• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113
Na ezt akkor kipróbálom. IP címhez van kötve és az eredményt csak a végén mutatja meg. Vagy sikerül vagy nem.
Kerekes IFV szavazás :
https://www.polltab.com/7SgpJiUE58
A visszajelzésekből úgy tűnik, jól működik ez a rendszer, trollkodás kiiktatva. Szóval majd a rámpás gépek szavazást is ezen bonyolítanám le, persze majd később. Csak mert szeretném, remélem mások is, ha reális lenne ott a végeredmény. Bármelyik típus is nyer.

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113
Csak csökkentve. Mobilról még mindig korlátlanul lehet szavazni.
Nekem nem sikerült, de nem értem, hogy az IP cím változik mobilnál? Mert sajnos akkor nem tudom a megoldást, hogy legyen. Egy mobilról amúgy? Bár gondolom itt a mobilnet lehet a ludas.

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113
Nekem nem sikerült, de nem értem, hogy az IP cím változik mobilnál? Mert sajnos akkor nem tudom a megoldást, hogy legyen. Egy mobilról amúgy? Bár gondolom itt a mobilnet lehet a ludas.
Jó hát semmi sem tökéletes, aki mendegél a mobiljával és így szavaz, hát legyen, most Google fiókos szavazás már túlzás lenne. Kösz a jelzést.

Fennek

Well-Known Member
2010. május 8.
6 967
22 077
113
Tényleg írjam le? :)
A tuti az a htka-ba integrált szavazás lenne htkas userrel. Xenforo elvileg tudja de csak admin joggal. :(

• Tetszik
Reactions: Schurrer

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113
De azért szavazzatok, ez a rendszer akkor is viszonylag a legstabilabb a lehetségesek közül. :hadonaszos:
Az eredmény úgy sem látható, tehát nem pakolnak fel azok, akiknek mondjuk az Airbus a kedvencük vagy más.

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113
Kerekes IFV szavazás végeredménye:

Schurrer

Well-Known Member
2019. március 9.
1 047
778
113
Nem tudom a rámpás száll. gépek szavazást újra megpróbáljam-e, most ezen a rendszeren?