1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nagy Szavazó topik

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2019. május 21..

1. ozymandias

ozymandias Well-Known Member

191 cm, bakancsban, sisakban meg majd 2 méter. Az összes rohadt cső, állvány-átkötés, andrás-lekötés nekem mind fejmagasságban van.
    De ha már a magasságnak tartunk, próbált már valaki 400x250mm-es nyíláson bemászni egy tartályba!?
    Cserébe még jó széles is vagyok. Buszon, vonaton, repülőn utazni halál.

Slusszpoén: Van néhány lefáklyázó kémény (úgy 20 darab), amik jópofa, hőálló anyagokból vannak készítve, de vannak olyan termékek, amikre az anyag nem hőálló -de mégis égetni kell. Ilyen tipikusan a heroin vagy egyéb kábszer. A múltkor jöttek, hogy a Hans volt fent és repedéseket látott berendezésen, szóval a hegesztőmérnök mehet fel megnézni. Kimentem, mondták, hogy ott a lift (kéményben van egy személylift, egy szerszámos lift ÉS LÉPCSŐ) ami felvisz úgy 110 méter magasba. Kiderült, hogy a lift teherbírása 100kg. Ruhában, bakancsban vagyok 120kg, úgy sétáltam egy keveset.

Szívás. Minden szívás. Egy vidámparki szarságot is úgy kell tervezni, hogy a gyerek 45kg a felnőtt meg 80kg - hála az amerikaiaknak, a reteszelő berendezést 136kg-s emberre kell méretezni :)

tonyo, Cifu, fishbed and 1 other person like this.
  2. Na, látom vagyunk itt páran lób@szók. :D
    Nekem így belegondolva inkább negatív hogy 190 centi vagyok. Mindenbe bevágom a fejem, a járművek kényelmetlenek, mivel a lábam aránytalanul hosszú ezért nadrágot is kihívás találni rám. :D A gépek amiken dolgoztam szintén nem rám méretezték ezért az évtizedeken át tartó görnyedésben a hátam/nyakam kikészült.
    Pluszban a keringésem szar, ezért télen-nyáron hideg minden végtagom, bár ez lehet valami örökölt szarság, nem értek hozzá.
    Pozitívum hirtelen annyi jut eszembe hogy fiatal koromban az alacsony lányoknál el lehetett játszani az "én elérem azt a felső polcon lévő valamit", de lássuk be ebből ritkán lett dugás. Viszont könnyebb volt felszedni röplabdás- és kosaras lányokat. Esetleg ha tömegben vagyok könnyebben tájékozódom.
    Összességében inkább lennék valahol 175-180 centi között.

notaricon, tonyo, Cifu and 1 other person like this.
  3. Robur

Robur Well-Known Member

Érdekes, pedig sokan szeretnének szép nagy lób@szók lenni.:) De itt úgy tűnik, hogy a többségnek nyűg.

4. megazez

megazez Well-Known Member

190 vagyok 110kg körül, én elvagyok ilyen magasan, csak a szokásos negatívumok nem tetszenek: ha nem figyelek beverem a fejem, a kocka lada volt az utolsó amiben kényelmesen ültem elől és hátul is

tonyo likes this.
  5. A szomszéd fűje mindig zöldebb. :)

tonyo and Cifu like this.
  6. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Hagyjatok mar, nekem a lanyaim lesznek 190-195 cm +100 kg ha felnonek. Az egyik 6 eves, 134 cm es 30 kg. Na majd nekik mennyi gondjuk lesz a sok torpe palival. :D

Masztiff, notaricon and tonyo like this.
  7. zsolti

zsolti Well-Known Member

Te mekkora vagy, 235cm ;) ?
    Viccet félretéve, ha igaz amit írsz, a sok 190 körüli picsogó palival szemben nekik ez már valóban kellemetlen lesz sajnos. A párválasztás amúgy sem könnyű, nekik kb. ez miatt kiesik azonnal vagy 80%.

8. antigonosz

180x112, a felesegem pedig 181x75. Tenyleg annyi, mindenki azt hiszi rola hogy mar masodikas iskolas. Kedden szemelyiet kellett bemutatnom osztrakba mert nem hittek el, es 6 ev felett fizetos lett volna neki a belepes.

9. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ezt nem tudom akkor kihagyni: postás/tiszta levegő felelős bácsi milyen magas ;) ?!

Remélem nem voltam sértő, és érted a viccet :)!

antigonosz likes this.
  10. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Vagy csak majd megállnak a növésben 175-180cm-nél.

antigonosz and zsolti like this.
  11. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

A 180-185 cm ferfiban azert nem rossz dolog. Még a 175 is elmegy. Egy nőnél mas a helyzet. Ott nem gond ha alacsonyabb, de latva a sok alacsony, önértekelesi problémával küszködő ferfit... Pláne amikor még az asszony is magasabb náluk.

zsolti likes this.
  12. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

196 cm, 110 kg. Egyszer izomból nekirohantam egy kb. 40cm. átmérőjű vascsőnek. Beremeget a koponyám és percekig rezegve láttam a világot,plusz fasza hányinger. Hazamentem lefeküdni,pár órát aludtam,elmúlt.
    Hála Istennek nem lett semmi bajom.
    :p

zsolti and zeal like this.
  13. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ezt tartom a legvalószínűbbnek én is. Lányok általában hamarabb érnek amúgy is, aztán majd pubertáskorban megállnak szépen. Egy 180 cm-es hölgy meg hibátlan.

14. antigonosz

Nem, en is a postassal cukkolom az asszonyt. :) Mondjuk o speciel nalam kisebb.

zsolti likes this.
  15. antigonosz

10 evesen? :) Lehet.

zsolti likes this.
  16. Anyám(kb 182-183 centi,ami akkoriban nagyon magas volt) vagy egy fejjel nagyobb volt apámnál, aztán a második férje is egy fél fejjel kisebb volt. A szerelem nem ismer határokat. :D

Masztiff and anonim999 like this.
  17. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem hittem volna, hogy ez fogja a közösséget megmozgatni.
    Kérdés javaslatok jövő hétre?

18. zsolti

zsolti Well-Known Member

Akkor nem lehet más, mint az a kedves bácsi, akit mindig lát a gyerek az ágy alól, hogy félszegen benyit, s érdeklődik a levegő minősége felől;)?
    Tiszta a levegő??!

antigonosz likes this.
  19. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

20. Cifu

Cifu Well-Known Member

Pocok75 likes this.

Ezen oldal megosztása