Közlemények

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
33 265
41 977
113
A videókat legközelebb full HD-ben kódolom majd, a YT ocsmány módon lebutította azokat...

Hpasp

Well-Known Member
2018. január 28.
3 222
15 261
113
Lassan én is rászánom magam, hogy írjak (fordítsak) a hidegháború végén történt fénykupola eseményről, mely a szovjet-amerikai hadászati erőegyensúly megbontásával fenyegetett.

Még nem tudom hogy belefér-e egy hozzászólásba, sorozat, vagy cikk legyen belőle.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
16 930
24 586
113
Ezeknek a "milyen cikket írok, mikor lesz kész stb." bejegyzéseknek nem lenne jó egy külön topik? Hátha ösztönzően hatna másokra is.
Itt elveszik a téma a "miért nem működik a fórumon ez-az" hozzászólások között.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
6 815
15 731
113
Ezeknek a "milyen cikket írok, mikor lesz kész stb." bejegyzéseknek nem lenne jó egy külön topik? Hátha ösztönzően hatna másokra is.
Itt elveszik a téma a "miért nem működik a fórumon ez-az" hozzászólások között.
Írtam tegnap egyet, reagálandó a Honvédelem.hu-n levő szuperkatonás cikkre. Még átnézem, mert van időm, mert senki nem reagált, hiába szóltam róla. :D

• Tetszik
Reactions: Phoenix

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
33 265
41 977
113
Idegállapotban vagyok b*meg.
Akkora szopás átmókolni egy angol videót bővített magyar tartalomra, hogy arra szavak nincsenek. Egyes részeit kvázi 0-ról kéne, ha engedek a maximalizmusból...

Tényleg most jött el az az idegállapot, hogy ingyé csinálja ezt az akinek...

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
33 265
41 977
113
Idegállapotban vagyok b*meg.
Akkora szopás átmókolni egy angol videót bővített magyar tartalomra, hogy arra szavak nincsenek. Egyes részeit kvázi 0-ról kéne, ha engedek a maximalizmusból...

Tényleg most jött el az az idegállapot, hogy ingyé csinálja ezt az akinek...
Némi agyleolvadás után...
Nem akarok elkiabálni....
... de a szovjet légvédelmi sorozat következő része jövő hét végére vállalhatónak látszik.
A Videó kb. 1/3-a már megvan és szüttyögős részt letudtam egy időre asszem és mos gyorsan megy majd.

Hpasp

Well-Known Member
2018. január 28.
3 222
15 261
113
Addig is belekezdek egy pár részes sorozatba, a német 212A tengeralattjáró típus AIP meghajtásáról.
Mivel a képességeinek egy része minősített, így csak a gyártók által megadott adatokból (Wiki, hisutton, stb kizárva) próbálom majd meg kiszámolni - megbecsülni a valós képességeit.
Erre...