Az lenne a Lengyeleknek...!De hát az évszászad biznisze...![]()
Az lenne a Lengyeleknek...!De hát az évszászad biznisze...![]()
A lengyeleknek teljesen elment az esze - már ha ez tényleg igaz...Lengyelország koreai K2-eseket vásárol a T-72-esek pótlására.
![]()
Poland to acquire Korean K2 & German Leopard 2 tanks to replace T-72s
According to information published by the Polish newspaper website "The wPolityce", Poland is in discussion with Germany and South Korea to replace its T-7www.armyrecognition.com
Olyan lesz a szárazföldi haderejük, mint az egyiptomi légierőA lengyeleknek teljesen elment az esze - már ha ez tényleg igaz...
Mielőtt megrendelték az Abramsokat, már akkor is az asztalon volt a K2-esek beszerzése.
A lengyelek 500 HIMARS inditorol erdeklodnek. Bar nem teljesen ertem mi az a LOR.
HIMARS-ból összesen nem gyártottak eddig 500-at...A lengyelek 500 HIMARS inditorol erdeklodnek. Bar nem teljesen ertem mi az a LOR.
nem 80 indítót akarnak vanni és 500 rakétát hozzá ?HIMARS-ból összesen nem gyártottak eddig 500-at...
"Növeljük a rakétacsapatok és a tüzérség képességeit! Aláírtam a LOR megkeresést körülbelül 500 darab M142 #HIMARS hordozórakéta beszerzésére vonatkozóan, több mint 80 darab #HOMAR rendszer akkumulátorhoz. Tervezzük a felszerelés magas szintű polonizálását és a lengyel harcirányítási rendszerrel való integrációját." (google fordító)nem 80 indítót akarnak vanni és 500 rakétát hozzá ?
Az amerikaiakkal gondolom nem fogjak eljatszani ezt a parazita erzelmesdit mint a nemetekkel?A lengyelek 500 HIMARS inditorol erdeklodnek. Bar nem teljesen ertem mi az a LOR.
A lengyel beszerzesi ugynokseg szovivoje valaszol neked:nem 80 indítót akarnak vanni és 500 rakétát hozzá ?
Vesztek nekünk is?A lengyel beszerzesi ugynokseg szovivoje valaszol neked:
Ezen kívül még egyszer megerősítem - a megadott összegek helyesek és hiba nem csúszott sehova. Igen – körülbelül 500 M142 #HIMARS kilövőről van szó.
Letter of Request (LOR)Bar nem teljesen ertem mi az a LOR.
A lengyel beszerzesi ugynokseg szovivoje valaszol neked:
Ezen kívül még egyszer megerősítem - a megadott összegek helyesek és hiba nem csúszott sehova. Igen – körülbelül 500 M142 #HIMARS kilövőről van szó.
Koszonom, akkor ez tenyleg nagyon az elso lepcso.Letter of Request (LOR)
Price and Availability (P&A)
Letter of Offer and Acceptance (LOA)
Foreign Military Sales sok rövidítést használ.
Tényleg elgurult a lengyeleknél a gyógyszer.
Háát azért ez egy nagyságrenddel komolyabb tétel (jelentőség szempontjából), mint a 250db Abrams.Koszonom, akkor ez tenyleg nagyon az elso lepcso.
Mondanam, hogy nem hiszem el a mennyiseget, de az Abramsokat se hittem el.
Ehhez a nemeteknek is lesz egyket szavuk.Háát azért ez egy nagyságrenddel komolyabb tétel (jelentőség szempontjából), mint a 250db Abrams.
Hogy konkrét legyek ez kb. olyan, mintha 2500db Abramsot rendeltek volna.
Igazság szerint nem is a HIMARS a kunszt, hanem a temérdek lóvé, amit ki kell majd fizetni a rakétákért.
Az kurv@élet, hogy ehhez már haza rakétagyártást fognak kérni - ha nem is a legújabb PrSM rakétákra.
Jelzem, hogy a Lockheed nemrég ünnepelte az 500. HIMARS leszállítását a románoknak...![]()
A németek leszarják azt, hogy a lengyelek teljesen megbolondultak.Ehhez a nemeteknek is lesz egyket szavuk.![]()
A lengyelek 500 HIMARS inditorol erdeklodnek. Bar nem teljesen ertem mi az a LOR.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..