M
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Itt meg akkor még szöveg.
Itt meg akkor még szöveg.
https://htka.hu/2018/10/27/ostrava-2018-nato-days/
ui: Ha jól megy, akkor novemberben is lesz cikk, tudom tartani egyelőre a 3-4 hetenként "valamit" célkitűzést. Nem tudom meddig, de egyelőre megy.
Repteljesítmény összehasonító cikk konkrét számokkal F-14, F-16, F-15 és minimálisan MiG-29 és F-18, ezekről jóval kevesebb anyagom van. Ha sikerül. Egyelőre a határait mérem fel a lehetséges tartalomnak.Miről írsz novemberben?
Ostravában a statikus soron a magyar 43-as Gripen mellett a norvégok Falcon 20 ECM gépe állt. Nem tudom, átmentek-e megnézni, milyen egy katonai Falcon.
https://www.airplane-pictures.net/p...al-norwegian-air-force-dassault-falcon-20ecm/
![]()
Érdekes, hogy nincs pótos a brit Typhoon-on.Az angolból a kevés, amit fel tudtam venni.
Őőő...mattabb a festése???Ostravában a statikus soron a magyar 43-as Gripen mellett a norvégok Falcon 20 ECM gépe állt. Nem tudom, átmentek-e megnézni, milyen egy katonai Falcon.
https://www.airplane-pictures.net/p...al-norwegian-air-force-dassault-falcon-20ecm/
![]()
Forgó Travellal mindig két napra mentünk és jó volt. De az idei sokkal szegényesebbnek tűnik az átlagnál.Ostrava NATO Days: Erdemes hotelt kivenni es 2 napra tervezni, vagy annyira azert nem nagy megmozdulasrol van szo? Tavaly nagyon bantam, hogy az ILA-ra csak egy nap jutott, viszont iden a Le Bourget-ra meg sok volt a ket nap. Inkabb mar rakerdeznek, hogy ha netan megy innen valaki az, hogy csinalja.![]()
Ostrava NATO Days: Erdemes hotelt kivenni es 2 napra tervezni, vagy annyira azert nem nagy megmozdulasrol van szo? Tavaly nagyon bantam, hogy az ILA-ra csak egy nap jutott, viszont iden a Le Bourget-ra meg sok volt a ket nap. Inkabb mar rakerdeznek, hogy ha netan megy innen valaki az, hogy csinalja.![]()
Forgó Travellal mindig két napra mentünk és jó volt. De az idei sokkal szegényesebbnek tűnik az átlagnál.
Attól függ, mi érdekel...
Mi tetszett az ILA-n?
Mit vársz egy repülőnaptól?
En kifejezetten szeretem a szakmai reszet, mar csak a tanulmanyaim miatt is. Illetve AN-225, Beluga, lufi 748, emirates a380, kawasaki p-1 azert ott voltak Berlinben, sot P-1en ezek latogathatoak is voltak. Nyilvan itt szakmai kiallitasrol most nincs szo, hat... mint irtam legrosszabb esetben varosnezessel egybekotott nato napok lesznek akkor![]()
Minden erdekel ami repul bar teny, hogy a civilgepek vilagahoz tobb kozom van. Hadd pontositsak, nem az ostravai felhozatal osszetetele a lenyeg nekem, hanem a mennyisege. "Hogy lesz e mit nezni"![]()
Minden erdekel ami repul bar teny, hogy a civilgepek vilagahoz tobb kozom van. Hadd pontositsak, nem az ostravai felhozatal osszetetele a lenyeg nekem, hanem a mennyisege. "Hogy lesz e mit nezni"![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..