Közlemények

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 026
36 945
113
A videókat legközelebb full HD-ben kódolom majd, a YT ocsmány módon lebutította azokat...

Hpasp

Well-Known Member
2018. január 28.
2 672
12 132
113
Lassan én is rászánom magam, hogy írjak (fordítsak) a hidegháború végén történt fénykupola eseményről, mely a szovjet-amerikai hadászati erőegyensúly megbontásával fenyegetett.

Még nem tudom hogy belefér-e egy hozzászólásba, sorozat, vagy cikk legyen belőle.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
15 101
19 663
113
Ezeknek a "milyen cikket írok, mikor lesz kész stb." bejegyzéseknek nem lenne jó egy külön topik? Hátha ösztönzően hatna másokra is.
Itt elveszik a téma a "miért nem működik a fórumon ez-az" hozzászólások között.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
4 343
8 644
113
Ezeknek a "milyen cikket írok, mikor lesz kész stb." bejegyzéseknek nem lenne jó egy külön topik? Hátha ösztönzően hatna másokra is.
Itt elveszik a téma a "miért nem működik a fórumon ez-az" hozzászólások között.
Írtam tegnap egyet, reagálandó a Honvédelem.hu-n levő szuperkatonás cikkre. Még átnézem, mert van időm, mert senki nem reagált, hiába szóltam róla. :D

• Tetszik
Reactions: Phoenix