!!!!! És így majd szét fogja tenni a kezét hagy kérem nekünk nincs mivel menni. Mi következik ebből:
1 semlegességet ki tudja harcolni (amúgy is nulla a harci potenciálunk)
2 olyan képességeket ajánlgatunk fel mint víztisztítás, hátországi kórházi kezelések, katona rehabilitáció és ehhez hasonlók na meg a határra elküldjük azt az egy csoffadt dandárt. - viszont a kötelező pénzt bele nyomjuk a légvédelembe. Hátországi lőszergyártás stb (persze mi ekkor se üzenünk hadat senkinek se)
3 nem költünk semmire csak látszat mert nem lesz háború és akkor fegyver sem kell csak fegyver gyár, mert a sok hülyét meg beijesztik és veszik szarásig a fegyvereket mi meg pénzt csinálunk belőle.
Végül is akkor ha csak ez kell az 1985-2014 kormányok sokkal olcsóbban elalibiztek.